Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witaminy dla ciężarnych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Witaminy dla ciężarnych

    Kwas foliowy to podstawa, do tego w pierwszej ciąży miałam jakiś dodatkowy zestaw, teraz przy drugiej ciąży nie był na szczęście on potrzebny.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Witaminy dla ciężarnych

      Kwas foliowy warto przyjmować już wcześniej. Można pić Inofem- dobry jest cytrynowy. Ja nie lubię wszystkich tych leków do picia- mają paskudny smak. Ten można spokojnie przełknąć. Zawiera kwas foliowy i nośnik dla niego. Duże opakowanie starcza na miesiąc i taniej wychodzi. Jest tam 30 saszetek. Bardziej się opłaca.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Witaminy dla ciężarnych

        W sumie , jak odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, to zaczęłam brać kwas foliowy. Dopiero po 3 miesiącach zaczęliśmy starania. Kwas brałam już do końca ciąży, jak dowiedziałam się o ciąży to włączyłam inne witaminy w suplemencie.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Witaminy dla ciężarnych

          Ja brałam kwas foliowy i Biofer (suplemet diety z żelazem). Ciąże zaczynałam z lekką anemią, a po miesiącu już miałam lepsze wyniki. Po codziennym braniu tabletek mam tak wysoką hemoglobinę, że sam lekarz się dziwi. Oczywiście ważna jest też zdrowa dieta, dużo warzyw i owoców, codziennie piję świeżo wyciskany sok.
          Polecam mojego bloga: www.szczesliwamama.pl
          Pozdrawiam

          Skomentuj


            #95
            Odp: Witaminy dla ciężarnych

            Ja przed ciążą nie brałam żadnych dodatkowych witamin, podczas ciąży na początku zgodnie z zaleceniem pani doktor zaczęłam brać kwas foliowy a następnie witaminy dla kobiet w ciąży i mam karmiącym Pregna.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Witaminy dla ciężarnych

              Może wart byłoby stosować Inofen http://www.inofem.pl/ Jest to suplement diety wspomagający utrzymanie prawidłowej równowagi hormonalnej u kobiet. Myślę, że podczas ciąży warto zainwestować w coś co ma substancje odżywcze przyczyniają się do prawidłowego wzrostu tkanek matczynych . Ważne jest też to że jest to markowy produkt który ma badania kliniczne. Ja zwracam przynajmniej na takie rzeczy uwagi kupując takie rzeczy.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                Na kilka miesięcy przed planowanym zajściem w ciążę zaczęłam brać kwas foliowy, a jak już byłam w ciąży to brałam specjalne witaminy z kwasem foliowym


                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Witaminy dla ciężarnych

                  Ja nim zaczełam się starać o dziecko czytałam , że powinno się brać kwas foliowy. Osobiście kupiłam ferti lady z selenem , argininą i witaminą C ,E. Wygodna saszetka także ogólnie byłam zadowolona.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Witaminy dla ciężarnych

                    Ja zanim zaszłam w ciąże brałam witaminer dla aktywnych ale nie z myślą o ciąży tylko o suplementacji z racji intensywnych treningów.jak okazało się, że jestem w ciązy zaczełam brać kwas foliowy i brałąm go do końca I trymestru pozniej lekarz kazal odstawic i nie bralam juz nic. Pod koniec ciazy tylko magnez bo mialam silne skorcze łydek i bardzo szybkie tetno.

                    Skomentuj


                      Odp: Witaminy dla ciężarnych

                      A ja jak byłam w ciaży to nie mogłam brać witamin, bo zaraz po nich wymiotowałam. Kupiłam chyba trzy różne opakowania i zawsze to samo. Piłam Medargin. Lekarz mi go przepisał.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witaminy dla ciężarnych

                        agrafka, a ja nawet nie wiedziałam, że są jakieś preparaty także do picia. W sumie dobrze wiedzieć bo ja nie cierpię łykania tabletek a te witaminowe był duże.

                        Skomentuj


                          Odp: Witaminy dla ciężarnych

                          Mi lekarz przepisał. Na początku piłam raz dziennie, potem dwa razy a na końcu trzy raz dziennie. Ale smak byl okropny, chociaz po kilku tygodniach to sie przyzwyczaiłam. Opakowanie nie było tanie, bo coś około 30 zł.

                          Skomentuj


                            Odp: Witaminy dla ciężarnych

                            Najtańszy chyba jednak jest folik. Można kupić taki który się bierze w pierwszym trymestrze, a w drugim folik mama 2/3

                            Skomentuj


                              Odp: Witaminy dla ciężarnych

                              U mnie to był czysty przypadek, wiec nie za bardzo miałam jak się do tego przygotowac. Jak się tylko zorientowałam, to zaczelam brac kwas foliowy, ale to już był prawie 3 mc. Gin mnie jednak uspokoił, a potem na dalszy etap ciazy dostałam już prenatal duo i dotarlismy do szczesliwego rozwiązania. Druga ciaze mam jednak zamiar zaplanowac i wtedy bede przyjmowac witaminy na gruuubo przed.

                              Skomentuj


                                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                                Kwas foliowy to podstawa, powinno sie go przyjmowac jeszcze przed zajsciem w ciaze (już na kilka tygodni), do tego na pewno warto właczyc wit d3 w okresie jesien i zima

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X