Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę? ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

    Napisane przez misia-2303 Pokaż wiadomość
    My akurat bylosmy na wypadzie weekendowym w gorach, ja wiedzialam o ciazy juz od okolo 2tyg, ale milczalam (to bylyyy ciezkie 2 tyg, biorac pod uwage fakt ze jestem pepla&#128522 kupilam buciki i wlozylam do torebeczki (wiem wiem oklepane, nie jestem kreatywna), po romantycznej kolacji wrocilismy do pokoju i tam zostal obdarowany, nie chcial dowierzac na poczatku, kilka razy pytal czy sobie z niego nie zartuje, finalnie oczywiscie sie ucieszyl, ale taka prawdziwa radosc, dume i wzruszenie zobaczylam u mojego meza gdy bylismy w 11tyg na pierwszym usg, gdy zobaczyl juz zarys malego czlowieczka ktory kielkuje w moim brzuszku to chyba tak mocniej do niego dotarlo 😊
    Jak Ty wytrzymałaś 2 tygodnie i nie powiedziałaś tego??? Ja nie mogłam 8h w pracy wywtzymać, bo zrobiłam sobie test przed pracą, mąż już był w pracy i nie chciałam mu tego przez telefon mówić, baaaaardzo mi się wtedy dzień dłuzył, nie mogłam się doczekać kiedy mu powiem, bo bardzo na te dwie kreski czekaliśmy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

      Uwierz mi, ze nie bylo latwo bylo tyle fajnych okazji zeby sie wypaplac, tak bardzo chcialam zebysmy mogli cieszyc sie juz oboje. To byly dlugasne 2tyg. A gdy juz nastal dzien w ktorym mialam poinformowoac meza, to dluzyl sie okropnie, kazda sekunda tak sie ociagala 😊 ale ciesze sie ze wytrzymalam, maz bardzo kocha gory (ja wrecz przeciwnie), chcialam zeby to bylo wyjatkowe i chyba mi sie udalo. Aczkolwiek z drugiej str to tak piekna nowina, ze w kazdych okolicznosciach jest wyjatkowa 😊

      Skomentuj


        Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

        Napisane przez misia-2303 Pokaż wiadomość
        Uwierz mi, ze nie bylo latwo bylo tyle fajnych okazji zeby sie wypaplac, tak bardzo chcialam zebysmy mogli cieszyc sie juz oboje. To byly dlugasne 2tyg. A gdy juz nastal dzien w ktorym mialam poinformowoac meza, to dluzyl sie okropnie, kazda sekunda tak sie ociagala 😊 ale ciesze sie ze wytrzymalam, maz bardzo kocha gory (ja wrecz przeciwnie), chcialam zeby to bylo wyjatkowe i chyba mi sie udalo. Aczkolwiek z drugiej str to tak piekna nowina, ze w kazdych okolicznosciach jest wyjatkowa 😊
        Ale to jednak sprawiłaś że obwieszczenie tej radosnej nowiny było bardzo wyjątkowe

        Skomentuj


          Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

          byliśmy na wakacjach, on bardzo czekał na dziecko, coś podejrzewał,ale nie powiedziałam mu od razu, tylko poczekałam na super moment, romantyczny miły, leżeliśmy wtuleni, było super.

          Skomentuj


            Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

            Ojciec mojego dziecka,bardzo się ucieszył że będzie tatą,nawet bardziej ode mnie, ale niestety 3 miesiące po urodzeniu dziecka czar prysnął i on razem z nim...

            Skomentuj


              Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

              Moja znajoma opowiadała mi, że jej mąż po tym jak dowiedział się, że będzie tatą to na początku był przerażony, a potem szalał z radości Mówiła, że nawet zamówił odśnieżanie z http://odsniezaniewarszawa24.pl/ , by mieć więcej czasu jak się malec pojawi na świecie, bo właśnie termin miała na grudzień lub początek stycznia

              Skomentuj


                Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                Mój mąż był tak nakręcony jak się dowiedział, że cały czas dotykał brzuch i patrzył czy rośnie. Twierdził, że każdego dnia widzi różnicę heh. A jak się tylko dowiedział to o razu chciał jechać do sklepu po łóżeczko Przez pierwsze dni o niczym innym nie mówił.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                  Mój Mąż w obu przypadkach skakał z radości, był bardzo szczęśliwy i dał mi odczuć, że to najpiękniejszy dzień w Jego życiu


                  Skomentuj


                    Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                    pierwszy etam to szok, potem mętlik w głowie, wypalenie całej paczki papierosów w ciagu dnia a potem oswojenie z faktem i radość. No w sumie mieliśmy już po 28 lat to czas najwyższy

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X