Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-01-2018, 11:59
Roksana89 Roksana89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Roksana89.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki dom zbudować?

Cytat:
Napisał martysk Zobacz post
I do ubezpieczenia dostaje się tam pakiet pomocy prawnej.
To są porady z różnych dziedzin prawa i tylko cuk oferuje taki bonus do polisy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-01-2018, 10:35
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
versia90.polki.pl

pytanie może troche z innej beczki - czy ktoś używał tej https://farbyspecjalistyczne.pl/kate...roduktu/dachy/ farby dachowej? Polecacie?
Nieprzeczytane 03-02-2018, 19:20
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Oj ja się niestety nie znam na tym, musiałabyś podpytać fachowcy. Co do kwestii budowy domu to ja mam również pytanie, mianowicie o elewację. Jaki materiał polecacie wybrać? Czy cegły klinkierowe są dobrym pomysłem https://sklep.auroks.pl/cegly-klinkierowe ? Bo mi się szczerze bardzo podobają
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2018, 10:24
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Niezależnie od tego, na budowę jakiego domu się zdecydujesz, powinnaś zadbać o to, aby jego przestrzeń w odpowiedni sposób została zaaranżowana. Najlepiej, nająć w tym celu profesjonalną firmę, która mogłaby przygotować dla nas projekt. Jedną z nich jest http://www.dom-art.eu z Krakowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-02-2018, 08:01
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Zainteresowały mnie ostatki projekty domów z bali. Są ze wszech miar ekonomiczne i nadają się do naszego klimatu. Na dach natomiast proponowałabym dachówkę firmy metrotile To firma z nowozelandzka z bardzo długim doświadczeniem z dachami wymagającymi, czyli takimi, którym środowisko potrafi dać w kość. Zarówno dom z bali, jak i pokrycie dachowe na nim zastosowane summa summarum daje nam spore oszczędności. Sprawdźcie sami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-02-2018, 11:06
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Nie zbudowac a kupić juz zbudowany i urządzony. Zaoszczędzicie mase czasu, pieniędzy, nerwów. Sama kiedyś chciałam budować swój wymarzony dom, ale mąż mi to ładnie przekalkulował i okazało się, że sporo taniej wyjdzie nas kupienie domu. Udało nam sie znaleźć tu http://www.russjan.com/gdynia-domy,25,pl.html dość dobrą ofertę i niedługo później już mieszkalismy w swoim domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-02-2018, 19:21
majka87-7 majka87-7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majka87-7.polki.pl

Szukanie projektu i zastanawianie się nad wystrojem wnętrz jest chyba w tym wszystkim najprzyjemniejsze Niby decyzji kredytowej jeszcze nie mamy, ale mam pełno katalogów w domu i sama nie mogę się zdecydować. Na szczęście partner dał mi wolną rękę. Na dzień dzisiejszy najbardziej mi się podoba HomeKONCEPT-48 z trzema sypialniami i garażem. Ma prostą i zwartą bryłę, ładny kopertowy dach i białą elewację ożywioną szarym tynkiem. Uważam, że połączenie tych kolorów jest eleganckie i ponadczasowe. Na moim osiedlu jest pełno żółtych domów, ale to nie mój gust. Do tego pergola, dekoracyjne słupy i belkowanie, coś takiego by mi pasowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-02-2018, 21:23
thesame thesame jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
thesame.polki.pl

Jeśli ktoś planuje coś tak poważnego, to warto zainteresować się też samymi sposobami na aranżację wnętrz.
http://abcsypialni.pl/blog/category/...ierwsze-lozko/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-03-2018, 18:52
mimciaa's Avatar
mimciaa mimciaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mimciaa.polki.pl

Witam. Zwracam się właśnie do Was z pewną dość istotną dla mnie na ten moment kwestią... Poszukuję w tym momencie jakiejś naprawdę dobre oraz sprawdzonej firmy z rejonu śląska, która zajmuje się cynkowaniem... Czy macie w tym obszarze jakieś doświadczenie i bylibyście w stanie polecić jakieś porządne i sprawdzone usługi? Ja się właśnie zastanawiam co byłoby warto wybrać. Z informacji zebranych w necie udało mi się ogrnąć, że http://obex.pl/ z Tarnowskich Gór ma wartą uwagi ofertę.... Co na ten temat uważacie? Może znacie jeszcze coś godne rozważenia? Z całą pewnością wszystkie propozycje będą bardzo przydatne
Nieprzeczytane 18-03-2018, 09:58
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
versia90.polki.pl

paiętaj, ze dach jest najwazniejszy, polecam najlepszą farbę dachową https://farbyspecjalistyczne.pl/kate...roduktu/dachy/

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania