Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki router?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki router?

    Zupełnie nie mam pojęcia jaki kupić bo się na tym nie znam.... Znalazłam taki poradnik ale może Wy coś podpowiecie?

    http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-wybor-routera-to-nie-taka-prosta-sprawa-sprawdz-na-co-zwrocic-uwage.bhtml
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki router?

    Chętnie pomogę. W zasadzie kluczowy typ sieci - czy np. jakaś kablówka, czy coś na zasadzie neo. I masz router DSL i ADSL. Dalej to już kwestia dopasowania parametrów, tego czy potrzebujesz usb (np. pod dysk, albo drukarkę sieciową), no i budżet. U nas od kilku lat pracujemy na Netgearach - przede wszystkim są niezawodne.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki router?

      A nie dali Ci routera, jak zakładali internet? czy może chodzi o WIFI?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki router?

        Przecież przy wifi też jest router... Ja mam i mam w domu taką małą skrzyneczkę od internetu. Zastanawiam się jednak nad zmianą internetu na lte. Słyszałam, że zasięg lte jest o wiele lepszy i daje więcej możliwości. Ja bardzo dużeo korzystam z neta i dobrze by było gdyby był szybszy.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki router?

          Kup zwykłego linksysa ludb d-linka. Konfiguracja jest naprawdę banalnie prosta. Zresztą dostawca internetu powinien Ci w tym pomóc.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki router?

            Po pierwsze budżet, a nie oczekiwania, bo jak jest budżet, to można próbować sobie coś sensownego dopasować. Najlepiej niech to będzie Netgear, model to kwestia dopasowania. Wiadomo, że im budżet będzie wyższy, tym lepsze będą od razu osiągi tego urządzenia. Trzeba to dobierać jakoś z głową...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki router?

              Fajne routery są Alcatela. Ja dwa miesiące temu zamawiałam na electro.pl i mieli kilka modeli do wyboru. Wybrałam model który obsługuje LTE

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki router?

                Jeśli chodzi o router do domu to jak najbardziej polecam TP-Link, do firmy natomiast zalecałabym coś z Cisco
                Zresztą ogólnie jak szukacie czegoś do firmy to polecam skonsultować się ze specjalistami z zakresu architektury IT: http://www.tritechnet.pl/kontakt

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki router?

                  a opłaca się kupić internet bezprzewodowy? czy można oglądać filmy, czy będzie przerywało?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki router?

                    Dzięki wielkie Przyda mi się
                    Coś zrozumiałam, jeśli chodzi o powieści- wyznała (…)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki router?

                      Faktycznie trochę mało informacji. Ale jak coś to u nas jest taki https://www.al.to/p/271837-router-tp...bps-4xlan.html i bardzo dobrze się spisuję, mogę polecić go z czystym sumieniem Ma duży zasięg, szybko się łączy, jest bardzo łatwy w obsłudze. Nawet ja szybciutko ogarnęłam Więc jakbyś dalej szukała to myślę, że na tym się nie zawiedziesz!
                      Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X