Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

    Ja robiłam dwa razy u mnie to było totalne zaskoczenie, tym bardziej, że okres mi się spóźnił o parę, zrobiłam test wyszedł pozytywny, później miałam krwawienie, więc myślałam już, że pierwszy był błędny. Od razu biegłam po drugi a tu zaskoczenie bo znowu pozytywny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

      Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
      Ja robiłam dwa razy u mnie to było totalne zaskoczenie, tym bardziej, że okres mi się spóźnił o parę, zrobiłam test wyszedł pozytywny, później miałam krwawienie, więc myślałam już, że pierwszy był błędny. Od razu biegłam po drugi a tu zaskoczenie bo znowu pozytywny
      Czasem nie dowierzamy w swoje szczęście i wolimy się upewnić. My staraliśmy się o maleńtwo ok. pół roku i kiedy zobaczyłam 2 kreski nie posiadałam się ze szczęścia


      Skomentuj


        Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

        A ja znam osobą, która zrobiłam sobie aż 7 testów Co do mnie to skończyło się na 2 testach ciążowych

        Skomentuj


          Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

          Ja aż tak z tym nie szalałam. Poczekałam kilka dni i poprosiłam męża żeby kupił tylko jeden. Po kilku sekundach pojawiły się dwie czerwone krechy. Nie było sensu robić drugiego testu.

          Skomentuj


            Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

            Ja jeden. Ciąża planowana i wystarana. Lekarze stwierdzili, że nie uda mi się zajść w ciążę a tutaj mamy mały cud na świecie. Początkowo nie wiedziałam, że jestem w ciąży zero objawów, w 10 tyg. zaczęła mi więdlina nie ładnie pachnieć, zrobiłam test - nawet nie musiałam czekać dwie kreski.

            Skomentuj


              Odp: Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

              ja przy pierwszym dziecku 3 razy gdyz nie dowierzałam natomiast przy drugim jeden ponieważ strasznie męczyły mnie nudności i czułam się jakby jakaś grypa mnie dopadła i to wydało mi się podejrzane

              Skomentuj

                     
              Working...
              X