Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeprowadzka...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Przeprowadzka...

    Zabezpiecz lustra i nie będzie problemu, gazety, folie bąbelkowe i stretch

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Przeprowadzka...

      Ja sporo dobrego słyszałam o stronie clicktrans ze mozna dobrych przewoźników złapać ktorzy nie przewożą na odwal się rzezczy moze skorzystaj zeby miec pewnosc ze sie nic nie stanie
      Last edited by disne; 03-07-2020, 13:53. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: Przeprowadzka...

        Ja niedawno pomagałam w przeprowadzce mojej siostrze, która postanowiła wyjechać do Niemiec. Najwięcej problemu zajęło mi znalezienie profesjonalnej firmy transportowej, która bezpiecznie przewiozłaby wszystkie jej rzeczy. Na szczęście trafiam na Fracht, firmę z bogatym doświadczeniem w fracht.pl/poradnik/wpis/jak- organizowaniu przewozu towaru do Niemiec , oraz wielu innych krajów więc była godna zaufania.
        Last edited by disne; 03-07-2020, 13:53. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Przeprowadzka...

          Moja znajoma z pracy też ostatnio zmieniała mieszkanie i mi mówiła że korzystała ze stronyxxx i własnie przez nia załawiła sobie transport rzeczy, była zadowolona bardzo nie wyobrazam sobie sama przeowzic wszystkiego w moim clio
          Last edited by disne; 03-07-2020, 13:53. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Przeprowadzka...

            Napisane przez gretta Pokaż wiadomość
            mogłaś wziąć jakąś profesjonalną firmę do przeprowadzki i nie miałabyś takiego problemu :P
            łatwo mówić, profesjonalna firma kosztuje, panowie za noszenie rzeczy i swój czas także sobie liczą, a do tego koszty wynajmu auta. My za pierwszym razem przeprowadzaliśmy się wożąc wszystko kombi. Mała do dziadków, a my do rana do wieczora od mieszkania do mieszkania. Za drugim razem wynajęliśmy na własną rękę dostawczy samochód, cenowo wychodziło taniej niż wynajem firmy do przeprowadzek, a kilku znajomych pomogło nam nosić rzeczy. Gdyby ktoś szukał to korzystaliśmy z wypozyczalnia-busowxxx nie mam zastrzeżeń co do auta, wprawdzie mieliśmy z nim styczność niecały dzień, a spisanie formalności trwało chwilę
            Last edited by disne; 03-07-2020, 13:54. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: Przeprowadzka...

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              ja jak się przeprowadzałam do męża - ehh jeszcze niestety nie na swoim to brałam dużo rzeczy, meble itd. bo pój pokój miała przejąć siostra - i mam to szczęście iż Mąż ma samochód dostawczy i daliśmy w dwójkę radę - ja lubię pakować się ale już rozpakowywać to już nieee
              Mam ten sam problem, ale to chyba jak większość;D

              Skomentuj


                #82
                Odp: Przeprowadzka...

                Kilka miesięcy temu przeprowadzałam się z Niemiec z powrotem do Polski. Pracowałam tam kilka lat, zarobiłam na mieszkanie i postanowiłam wrócić. Nigdy nie planowałam zamieszkania tam na stałe, bo wolę pracować za mniejsze pieniądze, ale mieć przy sobie znajomych i rodzinę. Do przeprowadzki wynajęłam firmę kurierską, a w zasadzie nadałam u nich przesyłki, bo wyszło mnie to taniej. Skorzystałam wtedy z tej oferty globkurier.pl/paczki-do-polski-przesylki-do-polski.h . Firma na pewno ma w ofercie również przesyłki krajowe.
                Last edited by disne; 03-07-2020, 13:51. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Przeprowadzka...

                  Przeprowadzka nie jest raczej lubiana przez ludzi heh kupa roboty i brudu.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Przeprowadzka...

                    ja się przeprowadzałam kilka razy i nigdy nie brałam pod uwagę firmy zawsze wszystko z rodzinką

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Przeprowadzka...

                      Radzę w pierwszej kolejności zapoznać się z tym artykułem odzyskajdzien.pl/4711-przeprowadzka-jak-ja-madrze-zorganizowac . Jest tam wiele cennych rad dotyczących tego, jak zorganizować mądrze całe przedsięwzięcie #odzyskajdzien
                      Last edited by disne; 03-07-2020, 13:51. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Przeprowadzka...

                        Ja zawsze podczas przeprowadzki starałam się brać pod uwagę najprostsza opcję czyli przeprowadzkę z pomocą rodziny.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Przeprowadzka...

                          Jeżeli chodzi o przeprowadzki, to ja mogę polecić ten poradnik: japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik. Jest bardzo pomocny, szczególnie dla tych, którzy przeprowadzają się po razy pierwszy. Przynajmniej będzie wiadomo, od czego w ogóle zacząć
                          Last edited by disne; 03-07-2020, 13:51. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Przeprowadzka...

                            Myślę, że do tego typu zadań dobrze jest zatrudnić firmę, która przeprowadzkami zajmuje się profesjonalnie. Jedną z nich można znaleźć chociażby pod adresem: przeprowadzka.com.pl/"]http://przeprowadzka.com.pl/ - mimo że swoją siedzibę ma w Zielonej Górze, działa na terenie całego kraju.
                            Last edited by disne; 03-07-2020, 13:52. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Przeprowadzka...

                              Też jestem zdania, że bez problemu można zamówić kuriera do takiej usługi. Poczytaj - dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja jak zamówić kuriera
                              Wydaje mi się, że tak będzie znacznie taniej.
                              Last edited by disne; 03-07-2020, 13:52. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Przeprowadzka...

                                To jest jednak bardzo stresujące. Pamiętam, kiedyś przeprowadzałam się z Warszawy do Poznania. Przewoźnik był, owszem, ale kiedy zwalili mi wszystko na podłogę i odjechali, dostałam szoku. Nikomu nie życzę tego, jak się wtedy czułam........

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X