Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biuro księgowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Biuro księgowe

    Witajcie,

    czy któraś z Was prowadzi własną firmę? Jak radzicie sobie z obsługą kadrową? Posiadam mały sklepik, który zaczyna przynosić coraz większe dochody i zastanawiam się nad zatrudnieniem dodatkowych pracowników. Chciałabym znaleźć dobre biuro księgowe mokotów, które pomoże mi uporać się z dokumentami i przygotuje umowy dla nowych osób.
  •    
       

    #2
    Odp: Biuro księgowe

    Może nie typowo biuro ale mogę polecić Ci dobry program do wystawiania faktur czyli Faktura Small Business Handle. Program jest bardzo intuicyjny, szybko wystawiasz w nim potrzebne dokumenty, generujesz JPK. Wg mnie MEGA-TECH przygotowało naprawdę dobre narzędzie dla prowadzących własny biznes

    Skomentuj


      #3
      Odp: Biuro księgowe

      Ale nikt przecież nie mówi że chce z nimi walczyć. Wszystko zależy od rodzaju działalności, wątpię żeby duże firmy, mające mega magazyn chciały się same rozliczać. Przecież niedoświadczona osoba tego nie ogarnie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Biuro księgowe

        Też tak uważam. Wszystkie porady i ciekawostki jakie przeczytałam na ten temat sprowadzają się do wielu rzeczy, lepiej oddać to profesjonalistom. Pozdrawiam.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Biuro księgowe

          Jak potrzebujesz wykonywać księgowość, to ja od siebie polecam Ci przejść na wykonywanie jej za pomocą dedykowanego programu. Zerknij tutaj https://reset2.pl/oferta/standard/r2faktury. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona

          Skomentuj

                 
          Working...
          X