Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka Wyprawka, torba do szpitala, wybór wózka

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-06-2019, 16:10
Terenia85 Terenia85 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Terenia85.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

Ja od dwoch miesiecy nie wychodze do supermarketów bo poprostu sie boje o siebie i maleństwo ostatnio baba prawie wjechala mi w brzuch jak gdyby nigdy nic poszla dalej. Dla tego zaczelam roic zakupy w supermarkecie online https://www.bdsklep.pl/ nie musze się ruszać i narażać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2019, 20:01
milkona milkona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
milkona.polki.pl

kosmetyczne rzeczy kupuję na https://www.doz.pl/apteka/k4454-Dziecko są i chusteczki i kremy, nawet smoczki i butelki, regularnie kupuję dla mojego atopika dermokosmetyki, bo mają w niezłych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-09-2019, 10:47
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

Ja bardzo lubię śliczniutki sklep Mukaki Norweski design to coś, co już daaawno skradło mi serduszko... a odkąd zobaczyłam u nich otulacz dla niemowlaka niebieski Sebra to w ogóle oszalałam z radości, że moje maleństwo może mieć coś tak przyjemnego (i eko!).
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2019, 09:17
Radzka Radzka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Radzka.polki.pl

apteka internetowa - najczęściej kupuję za jej pośrednictwem leki, akcesoria dla dzieci, również dla siebie dermokosmetyki, ceny dużo niższe niż w aptekach stacjonarnych
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-11-2019, 13:31
Rodzicielka Rodzicielka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Rodzicielka.polki.pl

Ja najczęściej kupuję ubranka dla córki przez Internet. Oczywiście w sklepach, które znam. Jest to dla mnie oszczędność czasu. Jak córka miała 3 miesiące to zauważyłam, że ciężko mi ją ubrać. Ubranka są po prostu niewygodne. Przeszukałam Internet i trafiłam tu: https://www.kasiaubranka.pl/ . Słyszałyście o marce Body EasyOn? Jeżeli nie, to polecam Wam zajrzeć do sklepu. Zakochałam się w tych bodziakach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-11-2019, 20:54
avetia avetia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
avetia.polki.pl

Zależy co kupuję. Staram się szukać jakichś oszczędności, pewnie jak większość z nas. Kupiłam dzisiaj pieluszki Huggies (po wielu testach i poszukiwaniach te u nas sprawdzają się najlepiej, chłonne, bez odparzeń) w promocyjnej cenie w Carrefourze. Sporo zamawiam też przez internet, warto szukać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania