Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

    Ja tez miałam większość nowych rzeczy,ale jakieś ciuszki Laura dostała w spadku bo kuzynaach takie ciuszki sie nie niszczą xD

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

      ja miałam pewne rzeczy dla Leny kilka bo klika sztuk po dzieciaczku i ubranka te przelezały w szafie 6 lat zanim byly zalozone raz jeszcze - i wygladały jak nowe i teraz nosi je Karola zawsze mozna troszku zaoszczedzic bo wiadomo jak to z dziecmi ubiore raz dwa razy i czest za małe bo szkrab rosnie

      Skomentuj


        #33
        Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

        ja na razie zostaje zasypywana dosłownie ciuszkami od znajomych tak więc mam już szafeczkę z ciuszkami 0-12 do tego czasami zaglądam do lumpa i za praktycznie nowe rzeczy daje po10 złotych, a czasem jeszcze mniej bo są jakieś wyprzedaże. Kiedyś to była norma że ciuchy wędrowały po całej rodzinie i widze że ta moda znów wraca, łącznie z pożyczaniem .

        Skomentuj


          #34
          Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

          Po pierwszej córeczce dałam ciuszki koleżance, teraz wraca do mnie jeszcze więcej ciuszków niż wydałam. Nie dawno dowiedziałam się ze inna koleżanka jest w ciąży więc jak synek wyrośnie to będę ciuszki wydawać dalej.
          Nie widzę problemu w używanych ciuszkach, dla mnie najważniejsze żeby fotelik był nowy, albo od pewnej osoby, żeby czasem nie był już po jakimś wypadku co sprawiłoby że nie jezst taki bezpieczny jak powinien być

          Skomentuj


            #35
            Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Po pierwszej córeczce dałam ciuszki koleżance, teraz wraca do mnie jeszcze więcej ciuszków niż wydałam. Nie dawno dowiedziałam się ze inna koleżanka jest w ciąży więc jak synek wyrośnie to będę ciuszki wydawać dalej.
            Nie widzę problemu w używanych ciuszkach, dla mnie najważniejsze żeby fotelik był nowy, albo od pewnej osoby, żeby czasem nie był już po jakimś wypadku co sprawiłoby że nie jezst taki bezpieczny jak powinien być
            Co do fotelików to masz rację, tym bardziej że Polacy to cwaniaczki i potrafią nawet naprawiać te powypadkowe foteliki ( za granicą gdy uczestnik wypadku ma też fotelik to paski w nim są przecinane, tak by już nikt go nie używał, a Polacy wynajdują, doprawiają paski i zarabiają ).

            To wędrowanie ciuszków to świetna sprawa a nie którzy szukają po lumpach i sprzedają na allegro :/

            Skomentuj


              #36
              Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

              Mój synek dużo ubranek miał pożyczonych po dzieciach koleżanek. Trochę kupiłam w lumpku, a to co było nowe to dostał jak sie urodził. Wózek chcielismy kupic używany, ale dziadkowie zasponsorowali, wiec kupilismy nowy, 3 w 1, łóżeczko z funkcją kołyski kupiłam nowy

              Skomentuj


                #37
                Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                Ja tam w lumpku się często zaopatruje bądź dostajemy po starszych dzieciach znajomych . Nie kupuje za wiele bo nie ma sensu jak moge dostać. A naprawde wiecie sami jakie są drogie rzeczy dla dzieci. Czasem sama uszyję jakieś spodenki, zabawki też robie sama.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                  ciuszki dla noworodka często nie widać ze sa używane bo dziecko nie zdarzy go zniszczyć. wózek mam używany i sprawdzony, znajoma kupiła nowy i dala do reklamacji teraz czeka na rozpatrzenie i jest bez.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                    Ja mam całą prawie wyprawkę używaną, dostałam od dobrych ludzi za darmo.
                    2 wózki, 2 maxi cosi, 2 worki ubranek od 45 do 86 bodajże i worek ciuszków na starszaka.
                    Pieluchy tetrowe, ale zakupiłam sobie też nowe, takie kolorowe, śmieszne a te stare po wyparzeniu będę miała o tak, po domu.
                    Nowe co sobie kupiłam to wanienkę, gąbkę do wanienki taką co się dziecko na tym kładzie, pijamki 2 do karmienia, pojemniki na mleczko, termometr do wanny i bezdotykowy dla dziecka, aspitaror Frida z filtrami, poduszkę dla ciężarnej, i takie rzeczy typu wiadomo patyczki i inne. Kosmetyki dla dziecka wygrałam z firmy Dzidziuś to też mam z głowy
                    Łóżeczko mąż zrobił, ale nie jest jeszcze skończone, także w sumie mało wydałam na wyprawkę.

                    Pokażę Wam mniej więcej jakie rzeczy to są.
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                      Reszta
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                        I jeszcze kilka:
                        A literki zrobiły koleżanki w prezencie
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                          Dziecko tak szybko rośnie i znów aż tak wiele nie trzeba tego mieć bo nie zdążymy nawet założyć, że nie warto inwestować pieniędzy na nowe ubranka. Ja jak dostałam od koleżanki worek po jej małej i od drugiej znajomej drugi to zostawiłam z tego 1/5 a resztę podałam kolejnej znajomej, która rodziła w tym samym terminie.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                            akuriatia jak można odkupić wózek od znajomego to pewnie , że tak, gorzej brać od nie wiadomo kogo.
                            Lady bzyk jakie piękne to łóżeczko! Twój mąż ma talent !
                            Znajoma kupiła nowe łóżeczko z ikei za ponad sto złotych ale szybko kupiła jakieś używane bo tamto bardzo nie stabilne, krzywe .

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                              Bardzo dziękuje, fakt, jeszcze nie skończone ale czeka, ma jeszcze czas Ja kocham takie meble, sęki, słoje
                              I mam pewność, że to się za 30 lat nawet nie rozleci

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                                Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                                Bardzo dziękuje, fakt, jeszcze nie skończone ale czeka, ma jeszcze czas Ja kocham takie meble, sęki, słoje
                                I mam pewność, że to się za 30 lat nawet nie rozleci
                                Zazdroszczę Kupne to jak kupisz to po kilku dniach całe potrafi się chwiać na wszystkie boki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X