Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dobry

    Kiepsko się czuję przy @ i do tego ból głowy od zatok I ta pogoda.....

    Dziewczyny ,nie wiem co kupić chrześnicy mojego M na gwiazdkę.Ona ma 6 lat,na lalki chyba już za duża ,myślałam o zestawie koralików do robienia biżuterii (Bindez czy coś).Nie wiem czy to fajny pomysł?

    Prosimy dzisiaj również o głosiki

    http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/pati7814-moje-m-4
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Dzień dobry!

      Madzik my też mamy Damiana chrześnicę w takim wieku ale ona pochłania puzzle, gry, łamigłówki tonami więc zawsze nakupujemy jej jakichś gier czy puzzli i najbardziej się cieszy oczywiście zagłosowane

      U mnie taka mgła za oknem że nie widać domu sąsiada
      I gardło mnie boli strasznie buu
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej..

        dzięki dziewczyny za reakcję jak pisałam o piersi, już jest trochę lepiej, ale nie zmienia to faktu że na USG muszę iść

        dziś wyłączają nam gaz w całym bloku i jestem załamana całą tą sytuacją, nie mam nawet czajnika na prąd
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hejka
          Madzik chyba oszalałaś !!!! za mała moja Maja ma tyle i ona tylko lalkami przeważnie barbi ale to zalezy od dziecka czym sie lubi bawić ja teraz swoim chyba zestaw malowideł kupię bo ciagle głowe susza

          ide torta robić bo sie nie wyrobię
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hejo laseczki
            czacza-jak cos cie niepokoi to idz lepiej dmuchac na zimne
            renatka masz wiadomosc
            a tak wogole to nic fajnego u nas,sama ciagle juz mam dosc a m wroci dopiero po10grudniadolina...







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jezuuu jakie mam podłe dni ostatnio ;( ****************a już nie mam siły do tej mojej diablicy...taka nie dobra się zrobiła ze szok...dziś to juz przeszła samą siebie a ja na dodatek od ponad tygodnia chora wiec sily nie mam się z nią uzerać

              na nic nie mam siły tylko bym ryczała całymi dniami a ona to wyczuwa i świetnie wykorzystuje...

              przeoraszam nawet nie mam chęci poczytać wstecz...jutro może jak się wyśpię bedzie lepiej i przeczytam co pisałyscie, póki co musiałam się wyzalić

              i jeszcze mam @ wiec i to robi swoje ze tak podle się czuję plus ból zatok i gardła a wczoraj nie mieliśmy pół dnia prądu kuźwa myślałam ze oszaleje bo my WSZYTKO mamy na prąd, wiec ani mleka ani kawy z rana a ja bez kawy z rana to... lepiej nie podchodzić do mnie
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Bry wieczór.

                to nie tylko widze ze ja czuje sie inaczej?? uuuffffff bo myslalam ze durnieje..
                tez mi sie nixc nie chce.. wszystko mnie boli.dolegliwosci mam takie jak stara baba, dziec mnie do ****************icy doprowadza.. momentami mam ochote komus przylozyc..a Oskar wie kiedy mnie do bialej goraczki doprowadzić i doprowadza..

                dzis po poludniu laził za mną i jeczal ok dwoch godzin. nic nie chcial..tylko jeczal.. noooooz nie napisze co mialam ochote mu zrobić bo to za brutalne na publiczne forum..

                ja dziś tylko na 3 kawach ( 3 wypilam po 17..) wiec bylam jak niezywa.. mialam spoznione reakcje i wogole swiat krecił sie obok mnie..
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Dobry

                  W nocy miałam dwie godz nie przespane bo Kacperos płakał ,że go nóżka boliA jak usnęłam po 4 to zaraz trzeba było wstać i wyprawić dzieci do szkoły....Jestem zakręcona,do tego boli mnie gardło,że trudno mi się przełyka a na 11 idę na spotkanie w sprawie pracyWięc zaj.....e się dzień zaczyna.

                  Zdrówka dziewczynki

                  Pomóżcie zdobyć sprzęt do testowania

                  http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/pati7814-moje-m-4
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej
                    u nas też nie lepiej ja mam mega doła dosłownie nawet kupno butów mnie nie pocieszyło Hania daje czadu i u mnie normalnie biją się nie słucha się totalnie była taka grzeczna a teraz wszystko na nie a jak cos chce to pięściami okłada w sklepie juz nie wspomnę wszystkie buty dotykała lizała lustra masakra mam dosć dziś mam imrezke z dziewczynami zaległe andrzejki ale jakos sie wykrecę bo mi się nie chce isć cały dzień leżę ze słuchawkami na uszach mój m chodzi i się nie odzywa i patrzy jak na wariata a mnie wszystko wisi

                    Czacza a kiedy masz USG ja od roku ide robię tez coś mi wykryli najprawdopodobniej to torbiel ale nie mam kiedy sie wybrać u nas koszt usg to 100 tym bardziej za bardzo ochoty nie mam

                    a do tego wszystkiego młody nie pojedzie na wyspę bo dowodu na czas nie zrobili jestem wkur,,,na no chamy nie mogli przyspieszyć mówiłam im że potrzebuje ale nie kuźwa muszą człowiekowi życie umilić biedak tak sie nastawił na tą wycieczke i już opłacone ale h,j za to mikołaj będzie wypas bo chyba kupimy mu Xboxa bedzie happy

                    Madzik trzymam kciuki a gardło popsikaj tamtum verde albo orofar będzie dobrze
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej hej dziewczynki
                      co za złe nastroje was dopadły chandra jakaś czy przesilenie?
                      Nochale do góry zła pogoda niestety nie minie ale choróbska mam nadzieję że szybciutko!

