Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    To jest świetny pomysł madzik musze szubko coś wymyśleć na wieczór
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      To pochwal się póżniej co upichciłaś
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Hej przyszłe mamuśki. Czemu tu u nas tak cicho??Mamuśki z innych miesięcy ( a szczególnie z kwietnie ) ostro się udzielają a gdzie Wy??
        Jak tam samopoczucie?? Brzusio rośnie??U mnie już jest spory - mieszczę się już tylko w jedne spodnie, więc czas się wybrać na zakupy. A Wy jak, już w ciążowych ciuszkach chodzicie?? Czy też, tak jak ja, nie możecie się doczekać pierwszego kopniaka od dzidziusia.A może któraś z Was miała to szczęście i poczuła ruchy??
        Pozdrawiam i proszę odzywajcie się
        Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
        http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

        Skomentuj


          Ok pochwale sie ale na razie zakupki, pranie, sprzątanie, gotowanie lubie to jak mam dla kogo bo tak to sama z pieskiem jestm i do mamci na obiadki chodze
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Mój mężuś wraca dopiero jutro wieczorem i to tylko na jeden dzień. Byłam dziś u lekarza i okazało się, że mam przepukline. Nad pępkiem wyraźnie ją widać i jest strasznie dokuczliwa nocą gdy się przekręcam. Sama nie wiem co dalej będzie ...
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              nitka teraz już dobrze wiesz co ci jest i wiesz ze z dzidzką wszystko ok.
              Powiedz co lekarz powiedział czy jest duża czy raczej mała i co dalej??
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                NITKA miejmy nadzieje,że wszystko bedzie oki najważniejsze,że z dzidzią wszystko wporządkunapisz co i jak, jak bedziesz coś więcej wiedziała buziaki




                Skomentuj

                •    
                     

                  Jest duża od samej góry brzucha pod piersiami do pępka. Lekarz powiedział, że nic nie będziemy robić i zobaczymy co dalej. Co do dzidzi to chciałabym chociaż posłuchać jego serduszka. Musze poprosić w poniedziałek położną aby mnie podłączyła do tego aparatu... Będę w poniedziałek znowu bo kończy mi się chorobowe.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    nitka naprawde spokojnie tylko sie nie denerwuj bo dzidzka też będzie to czuła a w poniedziałek sie zrelaksujesz przy biciu serduszka swojej dzidzki
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      NITKA256 najważniejszy jest spokój GRAZA ma racje
                      musi być dobrze innej opcji nie ma trzymaj sie




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam przyszle mamy, mam termin na 12 lipca, i to będzie moje drugie dzieciątko. Pierwsza cora ma już 8 lat

                        Skomentuj


                          Dzięki dziewczyny kochane jesteście. Nie ma jak pocieszenie od osób które w tym samym czasie też są w ciąży.
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            Hej dziewczyny co tam u was i u maluszków?? U mnie tak sobie martwie sie o moje malenstwo...
                            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                            Skomentuj


                              PINKA512 u nas też nie za dobrze mam nadzieje,że 26.11 dowiem sie czegoś więcej,ale jestem dobrej myśli




                              Skomentuj


                                Pinka a czemu martwisz sie o dzidzke?
                                Ja też sie zawsze zastanawiam czy wszystko ok jak tylko jakieś 3 tygodnie u lekarza nie jestem wtedy zaczynam sie zastanawiać , ale powiem wam ze właśnie jak sie tak w zaszłym tyg martwiłam to pierwsze kopniaki dostałam
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X