Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    a mysmy wybierali meskie pod wzgledem jak bedzie brzmialo w dorosłym życiu, ale tez czy nie bedzie powtazało za często i tak padło na Gabriel (Michała nam kuzynlka sprzątneła miesiac wczesniej)
    nasze typy byly takie:

    Michał,Dominik,Leszek,Marcel,

    nie chcielismy robic dubla imienia ojca, choc ładne jest Bartosz.

    Skomentuj

    •    
         

      #32


      Witam)) tak a propo imienia Dorian to moj brat ma synka o tym imieniu) najpierw mi sie nie podobalo a teraz nie wyobrazam sobie innego imienia dla niego....mowimy Dorian ...Dorianek... ))
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        #33
        Ja jeszcze nie wiem czy to dziewczynka czy chłopiec. Ale imiona są już wybrane. Z dziewczynką nie było problemu, obojgu nam podoba się Zosia. Gorzej było z chłopcem, jakoś żadne mi nie pasowało Pewnego dnia padło na Ignacego i tak już zostanie.
        Nie wiem czy też tak macie ale z imionami kojarzą mi się konkretne osoby. A że pracuję w szkole i przedszkolu, mam do czynienia z całą masą dzieciaków. I chociaż niektóre imiona są ładne, niestety kojarzą mi się źle.


        Skomentuj


          #34
          oj tak! ile ja sie nasluchalam przez to od mojego narzeczonego!! no ale nie dam mojemu dziecku imienia ktore mi sie zle kojarzy- mezczyzni chyba tego nigdy nie zrozumieja



          Skomentuj


            #35
            Kurcze ze 100 tysiecy razy imie dla dziewczynki zmienialam, bo ciagle sie komus nie podoba
            Pia nie, bo ładne, ale strasnzie dziwne
            Amanda nie, bo mojej mamie sie nie podoba choc imie to wygralo w rodzinnym glosowaniu
            Natasza nie, bo wszystkim po za moja mama sie nie podoba
            Mi sie wszystkie te imiona podobaja, ale jakos mam dziwnie, ze chcialabym zeby moja mama byla tez zadowolona i na sam koniec wraz z nia wymyslilysmy imie Anastazja choc jezeli w urzedzie mi przyjma bedzie Anastasia.

            Dla chlopca imie mam wybrane od kilku lat i bedzie Fabian.
            W sumie na USG mi wychodzi, ze prawdopodobnie chlopiec bedzie wiec sie ciesze, bo tej klotni o imiona nie bedzie =)
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #36
              No i u mnie juz po dzisiejszym USG zostaje.. Laura i bardzo sie ciesze, bo razem to imie z Przemkiem moim wybieralismy i tylko z tym jednym sie zgodzilismy. No a z chlopcem juz by byl problem jak zwykle Ale mam z glowy na szczescie

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #37
                Mnie podoba się imię dla dziewczynki Sara, wcześniej byłam za Oliwią, ale za dużo dziewczynek ostatnio takie nosi w rodzinie i wśród znajomych. A jeśli chodzi o chłopca to Hubert albo Kuba

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  iNsOoMNia troche odbiegne od termatu ale na kiedy masz termin?
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #39
                    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                    iNsOoMNia troche odbiegne od termatu ale na kiedy masz termin?
                    Z miesiaczki wynika, ze na 12 lutego.. ale jak bylam na USG 2 dni temu to wyszlo, ze 29 stycznia.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      #40
                      Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
                      Z miesiaczki wynika, ze na 12 lutego.. ale jak bylam na USG 2 dni temu to wyszlo, ze 29 stycznia.
                      o kurde to niezly rozrzut masz



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        z tego co mi wiadomo to w karte ciazy wpisuuje sie to co wynika z miesiaczki, bo USG moze oklamac tym bardziej, ze u ciebie sie nie pokrywaja te daty ze soba.
                        No dobra to teraz wszyscy czekamy na Lure
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #42
                          Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                          z tego co mi wiadomo to w karte ciazy wpisuuje sie to co wynika z miesiaczki, bo USG moze oklamac tym bardziej, ze u ciebie sie nie pokrywaja te daty ze soba.
                          Mozliwe, mysle, ze wyszlo tak bo Dzidzia jest juz dosc spooora jak na swoj "Tydzien" (3221g).

                          Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                          No dobra to teraz wszyscy czekamy na Lure .
                          Przepraszam - na Laurę hehe

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            #43
                            My będziemy mieli chłopca, tak przynajmniej wyszlo na USG i mamy dla niego dwa imiona : Ziemowit (wybor męża) oraz Kajetan ( to mój wybór). Za to jęśli by sie okazało, że urodzi nam się dziewczynka to tu jednogłośnie postawiliśmy na Amelke ;-)

                            Skomentuj


                              #44
                              U nas córeczka.Na początku miała być Zuzia ale ostatecznie będzie Maja.Jeśli chodzi o chłopaka to gdyby wyszła jakaś niespodzianka to ciężko bedzie wybrac. Pozdrawiam


                              Skomentuj


                                #45
                                My nie znamy z mężem jeszcze płci dzidziusia ale tata jest pewny że to będzie chłopiec i imię mamy wybrane :Kubuś, a jak by była dziewczynka to będziemy mieli ogromy problem bo nie mamy nawet żadnych typów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X