Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

hej;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej;)

    Czy któraś z was była naciągana przez strone pobieraczek na pięniądze?i była straszona sądem??cały czas piszą mi na maila....nawet w telewizji o nich mówili by się nie nabierać....heh

    #2
    Odp: hej

    Hej, mój brat zarejestrował się na pobieraczku moimi danymi, ale go pogoniłam jak się dowiedziałam, niestety po kilku miesiącach mimo iż nic nie ściągnęliśmy zaczęto nas nękać o zapłatę, odsetki a w końcu straszono sądami itp. W kurzyłam się i poszperałam. Znajomi polecili żebym napisała rezygnację i napisałam coś typu: "Ponieważ państwa firma narusza Ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) dając możliwość ściągania różnego rodzaju materiałów takich jak filmy, muzyka, bez upoważnienia autora do decydowania o użytkowaniu dzieła i czerpiecie z niego korzyści czego dowodem są wysłane przez państwa e-maile. Ponieważ jest to nie zgodne z polskim oraz unijnym prawem nie zamierzam korzystać z państwa usług, dlatego składam rezygnacje". Jeżeli nadal będą państwo nękać mnie pogróżkami niezwłocznie udam się z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa do prokuratury, policji oraz sądu." Poskutkowało mam święty spokój. Oni właśnie żerują na ludziach którzy na samo słowo sąd im płacą. Nie daj się. Oni to robią nie legalnie. Trzymam kciuki.

    Skomentuj


      #3
      Odp: hej

      właśnie ja też nic tam nie ściągałam;// dziękuje za odpowiedź ..teraz wiem że nie jestem jedna;****

      Skomentuj


        #4
        Odp: hej

        Kurcza pamiętam ten scam xD

        Skomentuj

               
        Working...
        X