Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Hej, czyżby nie było mamusiek na luty? odezwijcie się i podzielcie się swoimi refleksjami!!! czekam gosiek

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      i jak Twoje badania Doda? Wszystko w porządeczku? Co ciekawego mówił lekarz? ja byłam z wynikami badań, wszystko w porządku, dzidzi rośnie, i mam usg prenatalne na 9 lipca czyli już niedługo

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez lidziadz Pokaż wiadomość
        i jak Twoje badania Doda? Wszystko w porządeczku? Co ciekawego mówił lekarz? ja byłam z wynikami badań, wszystko w porządku, dzidzi rośnie, i mam usg prenatalne na 9 lipca czyli już niedługo
        Witam, po wizycie wszystko ok. bobas sobie rośnie, wyniki w porządku co prawda wyszła mi pozytywna cytomegalia ale tak niski wynik i są przy tym przeciwciała, że lekarka stwierdziła, że to jakieś pozostałości, nic świeżego. Idę znowu 14.07 i jak będzie wszystko dobrze to muszę się przygotować na rozmowę z szefem- trzeba w końcu powiedzieć. To moja druga ciąża więc już widać i coraz ciężej jest ukryć pod ubraniem.
        Pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          Hej nie wiem czy jest sens zakładać następny wątek na mamy na marzec wiec może narazie w tym jednym sobie pogadamy?
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            #20
            witaj,cieszę się że jest mamuśka która chce pogadać,w którym jesteś tygodniu,miałaś już pierwsze badanie?

            Skomentuj


              #21
              Nie byłam jeszcze u gina!Spóźnia mi się okres wiec zrobiłam test-dwie kreseczki jak bykJestem aż zdziwiona bo staramy się z mężem o dzidzię miesiąc i już jest efektNapisz co u Ciebie!Jak samopoczucie-mnie okropnie bolą piersiMasz już wyznaczony termin?Byłaś na badaniu?Który tydzień?
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                #22
                Fajnie że jesteś,ja już byłam na badaniu w 4 tygodniu jak tylko zobaczyłam dwie kreski.Z mężem staraliśmy się z 1\2 roku więc nie chciałam ryzykować teraz mam wizytę za tydzień.Robiłam już pierwsze badania/morfologigię i mocz/oraz usg gdzie już było widać pęcherzyk. Bierzesz kwas foliowy/folik/? to ważne kup już teraz.A tak Ok tylko piersi rosną i rosną!!!!!!!!na kiedy masz termin? idz do lekarza!!!!!buziaki papa

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Wiesz co jeszcze kilka dni muszę zaczekać z lekarzem!Walczę z biegunka u mojego synkaDość bezskutecznie ale myślę że nie będzie źle!Wczoraj złapał mnie skurcz w brzuch i nieźle się wystraszyłam ale już jest dobrze!Myślę że to z przemeczeniaA co będzie dalej to nie wiem!Wiesz co bardziej się boję tego wszystkiego niż w pierwszej ciąży!W dodatku obawiam się reakcji mojego szkraba na rodzeństwo!
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    #24
                    Fajnie że piszesz,ile latek ma Twój szkarab? bo ja mam córkę, która w tym roku robiła maturę,więc dzidzia była planowana bo mój biologiczny zegar tyka i tak na prawdę to była decyzja wszystkich i tylko czekaliśmy na fasolkę. A co do dolegliwości żołądkowych to kup sobie smectę -super pomaga.papa

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez gosia1970 Pokaż wiadomość
                      Fajnie że piszesz,ile latek ma Twój szkarab? bo ja mam córkę, która w tym roku robiła maturę,więc dzidzia była planowana bo mój biologiczny zegar tyka i tak na prawdę to była decyzja wszystkich i tylko czekaliśmy na fasolkę. A co do dolegliwości żołądkowych to kup sobie smectę -super pomaga.papa
                      Gosiu jestem w wieku Twojej corki, mam juz meza i za dwa miesiace urodze synusia. Jak cora zareagowala na wiesc o malenstwie?
                      Last edited by Carin; 07-07-2009, 18:04.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Witaj carin,dzidziuś nasz był planowany od dłuższego czasu więc moja córka była mi jak by oparciem,koleżanką,wsparciem w próbach i oczekiwaniu.Już wnet będziesz mamusia a dla mnie ta jesień będzie bardzo długa,pozdrawiam miło było Cię widzieć,odezwij się jeszcze pa

                        Skomentuj


                          #27
                          No to super . U nas to bardziej mąż chciał dzidzie. Wymarzył sobie synusia. Nie dość, ze udało mu się w pierwszym cyklu starań to jeszcze utrafił chłopca - szczęściarz!

                          A Ty masz jakieś przeczucia co do płci maleństwa?

                          Szybko Ci minie ciąża, bo jesienią i w zimę dni krótkie . Mi już się strasznie dłuży. A dziś właśnie zaczynam z Kubusiem 31 tydzień.

                          Skomentuj


                            #28
                            Czesc dziewcznkiGosiu daje synowi smekte ale niewiele mu pomagaChociaż przespał spokojnie nocA mój synuń ma dwa lata!I szczerze Ci powiem że diabelnie się boję że nie poradzę sobie z dwójka dzieci!
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              #29
                              My kobiety jesteśmy bardzo dzielne i jak trzeba to góry przenosimy .Poradzisz sobie !!!! zobaczysz a starszy brat to na pewno pomoże. Co do płci dziecka to tak jakoś dziwnie się czuję.Mówią, że jak się planuje to będzie syn-tak twierdzi mój mąż, córka chce siostrzyczkę a ja zdrowe dziecko i jak tu wszystkim dogodzić.....no zobaczymy,a powiedzcie mi w którym miesiącu można płeć rozpoznać bo różnie mówią.papa

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez gosia1970 Pokaż wiadomość
                                My kobiety jesteśmy bardzo dzielne i jak trzeba to góry przenosimy .Poradzisz sobie !!!! zobaczysz a starszy brat to na pewno pomoże. Co do płci dziecka to tak jakoś dziwnie się czuję.Mówią, że jak się planuje to będzie syn-tak twierdzi mój mąż, córka chce siostrzyczkę a ja zdrowe dziecko i jak tu wszystkim dogodzić.....no zobaczymy,a powiedzcie mi w którym miesiącu można płeć rozpoznać bo różnie mówią.papa
                                Płeć mozna rozpoznać już około 12tyg. ale na specjalistycznym sprzęcie.
                                Na zwykłym USG dopiero około 20tyg..

                                No fakt my planowaliśmy (a raczej po prostu po ślubie się nie zabezpieczaliśmy, mając nadzieję, że dzidziuś pojawi się w ciągu najbliższego roku) i jest chłopiec, ale to nie reguła .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X