Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze prezenty dla 2-3latki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najlepsze prezenty dla 2-3latki

    10 pomysłów na prezent dla dziewczynki w wieku 2-3 lata >>



    Który, z prezentów podoba ci się najbardziej?

    Może masz inne pomysły na prezent dla dziewczynki w tym wieku?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

    ja mojej siostrzenicy kupowałam jak bywa w tym wieku albo lalki, albo jakieś maty edukacyjne. Zdarzyło się tez kupić zabawkową kuchnię.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

      Tylko lalki to takie oklepane...
      no i jakby nie patrzeć pokazują dziecku świat mody, który potem na umysłach dziewczynek potrafi się źle odbić, że tak powiem

      Skomentuj


        #4
        Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

        Bardzo dobry pomysł,gry planszowe pomagają często w rozwoju naszych dzieci,więc myślę że warto. Na naszej stronie znajdziecie też szeroki wybór innych zabawek dla dzieci.


        www.Amko.com.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

          Nie mam córeczk, więc pewnie ja bym nakupiła słodziuchnych , różowych lalek. Może Barbie jest jeszcze na topie, ale raczej dla starszej.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

            Takie dziecko w weiku ok 2,5 lat można zainteresowac już prostymi puzzlami. Mój synek ma jeszcze nie całe 2 latka i już chętnie siega po proste puzzle

            Skomentuj


              #7
              Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

              Świetnym pomysłem na prezent jest podarowanie dziecku fotoksiążki z jego zdjęciami. Lub zdjęciami jego ulubionego pupila czy zabawek. Będzie to świetna pamiątka na wiele lat. Podoba Ci się mój pomysł ? Sprawdź szablony Printu https://printu.pl/fotoksiazka/.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

                Jak dla mnie dla dziecka w takim wieku nie ma lepszej zabawki niż ten pociąg https://www.al.to/p/356632-zabawka-d...eta-42317.html to fantastyczna dwujęzyczna zabawka dla malucha, która dostarcza mnóstwo informacji na temat zwierząt. Produkt jest świetną propozycją do nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. Kolorowy pociąg posiada dwustronne karty z wizerunkiem 12 zwierzątek. Zabawka posiada do wyboru 3 rozwijające funkcje: ciekawe fakty o zwierzątkach, wesołe melodie oraz tryb Quiz. Pociąg rozwija zdolności manualne, ćwiczy motorykę, wspomaga rozwój słuchu, wzroku oraz uczy nazw zwierząt oraz nowych zwrotów, także w języku angielskim. Super sprawa
                Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

                  Polecam pooglądać też bidony dla dzieci
                  Mają tak ładne wzory, że dzieci je kochają

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

                    Nie wiem, nie znam się na tym. Dlatego też niezbyt będę mógł w tym pomóc...
                    - "Przepraszam" Wystarczy, że na nim skończysz. Jeśli ciągniesz dalej, traci na znaczeniu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

                      Sprawdź sobie https://www.smarkacz.pl/zabawki, może znajdziesz wpadniesz na jakiś pomysł Ja swojej 4 letniemu synowi kupuje klocki, pluszaki, autka i kreatywne gierki, tak by mógł od małego rozwijać swój rozum

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Najlepsze prezenty dla 2-3latki

                        Jeszcze bardzo fajne dla takich brzdąców są zabawki do kąpieli. Moim ostatnim odkryciem jest ta zabaweczka https://www.al.to/p/290778-zabawka-d...o-kapieli.html To bohater bajek Tomek wraz ze specjalnymi kredkami którymi można rysować bezpośrednio na ściankach i dnie wanny. Wystarczy umieścić jedną z kredek w kominie Tomka, wsuń ją w jego dymnicę, a potem używać lokomotywę do tworzenia kąpielowych dzieł sztuki. Dzieciaki mają super zabawę a kredki łatwo się zmywają. Polecam!
                        Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X