Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile na pieluchy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ile na pieluchy?

    Zakładam, ze będę używać pieluch jednorazowych. Podpowiedzcie mi, na jakiego rzędu wydatki miesięcznie powinnam się przygotować?

    A może są tu mamy, które używały pieluch wielorazowych? Czy rzeczywiście koszt jest dużo niższy?

    Z góry dziękuję za rady.
  •    
       

    #2
    Odp: Ile na pieluchy?

    wyjdzie taniej niż na pamperasach na bank, ale musisz doliczyć pranko

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ile na pieluchy?

      Możesz spokojnie używać tych tańszych Pampersów,czyli pieluszek dada,tylko obserwuj czy aby przypadkiem nie powodują odparzeń,jeżeli tak będzie to czym prędzej je zmien na inne.


      www.Amko.com.pl

      Skomentuj


        #4
        Ja w dzień używam tańszych pieluszek ale często je wtedy zmieniam za to na noc zawsze zakładam lepsze i droższe żeby nie pojawiły się podrażnienia i odparzenia

        ____________________
        To nie fałsz czy plotki - to fakty. http://www.sklep.soga.pl/kategoria/p...ep-internetowy warto odzwiedzic !
        Last edited by tonyaxxx2684; 27-03-2014, 12:55.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ile na pieluchy?

          Pieluszki to jeden z większych wydatków na dziecko - szczególnie w pierwszym, drugim r.ż. Staram siejak mogę, żeby trochę oszczędzić i jak ktoś już napisał, to dada z biedronki idą na dzień, a nocą pampersy, żeby jednak był ten komfort spania dla mnie i dziecka. Chociaż dla 5-miesięcznego dziecka pewnie nie ma różnicy co mu sięzakłada. Ja jednak czuję się pewniej, wiedząc, że w nocy ma wygodnie i sucho na dłużej
          Warto porównać pożyczki bez BIK Warszawa kliknij to, przed podjęciem ostatecznej decyzji. Czasami zadłużenie się u rodziny, przy mniejszych kwotach jest o dużo lepszym wyjściem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ile na pieluchy?

            Komfort jest najważniejszy,to racja- ale też nie ma co przepłacać skoro dane pieluszki nie powodują odparzeń,wystarczy tylko obserwować jak na nie zareaguje skóra naszego dziecka.


            www.Amko.com.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ile na pieluchy?

              Ja początkowo wydawałam na pieluszki majątek wymieniałam je co pół godz czy była potrzeba czy nie, teraz się opamiętałam, pieluszki to spory wydatek

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ile na pieluchy?

                Ja także używałam pieluszek dada z biedronki na przestrzeni 22 miesięcy mogę ci szczerze powiedzieć że wydałam na nie 780 zł. To wcale nie jest dużo w porównaniu z rodzicami którzy kupują oryginalne pampersy dla swoich dzieci. Sporo się zaoszczędza.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ile na pieluchy?

                  Na samym początku szło nam ok 10-12 pampersów dziennie po ok pół roku idzie nam ok 7. Aby oszacować kwotę jaką trzeba na nie przeznaczyć musisz sobie sprawdzić które pieluszki chcesz używać bo rozbieżność cen za sztukę jest bardzo duża.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ile na pieluchy?

                    Kiedyś nie było pampersów i jaka oszczedność była

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ile na pieluchy?

                      Napisane przez moniczkag86 Pokaż wiadomość
                      Kiedyś nie było pampersów i jaka oszczedność była
                      ja wiem czy to oszczędność finansowa była szła woda i to dużo wody, wyobrażasz sobie prac codziennie tyle pieluszek tetrowych? moja mama niekiedy wspomina ile z tym zachodu było jak siku było to hmm to szybciutko sie prało gorzej jak kupka bo trzeba było wymoczyć w zimnej wodzie potem prac w ciepłej i coś mówiła ze jeszcze wygotowywali pieluch tetrowe. Teraz ponoć taniej wychodzą pieluszki wielorazowe czy może ktoraś z Was używa/używała?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ile na pieluchy?

                        Ja też już wolę płacić za pampersy niż miałabym używać pieluch tetrowych.... prać, suszyć, prasować... brrr nie chcę nawet myśleć. Na pewno nie mamy co narzekać bo w dzisiejszych czasach mamy masę udogodnień dla naszych Skarbów

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ile na pieluchy?

                          w kwestii "gadżtów" ułatwiających zycie mamy to współczesne czasy są świetne - kiedyś nie było nic i ludzie musiel sobie radzic jakoś, nawet wyprawka dla dziecka była na kartki z tego co opowiadała mi mama

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ile na pieluchy?

                            I ile czasu poświęcały wtedy kobiety na pranie, prasowanie, gotowanie zupek, kaszek, i jeszcze stanie w kolejkach z kartkami Nie to co my teraz- nawet mamy czas żeby na internecie "posiedzieć"

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ile na pieluchy?

                              to były inne czasu i według mnie kobiety mialy dużo duzo gorzej

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X