Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzidziusie na wrzesień 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

    zaczely mi sie plamienia. koszmar jakis. bylam na izbie przyjec, kaza czekac. na usg pecherzyk ciazowy 18x7x19 z widocznym pecherzykiem zoltkowym, nie widac echa zarodka. ale moze jest za wczesnie... 10go mam kolejne usg, plamie nadal. takie lekkie bezowo-brunatne plamki co jakis czas. jestem zalamana i mysle, ze czeka mnie powtorka z rozrywki. chociaz biore duphaston (6tbl/dzien) i luteine dopochwowo 2x1tbl i kwas foliowy 5mg, to chyba nie wierze, ze zdarzy sie cud.



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

      Cześć dziewczyny. Widzę, ze zostałam tu zupełnie sama. w każdym razie mam dziś znaczące USG i wszystkiego sie dowiem. Plamienia ustały 4 dni temu, wiec mam jeszcze nadzieje.



      Skomentuj


        #18
        Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

        Trzymam kciuki - powodzenia!!!!!!

        Skomentuj


          #19
          Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

          Hej dziewczyny,
          cieszę się że już swój wątek mamy.
          Moje maleństwo ma 7,5 - 8 tygodni (licząc od ostatniej miesiączki).
          Pierwszy test zrobiłam 20.01 - za wcześnie, nic nie wyszło, ale drugi powtórzony po 3 dniach - już wyszedł pozytywnie :-) Termin porodu przypada mi tak ok.22 września. Ale coś czuję, że znowu urodzę przed terminem. Nasz pierworodny ma teraz 13 miesięcy, bardzo chciałam by różnica wieku nie była większa niż 2-2,5 roku. Chociaż czasem dreszcze mnie przechodzą, gdy pomyślę "Jak ja sobie dam radę..?"

          Wczoraj byłam na 2 usg. Wszystko idealnie. Maleństwo ma 8,9 mm, serducho wali 140u/min. Uff! Teraz odetchnęłam, ale poprzedni tydzien był okropny, cały czas stres. Miałam lekkie brunatne plamienie i ginka wzięła mnie na awaryjne usg. Na usg było wszystko ok, ale i tak wyszłam z gabinetu wystraszona. Dostałam duphaston 3x1, no i jak najszybciej immunoglobulinę (mam gr.krwi RH-). A potem naczytałam się w internecie dramatycznych przypadków i cały tydzień czekałam roztrzęsiona na kolejną wizytę.

          Majowapati82 - spróbuj nie myśleć i się zrelaksować, pewnie było za wcześnie na bicie serduszka! Ja miałam dokładnie takie samo plamienie. Po tygodniu brania duphastonu prawie ustało, ale dopiero po zwiekszeniu dawki 3x2. Ale ginka mówi, że plamienie może być przez całą ciążę. Najważniejsze, że dostałaś szybko hormon i zarodek na pewno teraz sobie spokojnie rośnie.

          Skomentuj


            #20
            Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

            Czesc dziewczyny.Wypuścili mnie ze szpitala, niby czuje sie lepiej ale nie jest cudownie,dobrze ze z dzieckiem wszystko super.Niestety musze bardzo pilnowac co jem i jakos przezyc,szczerze powiem nie tak wyobrazalam sobie ciaże.Pozdrowienia


            Skomentuj


              #21
              Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

              Dziewczyny! Wszystko dobrze!!!!!!!! jest dokładnie 7tyd.0dni, bejbik ma 8,8mm i wali mu serducho! Plamienia ustały, jestem dobrej myśli!!! Po wczorajszym usg termin mam na 1go pazdziernika. Trzymam za was kciuki, bedzie dobrze!



              Skomentuj


                #22
                Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                Bardzo sie cieszę i gratulację.No to teraz zostajesz z nami


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                  To super dziewczyny, że u Was wszystko dobrze. Majowapati82, ale chyba nie przeniesiesz się do październikowej grupy..?

                  U mnie plamienia ustały, uff.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                    dziewczyny, zostaje z wami.
                    Mam nadzieje, ze wkrótce wprowadzimy trochę życia w nasz wrześniowy wątek
                    U mnie nadal pod gore. Tym razem zaatakowała mnie opryszczka i szału dostaje. Czuje sie okropnie i oczywiscie snuje najgorsze wizje. To poprzednie poronienie poprzewracalo mi w głowie.



                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                      głowa do góry mnie przeszły mdłości i czuje się super tylko lekko zmęczona czasami.Już się zastanawiam nad rzeczami dla dzidzi, co trzeba będzie kupić, choć narazie jeszcze czekam, pewnie w maju poszaleje a Wy już myślicie nad tym ?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                        zazdroszcze ustapienia mdlosci! mnie mecza nadal
                        mialam dzis kolejne usg, bejbik ma 16mm widzialam juz takie zalazki raczek!
                        niesamowite to jest!
                        ja sie boje jeszcze myslec o kupowaniu czegokolwiek, mysle ze maj bedzie idealnym miesiacem na to!



                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                          no proszę też miałam wczoraj usg, u mnie 45mm już, 7 marca idę na badanie przezierności karkowej.takie większe już fajnie fika na usg


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                            Coś cichutko na tym naszym forum. Co z wami młode mamy?
                            Ewcialina daj znać jak po USG! Mnie takie samo czeka 15tego marca. Juz nie mogę się doczekać
                            A jak tam wasze brzuchy? Bo u mnie rośnie! Normalnie dwa dni temu tak nie wiadomo skąd pojawił mi się mały brzuch! Zawsze miałam śliczny i płaski..., a tu nagle wyglądam jak by mnie wzdelo
                            Jest śmiesznie



                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                              inne młode mamy pewnie jeszcze nie siedzą na forum na usg czekam z niecierpliwością.u mnie już widać mały brzuszek ale jak na mnie to sukces bo jestem bardzo chuda,ale kazdy zauwazyl ze cosik już urosło, jak na praktycznie 4 miesiąc to już coś a jak u was?


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                                Gratulacje dla wszystkich mamusiek-mamuśka z Września 2010.

                                Po duphastonie raczej są plamienia-nawet jest napisane na ulotce

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X