Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Marzec i kwiecień 2011*****

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

    Powiedzcie mi jak ubieracie swoje maluchy do spania? Ja mam 20-21 st w sypialni tylko że Lilka często w nocy się rozkopuje i wielokrotnie rano budzi się z chłodnymi rączkami.:/
    Ja jej ubieram body z długim rękawem, półśpiochy i skarpetki. Czasami zamiast półśpiochów pajaca.



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****************Marzec i kwiecień 2011*****************

      Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
      Powiedzcie mi jak ubieracie swoje maluchy do spania? Ja mam 20-21 st w sypialni tylko że Lilka często w nocy się rozkopuje i wielokrotnie rano budzi się z chłodnymi rączkami.:/
      Ja jej ubieram body z długim rękawem, półśpiochy i skarpetki. Czasami zamiast półśpiochów pajaca.
      Ja mam też tak ciepło jak ty, cieplej jak jest, to spać nie mogę, bo zaduch. Bartosza od zawsze ubieram tak jak ty: pajac lub ewentualnie, body z długim rękawem, spodenki i skarpetki. Przykrywam go kołderką, ale tez się odkopuje i wędruje po łóżeczku. Rano często ma chłodne rączki, ale dzieci często tak mają i to o niczym nie świadczy.Taka ich uroda. Kiedyś spróbowałam włożyć go do śpiworka bo mamy 3 po Piotrusiu, ale bardzo źle spał. Budził się, płakał, najwidoczniej było mu za ciepło, bo kiedy wyjęłam go z niego, problem zniknął

      Za mną ciężki dzień. Z samego rana był Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, potem zabawa karnawałowa, do południa pobiegłam odebrać poprawioną pracę mgr. Strasznie się cieszę, bo promotor niczego się nie czepiał, badania własne przyjął bez dopisania ze swojej strony nawet kropki, teraz tylko kosmetyka i w przyszłym tygodniu składam ją już w dziekanacie jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii będzie z głowy.

      a tu poniżej kilka zdjęć z imprezy
      1. Mój Superman
      2. Superman z kolega policjantem
      3. Bartoszek spacerujący z babcią
      Attached Files

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

        Dzieciaczki słodkie. Jakie fajne blondaski

        No to dobrze, bo myslałam że Lilce może być za zimno.

        Gratuluję skończonej pracy Ja obronę mam na jesień.:/ dopiero...



        Skomentuj


          Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

          CO tam laseczki? czemu taka cisza? pisać mi szybciutko, co porabiacie? jak dzieciaczki?
          była zima i po zimie yeahhhhhh

          u nas weeekend jak zawsze minął za szybko. Poprawialiśmy sobie humorek biegając po wyprzedażach. Kupiłam sobie sporo ciuszków: sweterki, 2 pary spodni, buty, bluzeczki. Jak zawsze chłopaków też ubrałam od stóp do głów, nawet wybredny em też coś dla siebie powybierał

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

            Hejo

            Ja też skoczę na te wyprzedaże ale chyba dopiero pod koniec tygodnia W czwartek mam egzamin na prawko i takiego pietra że szok.

            Lilka zaczęła ostatnio więcej jeść. Tfu, tfu... Bardzo się cieeszę. Jutro urodziny teściowej, w piątek szwagra. Normalnie same urodziny w tym tygodniu.

            Ogólnie czuję się ostatnio słabo. Źle sypiam, głowa mnie booli ale za to apetyt mam niesamowity. normalnie czuję się jak na początku ciąży. Z tego wszystkiego zrobiłam test ciążowy, bo ostatnio trochę się wygłupialiśmy ale negatywny. Zresztą niedawno @ miałam. Tabletek do dziś nie wykupiłam, tak mi schodzi.

            U nas zima na całego. W sobotę było słonecznie ale mroźno u nas. Poszłam z Lilcią i emkiem na spacerek. Jak Lilcia się cieszyła, bo zaczęło prószyć



            Skomentuj


              Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

              uluś będę trzymać kciuki za twój egzamin na pewno dasz sobie dobrze radę ja jak pomyślę, że w lutym się bronię, to już mi sie flaki przewracają

              Rzeczywiście te objawy to jak na ciążę hehehe ja ostatnio mam podobnie. Zebrało się trochę stresów, wzięłam 2 miesiące temu drugi zastrzyk i się zaczęło: bóle głowy, nudności, brak apetytu, humorzastość do entej potęgi pod koniec lutego idę do gina po tablety, kończę karmić i wracam do normalności. Będę też myśleć o założeniu wkładki.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

                Scarlet gratuluję ukończenia pracy magisterskiej. Oj jak ja byłam z Mają w ciązy jak się prężyłam żeby wszystko zapiąc na ostatni guzik przed porodem i tak się spinałm ściskałam hehe że w marcu miałm obronę a w czerwcu rodziłąm - ech stare dzieje
                Ulcia trzymam kciuki za prawko wiem co przeżywasz ja zdałm 1 grudnia ale nie powiem Ci ile czasu je robiłam i za którym zdałm żeby Cię nie stresować będzie dobrze tylko trzeba wierzyc w siebie. Jak jak wreszcie powiedziałam sobie na głos Monika przecież umiesz jeździć to zdałam a teraz sobie śmigam to tu to tam

                Scarlet super chłopaki a młody jak już spaceruje pięknie


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *********************************Marzec i kwiecień 2011*********************************

                  majajula dziękuję za komplementy i gratki
                  Fakt faktem, czas leci jak opętany, co widać najlepiej po dzieciach, tak szybko rosną. Studia dopiero zaczynałam, a już je w zeszłym roku skończyłam teraz się tylko z tą pracą tyle pierdzieliłam
                  Nawet się nie obejrzymy, a nasze dzieciaki będą świętować 18-stki

                  A u mnie kurs i podejścia do egazaminu trwały chyba niedługo, bo 5 miesięcy. W maju wsiadłam do samochodu, a w październiku za 2 razem zdałam jestem w szoku, bo tak sobie myślę, i przeliczyłam, że jeżdżę już ponad 5 lat hehehehe no tak czas zasuwa..
                  Last edited by Scaarlett; 24-01-2012, 11:25.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

                    Ja zaczełam kurs 19 czerwca 2010; pierwszy egzamin miałm 3 września 2010 a ostatni na którym zdałam za 8 razem 1 grudnia 2011 masakra zdawać w Wawie
                    no i w między czasie samochody zmienili ostatecznie przeniosłam papiery do Białej Podlaskiej i na 3 samochodzie zdałam w końcu


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

                      W Krakowie teraz zdawać, to też masakra nie znam osoby, która by zdała za pierwszym podejściem, a znam takie które już zdają 10 raz

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

                        ja doznałam szoku w Białej są o 1/2 szersze drogi
                        zdawałm o 12 nikogo na drogach do zaliczenia rondo a biała ma 2 więc znałam je na pamięć rewelacja
                        a po Wawie sobie nawet radzę z jazdą na razie do centrum się nie wybieram ale do Reala czy Auchon dojadę byłam też w jankach w Ikea więc jestem z siebie dumna
                        A Tobie gratuluję za 2 razem super


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: *********Marzec i kwiecień 2011*********

                          Dziewczyny zapraszam do http://www.mamacafe.pl/forum/forumdisplay.php?f=461 poniewaz ten temat jest dla mam, ktore czekaly na dziecko.

                          watek zamykam


                          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                          ---------------------------------------------------

                          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X