Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze dolegliwości ciążowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Za to na samą myśl o imbirze zbiera mi sie na wymioty
    Ten imbir nie jest wcale taki zły - praktycznie go nie czujesz. Poza tym Prevamit ma w swoim składzie oprócz imbiru wit B6 i kwas foliowy
    Oczywiście nic na siłę - choć wiem, że w gronie moich ciężarnych koleżanek - epidemia jakaś - większość z nich stosuje właśnie to

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

      Napisane przez stynek Pokaż wiadomość
      Ten imbir nie jest wcale taki zły - praktycznie go nie czujesz. Poza tym Prevamit ma w swoim składzie oprócz imbiru wit B6 i kwas foliowy
      Oczywiście nic na siłę - choć wiem, że w gronie moich ciężarnych koleżanek - epidemia jakaś - większość z nich stosuje właśnie to
      Niestety moje podniebienie wyczuje nawet śladowe ilości imbiru i od razu wszystko rośnie mi w ustach. Nie jestem w stanie przełknąć go ani na mdłości ani na przeziębienie ale nie twierdzę ze sam Prevamit jest zły

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

        Chyba chodzi Wam o prevomit? Ja tam w ogóle nie czułam imbiru.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

          Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
          Chyba chodzi Wam o prevomit? Ja tam w ogóle nie czułam imbiru.
          Tak, dziewczyny pisały o tym leku czy tam suplemencie. Ja się na jego temat nie wypowiem bo nie męczyły mnie mdłości ani inne mocno uciążliwe dolegliwości

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

            Ja jeśli chodzi o mdłości jestem 100% pesymistką. Kiedy wymiotowałam na chwilę czułam ulgę. W sumie męczyło mnie to do 5 miesiąca i jedyne co to trzeba je przeczekać. Myślę, że mdłości i to jeszcze w czasie upałów są okropne!!! Mi nie pomagały nawet leki wypisane przez lekarza na receptę. Wypróbowałam wszystkie opcje jedzenie przed wstaniem z łóżka, picie zimnych płynów, imbir itd. Mam nadzieję jednak, że Wam pomogą te tabletki, powodzenia i bardzo współczuje tych dolegliwości.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

              Napisane przez psc_olka Pokaż wiadomość
              Ja jeśli chodzi o mdłości jestem 100% pesymistką. Kiedy wymiotowałam na chwilę czułam ulgę. W sumie męczyło mnie to do 5 miesiąca i jedyne co to trzeba je przeczekać. Myślę, że mdłości i to jeszcze w czasie upałów są okropne!!! Mi nie pomagały nawet leki wypisane przez lekarza na receptę. Wypróbowałam wszystkie opcje jedzenie przed wstaniem z łóżka, picie zimnych płynów, imbir itd. Mam nadzieję jednak, że Wam pomogą te tabletki, powodzenia i bardzo współczuje tych dolegliwości.
              oj to faktycznie ciężki przypadek z Ciebie skoro nic nie pomagało i jeszcze trzymało Cię ponad połowę ciąży ale nazwałabym Cię bardziej realistką niż pesymistką skoro wiedziałaś ze nie ma co lamentować tylko trzeba przeczekać i tyle

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                oj to faktycznie ciężki przypadek z Ciebie skoro nic nie pomagało i jeszcze trzymało Cię ponad połowę ciąży ale nazwałabym Cię bardziej realistką niż pesymistką skoro wiedziałaś ze nie ma co lamentować tylko trzeba przeczekać i tyle
                Taki mam organizm, pamiętam jak kiedyś brałam leki hormonalne z powodu trądziku też miałam mdłości, a jak dobrze pamiętam był tam progesteron. Ciekawa jestem czy w kolejnej ciąży będę mieć podobnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                  Napisane przez psc_olka Pokaż wiadomość
                  Taki mam organizm, pamiętam jak kiedyś brałam leki hormonalne z powodu trądziku też miałam mdłości, a jak dobrze pamiętam był tam progesteron. Ciekawa jestem czy w kolejnej ciąży będę mieć podobnie.
                  Czasem tak bywa że organizm gorzej toleruje coś na co inny nie zwróciłby uwagi. Mówią że każda ciąża jest inna więc oby w drugiej mdłości ani inne dolegliwości już nie dokuczały.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                    Ja ciążę przechodziłam bardzo lekko. Wymiotowałam tylko, czasem miałam jakieś większe zachcianki, ale ogólnie bezobjawowo na szczęście.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                      A jakie dolegliwości miałyście tuż po porodzie? Pamiętacie coś szczególnie przykrego?
                      Powiem szczerze, że mi najbardziej oddziałuje na wyobraźnię nietrzymanie moczu po porodzie. Czy któraś z Was miała taki problem? No i najważniejsze - kiedy wszystko wróciło do normy?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                        Mnie w ciąży bardzo bolał kręgosłup. Niestety nic na to nie mogłam poradzić. Dopiero po porodzie zainwestowałam w sprzęt rehabilitacyjny i zaczęłam ćwiczenia. Chodziłam też na masaże, pozbyłam się nadwagi i teraz jest o niebo lepiej.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                          Wymioty mnie męczyły tylko w pierwszej ciąży i to przez pierwsze dwa miesiące. Z "dolegliwości" to na pewno zachcianki, chociaż na to bardziej mąż narzekał, jak go budziłam w nocy, bo miałam ochotę na dziwne "przysmaki". Do tej pory mi wypomina śledzia z frytkami czy też sałatkę z naszego ulubionego baru.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                            Ja nie miałam praktycznie żadnych dolegliwości. Kilka razy złapała mnie zgada. Dwa dni wymiotowałam jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Czasami bolała mnie głowa. Najbardziej odczułam senność i wrażliwe piersi. No i w trzecim trymestrze szybki tetno, ale ciśnienie było cały czas w normie.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                              Mi najbardziej doskwierały nudności i ogólny brak energii. Miałam też zawroty głowy. Nie mogłam sama wyjść do sklepu. Masakra. Ale czego się nie robi dla dziecka
                              Zapraszam na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                                Ja swoją ciąże przechodziłam bardzo dobrze. Przez cały ten okres mdłości miałam może ze trzy razy. Jedyne co było dla mnie trochę uciążliwe to to, że byłam bardziej senna niż zwykle i czasem musiałam robić sobie drzemki w ciągu dnia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X