Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

    Witam ! Nie wiem co robić w takiej sytułacji więc opisuje
    dnia 31.10.2014 zrobiłam test ciążowy wyszły dwie kreski po weekendzie w poniedziałek 3.11.2014 byłam na wizycie u ginegologa który stwierdził ciąże przy badaniu zrobiono mi wymaz cytologi ,po zakończeniu badania otrzymałam USG. P.Doktor kazała przyjść w czwartek 6.11.2014. Przyszłam na badanie na USG Doktor powiedziała że nie ma już ciąży i powinno dojść do krwawienia . Gdy będe krwawić musze się udać do szpitala.
    Moje pytanie jest takie że nie bardzo to rozumiem , czy jest konieczność pojścia do szpitala? czy ktoraś kobieta tak miała?
  •    
       

    #2
    Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

    Moze zasięgnij opinii innego lekarza, jeśli jeszcze nie doszło do krwawienia.
    Moja kuzynka była w ciąży i też miała jakieś podobne akcje, brała na początku leki na podtrzymanie, lekarz też jej mówił że sie okaże czy sie ciażą utrzyma do któregoś tygodnia, nie chce wprowadzać w błąd, dlatego moze warto udać się do innego lekarza na konsultacje.

    Skomentuj


      #3
      Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

      Warto w takich sytuacjach iść zrobić po prostu badanie z krwi. Wtedy będzie jasna sytuacja. Bedziesz miała peswnosć i z tymi badaniami iść do lekarza jeszcze raz.

      Skomentuj


        #4
        Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

        Może chodziło im o to, że jak coś pójdzie nie tak, to na miejscu Cię wyczyszczą?
        Jest już grudzień. Napisz, jak to się skończyło, bo nie ma sensu teraz doradzać, jak tyle czasu minęło.
        Powodzenia.

        Skomentuj


          #5
          Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

          moja znajoma miała tak, że jak poszła na pierwsze usg to był widoczny pęcherzyk, ale on w środku był zupełnie pusty i przez kolejne 2 wizyty tak miala, a na kolejna wizyte, jednak zarodek byl w srodku ,wiec nigdy nic nie wiadomo

          Skomentuj


            #6
            Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

            Dziwna sytuacja, chyba bym się załamała tutaj wielka radosć euforia a tu naglę przykro mi zaszła pomyłka. Dziwne takie nie chciałabym przez to prezechodzić.

            Skomentuj


              #7
              Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

              Ciekawe, ile kobiet doświadcza takich sytuacji. Na tak wczesnym etapie ciąży pewnie niektóre z nich nawet nie wiedzą, że doszło do nieprzyjęcia zarodka i zapłodnienia w ogóle. Jeżeli lekarz kazał stawić się w szpitalu po krwawieniu, to lepiej tak zrobić.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

                Napisane przez kasiopeia_06 Pokaż wiadomość
                Ciekawe, ile kobiet doświadcza takich sytuacji. Na tak wczesnym etapie ciąży pewnie niektóre z nich nawet nie wiedzą, że doszło do nieprzyjęcia zarodka i zapłodnienia w ogóle. Jeżeli lekarz kazał stawić się w szpitalu po krwawieniu, to lepiej tak zrobić.
                Pewnie sporo. Wiele kobiet pewnie tak miało , że okres się spóźnił 2 czy 3 dni, a po nim bardziej obfita miesiączka. Myślę, że lepiej jak się nie wie, że doszło do poronienia. Moja siostra bardzo chce mieć 2 dziecko i jak tylko okres spóźnił się dzień, zaraz test zrobiła i po jakimś czasie miała krwawienie. To było okropne, bo okazało się, że poroniła. Ja nie wiem co czuła, ale byłam z nią na zabiegu i jest do dla mnie bardzo bolesne wspomnienie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

                  Napisane przez psc_olka Pokaż wiadomość
                  Pewnie sporo. Wiele kobiet pewnie tak miało , że okres się spóźnił 2 czy 3 dni, a po nim bardziej obfita miesiączka. Myślę, że lepiej jak się nie wie, że doszło do poronienia. Moja siostra bardzo chce mieć 2 dziecko i jak tylko okres spóźnił się dzień, zaraz test zrobiła i po jakimś czasie miała krwawienie. To było okropne, bo okazało się, że poroniła. Ja nie wiem co czuła, ale byłam z nią na zabiegu i jest do dla mnie bardzo bolesne wspomnienie.
                  zawsze to się przeżywa jak spotka kogoś z rodzinę czy nawet na własnym przypadku Na pewno to było okropne przeżycie dla Ciebie jak i dla twojej siostry i bardzo wam współczuję Ale mocno kibicuję twojej siostrze aby się im udało szybko z drugim dzidziusiem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

                    psc_olka współczuje siostrze przezyć i podobnie jak Lara trzymam kciuki za siostre i jej starania, ja jak zaszlam w ciąze z Zosią to ciąze straciła moja kuzynka - a ja to ogromnie przezyłam i tak strasznie bałam sie ze to samo spotka mnie, zwazajac ze u mnie było ryzyko poronienia bo był koło płodu krwiak

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

                      Znam ten strach chociaż jak ja bylam w ciąży to nie miałam wokół siebie takiego przypadku, ale tak to jest bardzo chce się mieć dziecko, najpier widzimy te dwie kreski,a potem całe 9 miesięcu strachu aby tylko wszystko bylo dobrze...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        Znam ten strach chociaż jak ja bylam w ciąży to nie miałam wokół siebie takiego przypadku, ale tak to jest bardzo chce się mieć dziecko, najpier widzimy te dwie kreski,a potem całe 9 miesięcu strachu aby tylko wszystko bylo dobrze...
                        mi towrzyszł ten strach dlugo troche odethnełam jak minąl 14 tydzzien ciązy, a potem od 24 tyg. znow był ogromny strach bo szyjka sie zaczęla rozwierac ;/ ale na szczescie udało sie donosic ciaze do terminu

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

                          Ile kobieta się musi namartwić przy dziecku to tylko ona wie, no ale cóż taki nas los ale uśmiech dziecka potrafi wszystko wynagrodzic

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

                            Mam koleżankę, która zanim urodziła zdrowe dziecko, przeżyła 3 poronienia a ciąża, z której urodziła synka była bardzo problematyczna.
                            Teraz po kilku latach jest znów w ciąży (mimo, że lekarz nie dawał jej szans na zajście w ciążę). Wszystkie problemy jednak wynagradzane są (tak jak koleżanka w poście wyżej napisała) kiedy już się ma tę kruszynkę zdrową na świecie.
                            Trzeba wierzyć, że wszystkie trudności prowadzą do szczęśliwego celu. Myślę, że wtedy łatwiej jest przeżyć trudniejsze chwile.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

                              27otsifem i Lara dziękuję.

                              Ja właśnie staram się o 2 dziecko, ale siostra nadal nie może zajść w ciążę i w sumie będzie mi bardzo dziwnie jak jej się nie uda a mnie tak . Naciskam ją, żeby zrobiła badania ale ona chyba się boi. Muszę ją jakoś przekonać.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X