Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-02-2019, 11:46
pjetro1 pjetro1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pjetro1.polki.pl

Domyślnie Odp: Dentysta dla dzieci

Ostatnio byłem w Szczecinie, z polecenia któregoś forumowicza w gabinecie http://www.impladent.szczecin.pl/ . I dziękuje mu za to, fantastycznie wykonana robota
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-2020, 16:40
luiza930 luiza930 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

To ja z kolei uważam, że dobrym stomatologiem jest gabinet Stomatologia Rodzinna. Tutaj https://stomatologiarodzinna.net/ macie namiar, a dokładniej na kontakt do nich. Sprawdźcie koniecznie, jeśli oczywiście chcecie zadbać o swoje zęby w taki sposób, jak potrzeba. Usługi w tym gabinecie są na wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-2020, 19:35
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Najważniejsze to być świadomym tego, że jeśli zaniedbacie profilaktykę uzębienia u najmłodszych, to może mieć to swoje konsekwencje w późniejszych latach. Właśnie dlatego warto od razu postawić na takie gabinety jak https://glamsmilepoland.pl/ i tam zadbać o zęby Waszych dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-01-2020, 20:46
walczakmartyna1 walczakmartyna1 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
walczakmartyna1.polki.pl

od siebie mogę polecić sprawdzonego dentystę dla dzieci joko-dent.pl. Chodzę tam z moimi dziećmi i jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-01-2020, 13:10
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Bardzo polecam takie rozwiązanie jak stomatolog lublin: https://adpclinic.pl/. Jako wieloletnia pacjentka mogę potwierdzić, że wszystko zawsze jest w porządku. Nie ma się czego obawiać - myślę, że dziecko też podejdzie do tego ok
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania