Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > grudzień: Mikołajki, Boże Narodzenie i Sylwester
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-11-2012, 08:31
gienia3's Avatar
gienia3 gienia3 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gienia3.polki.pl

Domyślnie Prezent dla mamy

Święta coraz bliżej i pora rozejrzeć się za prezentami dla najbliższych. Największy problem mam z moją mamą, bo ona nigdy o niczym nie marzy i niczego nie potrzebuje. Mam pewien pomysł, ale nie wiem czy najlepszy . Mama ma już swoje lata i sił coraz mniej, więc pomyślałam o odkurzaczu samosprzątającym, który wyręczyłby ją z jednego chociaż obowiązku. Rodzice mają dość spory dom i ogarnięcie go jest dla mamy nie lada wyzwaniem. Oglądałam różne modele, można kupić taki już za całkiem przyzwoite pieniądze. Co myślicie o takim prezencie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2012, 10:00
karopek karopek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karopek.polki.pl

Domyślnie Odp: Prezent dla mamy

Najlepiej taki samo sprzatajacy, chyba w perfekcyjnej pani domu takie rozdawali oj a ja bym chciala, zeby moi bliscy zasponsorowali mi nowe buciki dla Frania do przedszkola, bo marzą mi się sandalki Memo, ale swieta pochlona mnostwo pieniedzy, wiec fajnie by bylo ten jeden wydatek przerzucic na rodzine
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2012, 12:16
5tweety5 5tweety5 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
5tweety5.polki.pl

No tak, jeśli rodzina ma taką tradycję hojnego obdarowywania się to jest to łatwy sposób na pozbycie się części wydatków, choć swoją drogą my też musimy coś kupić w prezencie.
Autorko wątku, myślę że Twój pomysł jest bardzo dobry ze względu na to że sprzątanie, a zwłaszcza odkurzanie to duże obciążenie dla kręgosłupa. Taki odkurzacz jest dokładniejszy dzięki czemu podłogi są czystsze. Nie jest to jednak bardzo duży wydatek? Zawsze mi się wydawało, że na takiego robota trzeba odkładać przez dłuuugi czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2012, 17:05
weronka32 weronka32 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
weronka32.polki.pl

a mi się udało w tym roku wcześniej pomyśleć nad prezentem dla mamy. jestem z siebie naprawdę dumna! moja mama to chyba najbardziej wymagająca osoba jeśli chodzi o prezenty jaką znam i zawsze rodzinne rozpakowywanie podarunków spod choinki łączy się dla mnie z dużym stresem. tym razem jednak jestem prawie pewna, że pomysł miałam dobry. kupiłam jej dwudniowy wyjazd ze Spa do cieszyna do hotelu orbis. zarezerwowałam go już dla niej 2 miesiące temu, bo bałam się, czy będą wolne miejsca w okresie między świętami a nowym rokiem. przy okazji, rezerwując wcześniej przez accorhotels zyskałam dodatkową zniżkę . mam nadzieję, że dobrze tam wypocznie - ma tam na miejscu jaccuzi, masaże i saunę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2012, 19:01
Juuuuna Juuuuna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Juuuuna.polki.pl

Dla mnie wybór prezentu zawsze był największym problemem świąt, co kupić aby dużo nie wydać, a żeby po zakupie nie został rzucony w kąt. Tym razem, wraz z mężem wpadliśmy na pomysł kupienia robota odkurzacza praktyczny jednocześnie pomocny szczególnie dla starszych ludzi, którzy mają problemy ze schylaniem i tego typu czynnościami , jedyne jak mogę tobie pomóc to polecić markę robojet, po dłuższych rozważaniach właśnie od nich kupujemy urządzenie, wydaje się być to najlepszą możliwą ofertą
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-12-2012, 09:32
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Ja też moim rodzicom chcę kupić coś do domu. Automatyczny odkurzacz? Brzmi naprawdę nieźle, ale jak to cenowo wychodzi? Nie jest on za drogi? I czy faktycznie jest on tak skuteczny jak standardowy odkurzacz?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-12-2012, 18:59
koliberek71's Avatar
koliberek71 koliberek71 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
koliberek71.polki.pl

Zdjęcia: 42

A ja moim "staruszkom "kupiłam Geriawit dla babci i dziadzia-zeby mieli siłe walczyć z moja Olcia jak ich odwiedzi no i jeszcze babci komplet czapke i szalik do nowego płaszcza a dziadziwi Whartona' Spóznieni kochankowie"....mysle ze beda zadowoleni -nawet jak dostana rękodzieło najmniejszej wnuczki to radości bedzie dość.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2012, 09:53
gienia3's Avatar
gienia3 gienia3 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gienia3.polki.pl

Przekonałyście mnie dziewczyny, że taki odkurzacz to będzie jednak świetny prezent. Mam nadzieję, że mama się ucieszy i z chęcią będzie z niego korzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2012, 12:00
Margerytka28 Margerytka28 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Margerytka28.polki.pl

Miasto: Polska

W sumie faktycznie jeśli mamie przyda się taki sprzęt, to czemu nie.
Młode mamy pewnie wolałaby jakiś inny, mniej praktyczny pomysł na prezent, ale mam nieco starsza będzie z odkurzacza samosprzatajacego - oczywiście o ile działa tak, jak powinien na pewno zadowolona.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 23-04-2014 o 10:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-2012, 10:59
Filipkowa Filipkowa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Filipkowa.polki.pl

Gdyby moja mama dostała na prezent odkurzacz albo inny sprzęt AGD na pewno nie skakałaby z radości... Chociaż dostała ode mnie kiedyś zesatw do kawy i dobrą kawę i bardzo się ucieszyła, ale to dlatego że jest wyjątkowo wybrednym kawoszem.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 23-04-2014 o 10:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania