Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Dzięki,tak mi się zdaje że jesteśmy teraz na forum jednocześnie? mam pytanie o macierzyński? Czy na 1\3 etatu przysługuje?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Jeśli jest umowa to tak .

      Kurcze ostatnio próbowałam namówić moją mamę na dzidziusia, ale ona mówi, że wnusio będzie . Szkoda, bo ja nie mam rodzeństwa.

      Skomentuj


        #33
        Carin mojej córce się udało!!! chodź mówiła już od kilku lat. Córcia moja chodź już sama jest pełnoletnia i może mieć własne dzieci to dla mnie jest nadal mała dziewczynką .Pogadaj ze swoją ja jestem prze 40 a czuję się jak kumpelka mojej córki i odmłodniałam o 20 lat.

        Skomentuj


          #34
          Moja mama ma 42 ale świetnie się trzyma, ma regularne cykle miesiączkowe, nie choruje . Ale mówi, że już za późno...

          Skomentuj


            #35
            Hej,ja akurat urodzę na 40 urodziny i to jest tak jakby prezent!!!!!od losu!!!! ale jakoś nie odzywa się nasza druga koleżanka?Ciekawe czy już była u lekarza?

            Skomentuj


              #36
              Ja urodzę 4 mc przed 20stka .prawie, na rocznice ślubu .

              Skomentuj


                #37
                Cześć jak tam samopoczucie,objawy się nasiliły,jak się czujesz? bo ja jakoś nie mam apetytu.W poniedziałek idę do gina i będzie to już 8 tydzień.Mam nadzieję że będzie już coś więcej widać,pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  hej mamuski
                  troche mnie tu nie bylo...
                  moje malenstwo ma juz 6 cm dlugosci hehe bylam na badaniach wszystko wporzadku i bardzo sie ciesze.
                  nudnosci juz mi przechodza. wymioty mecza mnie tylko raz dziennie
                  a co do brzuszka to lekko sie zaokraglil. ja wogole musze wam powiedziec ze przez wymioty i odrzucenie do jedzenia schudlam 3 kg, teraz dopiero powoli wracam do mojej wagi i 1 kg wrocil do mnie. hehe. ale lekarz mi powiedzial ze to dobrze.
                  pozdrawiam i czekam na infromacje od was

                  Skomentuj


                    #39
                    Witam!Nareszcie zwalczyłam biegunkę u synka!Wczoraj okropnie się czułam!Miałam krwotok z nosa i byłam strasznie słaba ale dzisiaj już jest okCo do objawów to wieczorami jest mi niedobrze ale z synkiem też tak miałam!A i jeszcze jedno-jestem strasznie płaczliwaCo do usg to właśnie patrzę na fotkę mojego szkraba w dziesiątym tyg. i już było widać wszystkie części ciała!Tak wiec może ty też już zobaczysz swoje słoneczko!
                    CARIN to z Ciebie młoda mamuśka będzie!No i tak trzymać.
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      #40
                      ejonczyk, wiesz... Gdyby nie to ze wyszlam za maz i nadal mieszkalabym w mamy i nie byłoby mnie stac to nie byloby mowy o malenstwie .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Dobrze Cię rozumiem ja mam 24 lata i druga dzidzię w drodze
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          #42
                          Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                          Dobrze Cię rozumiem ja mam 24 lata i druga dzidzię w drodze
                          Ja tez planuje w Twoim wieku starania o drugiego maluszka . Ale jeszcze zobaczymy.

                          Skomentuj


                            #43
                            Powiem Ci że ja zawsze chciałam mieć dwoje dzieci.Nie chce żeby była zbyt duża różnica wieku między moimi szkrabami może dlatego że między moim bratem a mną jest 1.5 roku różnicy.
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              #44
                              Ja tez bym chciała mieć dwoje w miare zbliżonych wiekiem dzieci .
                              Zobaczymy jak nam finanse na to pozwolą .

                              Skomentuj


                                #45
                                Cześć dziewczynki tak fajnie piszecie o dzieciach,że mała różnica wieku itp,ja też tak planowałam ale życie tak się rozpędziło, że dopiero teraz zwolniłam tempo.Trzeba siły i wytrwałości w postanowieniu,a finanse zawsze się znajdą jak trzeba,no nie!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X