Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dziecko z gwałtu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziecko z gwałtu

    Dziewczyny czy myślicie, że dziecko poczęte pod przymusem może liczyć na taką sama miłość matki co poczęte w związku kochających się osób?
  •    
       

    #2
    docelowo myślę, że tak, ale droga do tego na pewno długa i ciężka no i zależy oczywiście od charakteru matki

    Skomentuj


      #3
      tak sobie myślę, że taka mama patrząc na to dziecko to mimo wszystko widzi w nim swojego oprawcę...czy może bezgranicznie je kochać chyba nie...

      Skomentuj


        #4
        ja sobie tak myślę co ja bym zrobiła... chyba mimo wszystko starałabym się pokochać to dziecko, przecież ono niczemu nie byłoby winne i w połowie miałoby moje geny. na pewno to bardzo ciężkie i nie sądzę, że sama dałabym radę

        Skomentuj


          #5
          Wiadomo, że dziecko nie jest niczemu winne. I w tym cała tragedia, że taki maluszek nie wiadomo czy może liczyć na miłość własnej matki. Po takim przeżyciu myślę, że ciężko byłoby otrząsnąć się każdej kobiecie. A tu jeszcze wychowywać dziecko... ciągłe wspomnienie przeszłości. Koszmar jak dla mnie.

          Skomentuj


            #6
            Kobietki a czy należy takiemu dziecku powiedzieć prawdę o jego poczęciu? co myślicie?

            Skomentuj


              #7
              O rany, ale smutny i drastyczny temat zapodałyście dziewczyny. Szkoda też, że niestety prawdziwy

              Ja chyba nigdy nie miałabym odwagi by coś takiego powiedzieć dziecku. To musiałoby być wstrząsające dla niego! Straszne. W ogóle nie wiem czy umiałabym wychować takie dziecko, zawsze pewnie miałabym obraz tego co się stało przed oczami... Ale to życie bywa okrutne!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja kochałabym to dziecko bezgraniczną miłością.
                Nie jego wina, że został poczęty w takich a nie innych
                okolicznościach. Nie widziałabym też w nim oprawcy, bo
                to dwie różne osoby by były.
                Nigdy też nie powiedziałabym o tym strasznym dla mnie
                wydarzeniu, dlatego żeby nie czuło się gorsze, dlatego
                żeby nie czuło się winne. Ja wierzę, że takie dziecko pokochać
                można.

                Skomentuj


                  #9
                  Myślę że tak przecież to jest przede wszystkim jej dziecko ale to zależy od charakteru kobiety i od chęci posiadania dzieci.

                  Skomentuj


                    #10
                    Zgadzam się z Colleen. Miłość matki jest bezwarunkowa. Aczkolwiek mogę pisać tylko za siebie.
                    http://smyki.pl/domeny/mamy.pl/mmm/index.php?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      To podziwiam Was, ja chyba nie miałabym jednak tyle odwagi. I oby nigdy nie przyszło mi tego sprawdzać...
                      Ale jedno jest pewne, dziecko na pewno nie jest niczemu winne!

                      Skomentuj


                        #12
                        Myślę, że kochac mozna bardzo, ale cieżko napewno bedzie ja zawsze spojrzy sie na to maleństwo - patrząc na nie zawsze bedzie to samo w głowie- jestes z gwałtu
                        Bartuś 26.06.08
                        Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                        Skomentuj


                          #13
                          A ja sama nie wiem, co o tym myśleć. Podobno mama kocha swoje dziecko zawsze czy chore czy zdrowe czy z miłości czy nie koniecznie. A z drugiej to zawsze zostaje w głowie, że poczęcie wiązało się z bólem i przymusem. Na początku musi być bardzo ciężko.
                          A jeszcze z innej strony!
                          Zadaję sobie pytanie czy po gwałcie potrafiłabym poddać się aborcji...chyba nie...
                          Obym nigdy nie musiała stanąć w obliczu takiej sytuacji.

                          Skomentuj


                            #14
                            ja również jestem zdania ze kochać da się na pewno takie dziecko ale to wszystko przyjdzie pewnie z czasem na początku będzie ciężko

                            Skomentuj


                              #15
                              Wiadomo ze swqoje dziecko kocha sie bez wzgedu na wszystko ale szczerze to nie wyobrazam sobie ciazy calej z gwałtu i pozniej urodzic dziecko dla mnie tragedia
                              Wikunia 04.08.2008r

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X