Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Angielski dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Angielski dla dzieci

    Dokładnie, bajki to dobra metoda, pod warunkiem ze będą krótkie takie jak w speak upie puszczają. Dodatkowo dzieci sobie malują , teraz robią plakaty o dzikich zwierzętach. Jak dla mnie to super metoda...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Angielski dla dzieci

      Dziecko bardzo łapie takie angielskie piosenki Na youtube są różne, ja widzialam takie z palcami co sie pokazuje kciuk, wskazujacy itd albo takie typu "wheels on the bus..."

      Skomentuj


        Odp: Angielski dla dzieci

        Napisane przez kropla Pokaż wiadomość
        Dokładnie, bajki to dobra metoda, pod warunkiem ze będą krótkie takie jak w speak upie puszczają. Dodatkowo dzieci sobie malują , teraz robią plakaty o dzikich zwierzętach. Jak dla mnie to super metoda...
        Nie wiedziałam ze oni robia też angielski dla dzieci, sama się zastanawiam nad zapisaniem swojego synka na angielski w przyszłym roku, od jakiego wieku tam uczą?

        Skomentuj


          Odp: Angielski dla dzieci

          Ja zapisałam swoja córkę na zajęcia dodatkowe ( http://www.cel.com.pl/kursy-stacjona...rsy-dla-dzieci ) i przyznam że szkoła jest skuteczna a dziecko szczęśliwe zadowolone no i dumne z każdego dnia nauki
          firststeps.com.pl świetne zajęcia dodatkowe,gorąco polecam!

          Skomentuj


            Odp: Angielski dla dzieci

            Napisane przez shirleyka Pokaż wiadomość
            Nie wiedziałam ze oni robia też angielski dla dzieci, sama się zastanawiam nad zapisaniem swojego synka na angielski w przyszłym roku, od jakiego wieku tam uczą?
            W sumie to najlepiej im wcześniej tym lepiej wysłać dziecko do takiej szkoły. Teraz możesz pójśc z synkiem na warsztaty do sepak up to poznasz bliżej metody nauczania dzieci.

            Skomentuj


              Odp: Angielski dla dzieci

              Najlepiej rozmawiać z dzieckiem po angielsku, ale nie każdy rodzić bez problemu porozumiewa się w tym języku.

              Skomentuj


                Odp: Angielski dla dzieci

                Dzieciom najlepiej uczy się poprzez zabawę, przeróżne gry, książeczki. Starszakowi przydatne będą fiszki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Angielski dla dzieci

                  Moja córcia uczy się angielskiego w przedszkolu, Jest to nauka przez zabawę i to max 15 minut ale zawsze ocś z takich zajęć dziecko wyniesie

                  Skomentuj


                    Odp: Angielski dla dzieci

                    Jeśli rodzic potrafi, to warto też mówić do dziecka w języku obcym, aby mogło się osłuchać z językiem.

                    Skomentuj


                      Odp: Angielski dla dzieci

                      To też jest dobre, ja nie umię angielskiego wiec zostraje nam na razie przedszkole a później pomyślimy o zajęciach dodatkowych

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Angielski dla dzieci

                        Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                        Dzieciom najlepiej uczy się poprzez zabawę, przeróżne gry, książeczki. Starszakowi przydatne będą fiszki.

                        pewnie, że najlepiej przez zabawę :-) ale metoda też jest ważna, bo trzeba wiedzieć, jak.

                        moje dziecko zaczęło w tym roku chodzić do Helen Doron. kurs dla dzieci rocznych. chodzę z nią na zajęcia i bardzo mi się podoba. jest dużo piosenek, wyliczanek, lekcja cała po angielsku. w domu słuchamy płyt i bawimy się po angielsku.

