Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Dlatego napisałam 'najprawdopodobniej' kochane

    Collen
    A 'Bio oil' powinien pomóc, wystarczy, że będziesz go używać systematycznie po każdej kąpieli

    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

    Różności do postów
    GALERIA OLAFKA

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Ja jestem w 33 tygodniu ciąży i zaczęły teraz mi się pojawiać rozstępy i właśnie się obawiam ze w ciągu tych 7 tygodni nadrobią cały okres ciazy

      Skomentuj


        #33
        ja już mam spory brzuszek, chociaż najlepsze jeszcze przede mną

        rano po prysznicu smaruje się kremem na rozstępy ziaja (nie jest zbyt drogi, a że używam go sporo to na inne bym chyba zbankrutowała, poza tym nigdy mi jeszcze nie zaszkodziły te kosmetyki więc liczę na to i tym razem)
        a po wieczornym prysznicu smaruje się dziecięcą oliwką, a to dlatego, że nie muszę się martwić ze ubrudzę ubranie, piżamą się tak nie martwie.

        rozstępy pojawiły mi się na piersiach, ale to na samym początku, parę się pojawiło jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży. na brzuchu na razie czysto

        ale powiem szczerze, że liczę na pozytywne efekty tych moich zabiegów, bo nawet w dotyku czuje, że ta skóra na brzuchu zrobiła się jakaś taka inna, no cóż zobaczymy

        w każdym razie życzę powodzenia wszystkim walczącym z rozstępami

        Skomentuj


          #34
          Od 5 miesiąca ciąży regularnie smarowałam skórę oliwka Nivea dla niemowląt. Efekt to 0 rozstępów po ciąży a przytyłam prawie 17 kilogramów. Z tego co słyszałam, to nie warto wydawać na preparaty przeznaczone specjalnie dla ciężarnych, bo chodzi tylko o nawilżanie skóry i dbanie, by była elastyczna.

          Skomentuj


            #35
            Luska ja do 8 miesiąca nie miałam ani jednego, a jak zaczęły wyłazić
            to nie nadążałam z ich liczeniem Tragedia po prostu

            Skomentuj


              #36
              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
              Luska ja do 8 miesiąca nie miałam ani jednego, a jak zaczęły wyłazić
              to nie nadążałam z ich liczeniem Tragedia po prostu
              Miałam to samo i też smarowałam sie oliwką od samego początku.
              Ja czytałam że rostępy to sprawa genetyczna

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                Luska ja do 8 miesiąca nie miałam ani jednego, a jak zaczęły wyłazić
                to nie nadążałam z ich liczeniem Tragedia po prostu
                właśnie się tego obawiam moja mama nie ma raczej jakiś okropnych rozstępów i jeżeli to genetyczne uwarunkowanie to u mnie tez powinno być Oki tak sobie bynajmniej myślę bo i tak już się mecze z okropnym cellulitem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  od poczatku ciazy uzywalam oliwki bio-oil(ale nie wiem czy jest dostepna w polsce)i jestem gladka jak przed ciaza.przytylam 17 kilo i mialam naprawde duuuzy brzuch.
                  shannon

                  Skomentuj


                    #39
                    Ja się smarowałam od początku ciąży oliwką...Na początku było dobrze, ale później to okropność pojawiały się jak grzyby po deszczu...Teraz myślę, co zrobić, aby je wybielić chociaż... Może macie jakiś pomysł?
                    pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #40
                      bio oil podobno tez dziala na rozjasnienie.moze warto sprawdzic
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Ja tez mam ogromny problem z rozstepami (jestem 4 miesiace po porodzie)
                        moze zaczne od tego ze do 8 miesiaca ciazy nie mialam nwet jednego rozstepu , niestey zgubily mnie gorace kapiele ktore strasznie wysuszaja skore ktora przez to staje sie malo elastyczna. i nanic zdalo sie smarowanie kremami dwa razy dzienie. wiec moja rada jest taka UNIKAC GORACYCH KAPIELI i smarowac skore zwyklymi nawilazajacymi badz natluszczajcy,mi kremami.

                        Skomentuj


                          #42
                          A ja jestem zalamana stosowałam kremy od początku ciąży a i tak mnie wywaliło wygląda to okropnie Moze macie jakies pomysły lub sprawdzone marki ktore skutecznie zmoiejszaja widocznosc tego badziewia

                          Skomentuj


                            #43
                            oliwka bio-oil.regularnie stosowac po kazdej kompieli i zero rozstepow.przynajmniej w moim przypadku
                            shannon

                            Skomentuj


                              #44
                              Bo do rozstepow to sie ma sklonnosci. Moja mama po blizniakach i dwoch wczesniejszych ciazach nie ma ani jednego, ja po stedydach (bralam ze wzgledow zdrowotnych) mam cala mase na posladkach i mialam takze okropne na nogach. Dotykajac nog czulam jakbym byla tarka takie mocne wglebienia, ale pozbylam sie wszystkiego, no przynajmniej do zadowalajacego efektu uzywajac kremu z avonu, niestety na tylku mam nadal :/
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                #45
                                Ja przy pierwszej ciąży stosowałam tylko krem Avonu i nie miałam ani jednej kreseczki!!
                                Na drugą ciążę kupiłam Avent i przyznam szczerze jest troszke gorszy, bo pod brzuchem zostały ślady.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X