Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Lara ja też nie lubie tej ciszy po wyjeździe gości, którzy byli u nas na dłużej, tym bardziej jeśli ich obecność nam nie przeszkadzała, ale na pocieszenie wygrałaś w konkursie, widziałaś?? Mi też się udało
    Patrycja ja też się muszę zebrać i pochować wszystkie dmuchawce do piwnicy, ale jeszcze podobno w przyszłym tyg mają być mega upały. U Ciebie zmiany w fryzurze, a znowu ja wziełam się zmobilizowałam i kupiłam sobie ampułki Bioxsine do wcierania, bo mam bardzo rzadkie włosy i licze że mi pomogą.
    Justyna strasznie mi żal tej Twojej Zosi że ma tak strasznie w głowie mącone przez tą Twoją teściową
    O rety a w którym konkursie ???
    Ja się wziełam za porządki i letnie ciuchy na ramiączkach sprzątam i stroje kąpielowe pochowałam też a tu jeszcze upały mają być ? To się za bardzo pośpieszyłam ze sprzątaniem

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Lara poniżej link do konkursu i wyników
      http://babyonline.pl/konkurs-przygot...zwyciezcy.html

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        Lara poniżej link do konkursu i wyników
        http://babyonline.pl/konkurs-przygot...zwyciezcy.html
        Dzięki jak super A zapomniałam o tym konkursie Cieszę się bardzo w końcu mi się udało tu wygrać w innym konkursie niż na użytkownika i tobie gratuluję to zapewne buty dla Kuby będą do zerówki W czerwcu dostałam dla niego halówki i już są za małe stopa szybko dzieciom rośnie

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Gratuluję wygranej Lara i jjmka:-) idealnie się przyda na wrzesień;-)
          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          witam o Patrycja będziecie się bawić na weselu -super , a co do fryzurki pewno wyglądasz świetnie a odmiana raz na jakiś czas jest potrzebna - ja niestety mam tak gęste włosy, że krótsze włosy u mnie odpadają, córca wybiera się z Wami bawić czy zostaje w domku? Lara pozegnania zawsze trudne są - ja to nigdy nei umiem się żegnać, nio Zosia u mojej mamy jest mega grzeczna, nie radzi sobie z buntem ewidentnie jak jest w domku -ja też sobie nie radze jak na razie bo nie wiem jak do niej dotrzeć gdy jest taka złabo wówczas nie dochodzi do niej nic, jak by była wcześniej nie grzeczna jakoś to człowiek by sobie jakoś lepiej radził a była grzeczniutka a teraz mały łobuz co mnie boli - ale może jakoś uda nam się dotrzeć z sobą
          Tesciowa zostaje z Olka i az się boje. Tez mam nadzieję ze tesciowe się ogarnąć i ze przestaną przeszkadzać w wychowywaniu Zosi.
          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Witam
          Patrycja - też kiedyś podjęłam tqaki krok z długich na krótkie i dobrze się w nich czułam A tak przed weselem ściełaś Jaką teraz fryzurę zrobisz ? I jak się czujesz w krótkich włosach ? Ależ przyłączyłabym się do pomocy pieczenia
          Ja dziś wezmę się za ciuszków segregowanie Letnie to już do paczek a do szkoły będą w szafie Siostra z synem w nocy wyjechali i jak cicho w domu ...
          Jestem zachwycona krótka fryzurą. Mam zamiar włosy wystylizowac guma i tyle. Bo sa tak krotkie ze nic innego się nie da;-) Bardzo chętnie skorzystam z pomcy przy pieczeniu:-)

          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
          Lara ja też nie lubie tej ciszy po wyjeździe gości, którzy byli u nas na dłużej, tym bardziej jeśli ich obecność nam nie przeszkadzała, ale na pocieszenie wygrałaś w konkursie, widziałaś?? Mi też się udało
          Patrycja ja też się muszę zebrać i pochować wszystkie dmuchawce do piwnicy, ale jeszcze podobno w przyszłym tyg mają być mega upały. U Ciebie zmiany w fryzurze, a znowu ja wziełam się zmobilizowałam i kupiłam sobie ampułki Bioxsine do wcierania, bo mam bardzo rzadkie włosy i licze że mi pomogą.
          Justyna strasznie mi żal tej Twojej Zosi że ma tak strasznie w głowie mącone przez tą Twoją teściową
          stosowalam tez i widać poprawę:-) bo tez naleze do grona osob z rzadkimi włosami.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Pisze z tel bo pokoj z kompem zajety przez gości i mi poucinalo tekst (chyba połowę kielc nocuje;-)). W jazdym razie pewnie jutro sajgon będzie i się nie pojawie wiec teraz życzę miłego spokojnego weekendu;-)

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Patrycja a tobie życzę szalonej imprezy a twojej siostrze Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Bawcie się dobrze

              Dziś jest jakoś zimno z rana Spaliśmy przy otwartym balkonie jeszcze dzieci z rana takie zimne były
              Dzisiaj ja do swojej teściowej pojade po jabłka ...