                        ja też korzystam :-) przypomina sobie co nie co. i szlifuję brytyjską wymowę. widzę, że mała cieszy się na te zajęcia i to jest dla mnie najważniejsze. mąż jest Portugalczykiem, więc mała i tak będzie dwujęzyczna. jeśli łyknie trochę angielskiego, to w sumie będzie jeszcze lepiej.

                        widzę, że dziecko musi wciąż powtarzać, żeby się czegoś nauczyć. dzięki temu że w domu mówimy w dwóch językach, widzę, jak przebiega ten proces. i powiem wam, że ludzki mózg jest niesamowity! ile tam się może pomieścić.
                        córeczka rozumie bardzo dużo w dwóch językach, a teraz też i trochę w trzecim. szkoda, że ja nie miałam takiej szansy, jak byłam dzieckiem :-)

                        Skomentuj


                          Odp: Angielski dla dzieci

                          Napisane przez soniako Pokaż wiadomość
                          pewnie, że najlepiej przez zabawę :-) ale metoda też jest ważna, bo trzeba wiedzieć, jak.

                          moje dziecko zaczęło w tym roku chodzić do Helen Doron. kurs dla dzieci rocznych. chodzę z nią na zajęcia i bardzo mi się podoba. jest dużo piosenek, wyliczanek, lekcja cała po angielsku. w domu słuchamy płyt i bawimy się po angielsku.

                          ja też korzystam :-) przypomina sobie co nie co. i szlifuję brytyjską wymowę. widzę, że mała cieszy się na te zajęcia i to jest dla mnie najważniejsze. mąż jest Portugalczykiem, więc mała i tak będzie dwujęzyczna. jeśli łyknie trochę angielskiego, to w sumie będzie jeszcze lepiej.

                          widzę, że dziecko musi wciąż powtarzać, żeby się czegoś nauczyć. dzięki temu że w domu mówimy w dwóch językach, widzę, jak przebiega ten proces. i powiem wam, że ludzki mózg jest niesamowity! ile tam się może pomieścić.
                          córeczka rozumie bardzo dużo w dwóch językach, a teraz też i trochę w trzecim. szkoda, że ja nie miałam takiej szansy, jak byłam dzieckiem :-)
                          Osłuchanie z językiem i rozmowa w nim jest najprostszym i chyba najszybszym sposobem. A małe dzieci są chłonne jak gąbki, jeśli rodzice potrafią i mają taką możliwość to powinni to robić od małego.

                          Skomentuj


                            Odp: Angielski dla dzieci

                            Ja mam książeczki z mazakami np. pociągi, zwierzęta i jak się je dotyka czy pisze po nich to wydaja dźwięki i mówia jak co się nazywa po angielsku a dziecko wie co to jest po obrazku Wujek przysłał z Usa na święta Fajne

                            Skomentuj


                              Odp: Angielski dla dzieci

                              Małe dzieci uczą się języka obcego bardzo naturalnie, więc jeżeli w przedszkolu jest angielski, najlepiej z lektorem, to naprawdę warto. Tak właśnie mają maluchy w prywatnym przedszkolu Hocki-Klocki http://hocki-klocki.com.pl/ w Częstochowie. Nawet trudno sobie wyobrazić, jak szybko taki przedszkolak łapie nowe słówka.

                              Skomentuj


                                Odp: Angielski dla dzieci

                                Napisane przez estera27 Pokaż wiadomość
                                Małe dzieci uczą się języka obcego bardzo naturalnie, więc jeżeli w przedszkolu jest angielski, najlepiej z lektorem, to naprawdę warto. Tak właśnie mają maluchy w prywatnym przedszkolu Hocki-Klocki http://hocki-klocki.com.pl/ w Częstochowie. Nawet trudno sobie wyobrazić, jak szybko taki przedszkolak łapie nowe słówka.
                                W większości przedszkoli jest teraz już możliwość nauki angielskiego, a nawet już w żłobkach są takie zajęcia i właśnie opiekunki mówią w języku obcym, aby przyzwyczajać maluchy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X