Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w necie

    Jeżeli chodzi o robienie zakupów w internecie, najczęściej decyduje się na odzież. Ostatnio nawet miałam okazję nabyć przecenioną sukienke river island która w sklepie stacjonarnym była o wiele droższa oraz dostępna tylko w paru modelach. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na robieniu takich zakupów i jak na razie nie zamierzam z nich rezygnować .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sklepy internetowe a promocje

      Jeżeli potrzebujecie nowe sprzęty do domku to warto pomyśleć o Zelmerze. Kupiłam odkurzacz i dostałam jeszcze w prezencie żelazko Zarejestrowałam się na stronie http://czystainicjatywazelmer.pl/ odpowiedziałam na jakieś tam proste pytanie i sprzęty są moje

      Skomentuj


        Odp: Sklepy internetowe a promocje

        Promocje często znajduję w Internecie, albo po prostu wchodzę do sklepu. Zawsze polecam Empik, bo mają tam sporo gadżetów, które są na prawdę przydatne, a na wyprzedaży wtedy najlepiej je kupić. Ostatnio kupiłam za połowę ceny otwieracz do wina

        Promocji, a raczej przystępnych cen często szukam na allegro, upoluję kilka fajnych sklepów i kupuję od nich, nawet ubrania, bo jestem dość wymiarowa i nie mam problemów ze znalezieniem ciuchów dla siebie. Dla Malutkiej zawsze kupuję o rozmiar większe, bo i tak dorośnie, a ceny są na prawdę super.
        Największy zysk jest na aukcjach, gdzie są sklepy, które sprzedają nowe rzeczy ze znanych sklepów, ostatnio znalazłam po bardzo niskich cenach rzeczy ze sklepu Bonprix, gdzie górę od stroju na aukcji kupiłam za 10 zł, a w ich sklepie internetowym jest za 50 zł

        Z doświadczenia powiem Wam, że i w sklepach internetowych można coś czasami "ugrać" z obniżeniem ceny
        Całkiem niedawno udało mi się to na meblonista.pl, gdzie miałam kupić kanapę. Fakt, dość drogą, ale po rozmowie telefonicznej, Pani zeszła z ceny o 200.00 zł

        Lubię kupować przez Internet,
        usiąść wieczorem, na spokojnie, herbatką w ręce mogę wybrać to, co chcę

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Zawsze warto podejrzec przez internet, porównać, ale poszukać sklepu, żeby zobaczyć na żywo.

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Napisane przez parsifale Pokaż wiadomość
            taką znaną książkę za 25 zł wynalazłam, w Empiku chyba 2 razy droższa http://rafael.pl/produkt/niebo-istnieje-naprawde

            dawajcie jakieś promocje na książki najlepiej bo to jedyne co kupuję przez neta


            Ja kupuje książki w księgarni www.aros.pl mają bardzo dobre ceny i wysyłka też w dobrej cenie. Asortyment też spory. A książka, o której piszesz godna polecenia. Czytałam

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              Ja po przez zakupy online zamawiam wiele rzeczy,są to zarówno artykuły do domu jak i odzież czy akcesoria dla dzieci i póki co jeszcze się nie zawiodłam,wszystko solidnie i na czas.

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                A ja się teraz mocno zastanawiam nad kupieniem takiego stołu do fotografii produktowej. Sprzedaję sporo rzeczy na allegro, to właściwie teraz moje główne źródło utrzymania, no i widzę, że dobre fotki dużo dają. Tylko zastanawia mnie to, czy dam radę to wszystko poprawnie skonfigurować. no ale może po prostu muszę więcej w sieci na ten temat poczytać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Napisane przez olabis Pokaż wiadomość
                  A ja się teraz mocno zastanawiam nad kupieniem takiego stołu do fotografii produktowej. Sprzedaję sporo rzeczy na allegro, to właściwie teraz moje główne źródło utrzymania, no i widzę, że dobre fotki dużo dają. Tylko zastanawia mnie to, czy dam radę to wszystko poprawnie skonfigurować. no ale może po prostu muszę więcej w sieci na ten temat poczytać
                  zajmujesz sie też fotografią? nio napewno dobre zdjęcie wpływa na efekt sprzedaży przez neta - klient ma tylko i az do dyspozycji zdjęcie i na pewno dasz radę wszystko dobrze skonfigurować - zawsze mozna kogoś zaciągnąć do pomocy w razie czego

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Ja podobnie jak w powyższych postach,także jestem zdania że zakupy przez internet to bardzo dobra opcja i wiele rzeczy możemy kupić znacznie taniej nie wychodząc z domu więc dochodzi do tego także wygoda

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      zajmujesz sie też fotografią? nio napewno dobre zdjęcie wpływa na efekt sprzedaży przez neta - klient ma tylko i az do dyspozycji zdjęcie i na pewno dasz radę wszystko dobrze skonfigurować - zawsze mozna kogoś zaciągnąć do pomocy w razie czego
                      No właśnie się nie zajmuję a raczej może, tylko zupełnie amatorsko, dlatego trochę się tego mimo wszystko obawiam, ale tak już mam, że boję się nieznanego I muszę dużo przeczytąć (na przykład czytam zawsze wszystkie instrukcje dokładnie) i dopiero wtedy sie uspokajam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        Polecam zakupy na allegro, ostatnio natknęłam się na świetnego sprzedającego. Ma bardzo dobre ceny za akcesoria dziecięce. Nazywa się Hubiworld kupiłam tam kubeczki i ręczniki.

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Napisane przez olabis Pokaż wiadomość
                          No właśnie się nie zajmuję a raczej może, tylko zupełnie amatorsko, dlatego trochę się tego mimo wszystko obawiam, ale tak już mam, że boję się nieznanego I muszę dużo przeczytąć (na przykład czytam zawsze wszystkie instrukcje dokładnie) i dopiero wtedy sie uspokajam
                          obawianie sie tego co nie znane to naturalna rzecz w zyciu czlowieka - zapewne sobie poradzisz zwlaszcza jak jestes dokladna osoba

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            http://www.smyk.com/, http://papillon-shop.pl/ - moje miejsca na zakupy

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              Napisane przez lidibrii_pl Pokaż wiadomość
                              Ja podobnie jak w powyższych postach,także jestem zdania że zakupy przez internet to bardzo dobra opcja i wiele rzeczy możemy kupić znacznie taniej nie wychodząc z domu więc dochodzi do tego także wygoda
                              popieram, ja tak skompletowałam całą wyprawkę

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Trudno się z tym nie zgodzić patrząc i porównując ceny np w do sklepów stacjonarnych,wtedy zakupy przez internet to lepsza,tańsza i wygodniejsza opcja

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X