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam jak dopiero teraz bo mamy problemy z netem ;/, Patrycja udanej zabawy a Siostrze i Jej Mężowi miłości, miłości i jeszcze raz miłości , teściowa i Ola na pewno sobie poradzą , Lara i Asia gratuluje Wam wygranej , Asiu ja ostatnio myślałam o porządkach w szafach z ubraniami ale mi mąz właśnie rozradził bo ponoć mam być ciepełko, miłego dnia Dziewczyny

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Justyna dzięki Ja walczę jeszcze ze stertą ubrań Nic mi się nie mieści Przydało by się ze dwie szafy na to wszystko Mąż kończy sufity byliśmy na budowie Niecały koszyczek jeżyn nazbierałam bo zaczął padać deszcz i nie wiem czy opłaca mi się robić soki z tego Miłego popołudnia

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hej dziewczyny !
                    Patrycja to pewnie odsypia zabawę weselną a reszta ?
                    Mój mąż strażak pojechał na mszę do innej miejsowości na dożynki Ja zaraz zabieram się za obiadek Próbuję nowości -przepisy siostry Dziś kurczak w chipsach zobaczymy jak wyjdzie Pogoda fajna Po południu jedziemy na budowę marzyć sobie

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Dzień dobry:-)

                      Wydalam siostrę za maz:-) Po 20 tescioway zajęła sie Ola a my bawiliśmy się się do 4. Moja tesciowa była i tyle łaskawa, że przyniosła nam corke po 9 wiec nawet snu złapałam a potem byly poprawiny do wieczora. Także naimprezowalismy się;

                      Bardzo dziękuję w imieniu siostry za zyczenia:-)

                      Lara cudownie tak pomarzyć:-) i widzieć spełniające się marzenie w postaci wlasnego domku:-) myślicie, że kiedy może się wprowadzicie? Ten kurczak w chipsach to z ziemniaków?

                      Justyna maz dał dobrą radę:-) bo rzeczywiście sukienki jeszcze się przydadzą. A dla mnie wczorajsza pogoda była idealna.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Patrycja to się wybawiliście a co do domku Zależy czy się tego roku wyrobimy z hydrauliką To później podłogi sobie mąż będzie sam robił i ściany pomaluje To następne święta Bożego narodzenia to już na pewno spędzimy w nowym domu Ja tam liczę że już na wakacje będziemy u siebie ale to wszystko zależy od pieniędzy
                        A kurczak w chipsach to filety obtoczone w pokruszonych chipsach o smaku pieczonych żeberek MI bardzo smakowały i nawet zimne podjadaliśmy
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Cześć dziewczyny. Ale mnie tu dawno nie było, a tu tyle się dzieje i muszę trochę nadrobić zaległości, ale już mniej pracy w ogrodzie więc będę miała więcej czasu na czytanie i pisanie.
                          U nas troszeczkę się działo przez wakacje, ogród, dzieci, wyjazdy....
                          Zuzia w czwartek idzie już do przedszkola i zobaczymy jak zniesie pierwszy dzień, a Fabianek już zaczyna psocic- pełza na brzuchu i jak do czegoś dojdzie to się podnosi i wstaje. Muszę cały czas mieć go na oku

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Lara-mam w domu paczke chipsow o smaku bekonu to moge w tym obdoczyc piers? Bo wygląda bardzo apetycznie:-) Mam nadzieje że jak najszybciej spełni się Wasze marzenie;-)

                            Teresa-Witaj:-) pracowite lato masz za soba:-) To teraz może trochę odpiczniesz? Zuzia chętnie idzie do przedszkola?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Patrycja -pewnie że tak Ja chciałam wtedy użyć chipsów o smaku grilowanych warzyw te z Biedronki ale nie było i użyłam o smaku pieczonych żeberek A próbowałam zmiksować i lepiej jednak czipsy skruszyć bo wtedy bardziej sucha panierka bo po miksowaniu się bardziej wilgotne robią
                              Teresa witaj po przerwie Mam nadzieję ze teraz na dłużej zostaniesz

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Cześć mamusie
                                Wróciłam na kilka dni do domku więc zaglądam do Was?
                                Co u Was i maluchów? proszę o streszczenie bo nie dam rady wszystkiego nadrobić z racji tego że Kubal nie nauczył się chodzić ale perfekcyjnie opanował bieganie przywieźliśmy ze sobą 2 dolne czwórki, jedną 3 która co i raz wychodzi i się cofa i masę siniaków i zadrapań...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X