Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Dzięki dziewczyny za wszystkie miłe słowa I brać się do roboty i majstrować rodzeństwo dla swoich jedynaków !!!!
    Patrycja - ciesz się siostrą póki możesz Moja też sie wyprowadza chyba za miesiąc Będą mieć bliżej budowy i szpitala Teraz będzie mała jeździła na rehabilitacje i wszędzie będą mieć blisko nie tak jak tu u nas :/
    Przyjechała siostra nasza kolejna z synem Będziemy się teraz nią cieszyć

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Lara to masz wesoło, ciągle ktoś ile masz rodzeństwa, 2 siostry czy więcej?

      Dziewczyny macie może pomysł na prezent na 60 rocznicę ślubu dla dziadków??

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Lara a siostra wnioskuje z wypowiedzi ze mieszka daleko - super są takie spotkania i cieszczcie się soba i korzystajcie z tych chwil spędzonych razem , co do prezentu to może poduszki dekoracyjne z dedykacją dla dziadków?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Dzięki Justyna, każdy pomysł mile widziany, a może coś przydatnego na działkę?? Oni teraz dużo czasu tam spędzają, właściwie to nawet tam śpią.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Asia pomysle nad tym jakims prezentem na działke na blogu Twoje DIY jest duzo inspiracji takich wlasnie do ogrodu lub na działkowy domek ktore mozna nawet wykonac samemu ewentualnie kupic - moze cos tam znajdziesz co Cie zainspiruje

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Justyna - siostra we Włoszech mieszka a raczej bo jak to siostrzeniec mówi oni są już Sycylijczykami
              jjmka - mam 3 siostry Same dziewuszki u nas A ta najstarsza to już ponad 13-14 lat tam jest i widzimy się tylko raz do roku

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                pradip- może owsianka pożywna z owocami? U nas zawsze sie sprawdza

                dobranoc
                skończyło sie na jakże pożywnym toście a owsiankę z owocami jada na śniadanko
                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                Dzięki dziewczyny za wszystkie miłe słowa I brać się do roboty i majstrować rodzeństwo dla swoich jedynaków !!!!
                Patrycja - ciesz się siostrą póki możesz Moja też sie wyprowadza chyba za miesiąc Będą mieć bliżej budowy i szpitala Teraz będzie mała jeździła na rehabilitacje i wszędzie będą mieć blisko nie tak jak tu u nas :/
                Przyjechała siostra nasza kolejna z synem Będziemy się teraz nią cieszyć
                ale masz babiniec cieszcie sie sobą
                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                Lara to masz wesoło, ciągle ktoś ile masz rodzeństwa, 2 siostry czy więcej?

                Dziewczyny macie może pomysł na prezent na 60 rocznicę ślubu dla dziadków??
                a co lubią dziadkowie? jak na działce to może małe drzewko i do gałązek poprzywiązywać zdjęcia?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  To są dziadkowie męża i ja właśnie nie wiem co oni lubią, kurde zawsze kupno prezentu spada na mnie, wrrr

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    witajcie!

                    Jjmka- ciężkie zadanie...może kupić jakiś ładny krzew kwiatowy? Albo jakieś lampiony ogrodowe- można też samemu zrobić.

                    Lara-Im więcej sióstr tym weselej;p Super, że się tak odwiedzacie Siostra z siostrą zawsze sobie fajnie pogada:P

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Justyna pisałyśmy kiedyś o bilansie 2-latka, byłam dziś na nim i powiem Ci że ciesze się że sama zadzwoniłam do przychodni i to chciałam. Wcześniej myslałam że jak Majka co jakiś czas chodzi do lekarza to wszystko jest pod kontrolą ale dzis trochę inaczej lekarz ją badał, oglądał rączki, nóżki czy prosto stawia, plecy, oczy, brzuszek czy nie ma jakiś guzów w okolicy nerek, bo podobno u dzieci się w tym wieku mogą tam pojawiać itd. Wszystko jest u Majki ok

                      Majka to juz jest oswojona z tym lekarzem, jak tylko weszliśmy to od razu do niego zagadała o naklejki potem ciągle go ciągle pytała co robi i co ma na biurku no niemozliwa była!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        to dobrze ze z Mają wszystko dobrze , powiem Ci ze my chodzilismy do tej pory tylko na szczepienia wiec wiesz jak to wyglada przy wizycie przy szczepiennej, ja ide na ten caly bilans ale dopiero jak wroci nasza doktor z urlopu i dzięki ze piszesz jak to wyglada bede tez troche przygotowana, a Twoja Panna i jej teksty urocze

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Tak teksty ma niezłe ale zachowanie też, jak zobaczyła że zakłada słuchawki to uniosła sama sukienkę aż do szyi i stała już gotowa na samych gatkach czekając no osłuchanie. Jak skończył osłuchiwać klatkę to mówi do niego: Jeszcze plecki

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            mądra masz Córcie bardzo Asiu - u nas Zosiek bardzo boi sie lekarzy i pielegniarek w jej pamieci chyba jest pobyt w szpitalu rok temu i od tamtej pory ma uraz ;/nawet jak ja bada nasza znajoma pediatra w domku to podchodzi z ogromna nieufnoscia choc ją zna bardzo dobrze, moje dziecie dzis jeszcze nic nie zjadło ;/ poza wypiciem szklanki soku jabłkowego i kawałeczkiem papryki ;/ ehh ten moj niejadek juz mi rece opadaja

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              No to się wcale się nie dziwię Zosi, wiesz Majka nie ma takich doświadczeń, do tego ten lekarz jest młody i sympatyczny a ona lubi takie osoby no i na to wygląda że przekupił ją naklejkami
                              To Twoja Zosia jest takim niejadkiem? U nas Majka nie lubi nowości za bardzo, ale na śniadanko jajko, parówkę czy kanapki to zawsze zje, z owocami jest gorzej bo tylko jabłko i banana lubi.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Tylko pozazdrościć takiego kontaktu córki z lekarzem, u nas też jest strach podczas wizyty i niestety żadne tłumaczenia ani naklejki nie pomagają

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X