                      Aniasos a nie masz komu podrzucić Lenki żeby się porządnie wykurować? A Renatka chłpaków? poleżeć i się wygrzać a poza tym każdemu przydaje się dzień wolny od dziecka, zrelaksowałabyś się wypoczęła jedna z drugą...
                      Majorka ty też uszy do góry Itka też!
                      Madzik zdrówka! też jestem za TV pomaga za*****************iście!

                      Mój Filip ma okres łobuzowania chyba już za sobą tzn. nadal daje popalić czasem ale boi się kar a kara jest ZAWSZE jeśli się nie słucha i on dobrze o tym wie że nie ma co z mamą pogrywać.. poza tym widzę że zawsze w przedszkolu się zmęczy a w domu już braknie mu sił i z reguły spędza dobrą 1-2 godziny na bajkach.... ale czasem też daje w kość na przykład ostatnio mi latał po całym Daichmanie bez buta ale wystarczy jeden mój diabelski wzrok i od razu się uspokaja hehe wredna ze mnie matrona wiem ale to że dostaje kary czasem klapsa jeśli jest potrzeba procentuje i mam nad nim jakąś kontrolę

                      Czacza wysłałam ci farbę i mały prezencik dla Amelki
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Witajcie

                        ehh a myślałam ze ja sama mam problemy ale widzę ze nas więcej to i raźniej

                        u nas znowu chyba też kasa powoduje te moje nastroje a lena no cóż chyba bunt jakiś chwilowy mam nadzieje

                        Ania no niestety nie mam komu podrzucić póki co, u mojej mamy remont na całego tyrają żeby zdązyć przed swiętami całe mieszkanie rozpier.. bo robią wszystko począwszy od podłóg i nowych wylewek kończąc na nowych sufitach.
                        U tesiowej aśka czyli chrzestna leny chora a teściowa do pracy chodzi wiec też odpada bo jak już obie z aśką chore jesteśmy to przecież jej własnego dziecka nie wcisnę M pomaga jak może no ale do pracy musi chodzić
                        Mam tylko nadzieję ze wkrótce mi przejdzie bo mam dość.

                        Madzik powodzenia na rozmowie

                        Idę biżuterii troche porobić to mnie relaksuje

                        miłego dnia

                        ps. zrobiłam wczoraj dziwne ciasto...sypane...wyszło tak jak mówię dziwne ale przepyszne jak która chciała przepis to podaję:

                        -szklanka kaszy manny błyskawicznej
                        -szklanka mąki
                        -szklanka cukru
                        -kostka masła
                        -trochę proszku do pieczenia

                        Wszystkie sypkie rzeczy wymieszać razem dokładnie. Wysypać połowę na posmarowaną tortownicę(ja piekłam na papierze) rozłożyć cienko pokrojone masło(1/2 kostki) dokładnie pokrywając całość. Ja masło kroiłam łopatką do sera. Utrzeć kilo jabłek na grubych oczkach na tarce odcisnąć sok rozłożyć na maśle posypać cynamonem, mozna też cukrem waniliowym ale ja miałam słodkie jabłka i nie potrzebnie to zrobiłam bo wyszło mega słodkie. na jabłka wysypać drugą połowę sypkich produktów i znowu rozłożyć masło po całosci dokładnie. Do piekarnika na jakieś 40-50 minut.

                        a na obiad dziś mam zapiekankę makaronową z mięsem mielonym i sosem pomidorowym.
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hejo
                          Aniusos ja niedawno robiłam podobne ciacho,tyle że w moim przepisie były dwie warstwy jabłek.Naprawde pyszne,tez polecam.
                          u mnie ok,nudy jak zwykle,ciągle cos sobie wymyslam do roboty,
                          dziś np zaraz bedę robiła pierogi ruskie
                          Wczoraj byłam u dentystki-sadystki,dosłownie.
                          Bez znieczulenia robiła mi zęba...narazie jakies lekarstwo mi wsadzila w zęba,
                          23 stycznia ide znowu...Aż strach
                          Dziewuszki wstawiam link...coś na poprawę humoru
                          http://www.youtube.com/watch?v=9CgNsFDS8mI
                          Pa.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Madzik zagłosowane.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dzięki dziewczynki za głosiki

                              Ja juz po spotkaniu,było bardzo dużo chętnych w różnym wieku,pracodawca rozmawiał z każdym pokolei,wypytywał o dotychczasowe zatrudnienie,czy ma się prawo jazdy ,czy praca na zmiany nie przeszkadzałaby..Oczywicie,że mi nie pasuje nocka ale co miałam powiedzieć???Zaraz zasiłek się kończy i muszę się gdzieś załąpać.Zresztą to wątpię czy się odezwą,mieli w czym wybierać.

                              Kacperos też czasami daje popalić,miałczy bez powodu a jak coś mu nie pasuje to krzyczy W domu się okładają czasami,wariują aż włos się jeży na głowie.Czasami mam dość i jeszcze brak kasy

                              K.....,co za życie!!
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Chuda to ciacho to znamy,jest pyszneMówią na nie mannowiec.
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X