Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze dolegliwości ciążowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

    Mi ciąża minęła bez większych dolegliwości, natomiast po porodzie pojawiły się problemy. Najgorszym z nich i najbardziej wstydliwym jest opadanie macicy. Wykonuję ćwiczenia, które niektórym na to pomagają, mam nadzieję, że i u mnie się poprawi. OPby, bo chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, a poród na pewno jeszcze pogorszy sprawę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

      ja nie mam jakiś specjalnych problemów w ciąży, wszystko przebiega prawidłowo. Może tylko to żelazo mam na niskim poziomie, ale to lekarz przepisał mi dicofer i wszystko wraca pomału do normalności. Jeszcze kilka miesięcy i będzie maluszek

      Skomentuj


        Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

        Oj to ja w trakcie ciąży miałam problem z nietrzymaniem moczu. Młody tak mi naciskał na pęcherz,że popuszczałam śmiejąc czy czy też kichając. Na szczęście znajoma mi poleciła specjalne podpaski http://www.tena.pl/tenalady/produkty/Ochrona-dla-kobiet , które dawały mi zabezpieczenie przez zmoczenim się. Od razu po porodzie wzięłam się za ćwiczenie mięśni kegla żeby nie mieć z tym problemów.

        Skomentuj


          Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

          Często pojawiają się hemoroidy, według mnie to częste zjawisko i kobiety już nie wiedza jak sobie z tym radzić. Ja proponuje http://hemorend.pl/ , to naturalny lek, na bazie ziół, nie ma żadnych przeciwwskazań na stosowanie go w czasie ciąży. Warto sprawdzić, może akurat będzie dobrze.

          Skomentuj


            Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

            Napisane przez pert79 Pokaż wiadomość
            Często pojawiają się hemoroidy, według mnie to częste zjawisko i kobiety już nie wiedza jak sobie z tym radzić...
            Tu się zgodzę ja miałam akurat problem z hemoroidami przy ciąży i w zasadzie po urodzeniu. Myślałam,ze same zniknęły ale po jakimś czasie wróciły i to wielkie i bolesne!Z ratunkiem przyszła mi Pani proktolog Kołodziejczak i jej kadra ze szpitala św. Elżbiety w Warszawie bo niestety ale trzeba było je usunąć zabiegowo :/ A jak wiadomo po zabiegu dietka specjalna. Na szczęście przeszło i problemu już nie ma ale się nacierpiałam nieziemsko

            Skomentuj


              Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

              U mnie głównym problemem w ciąży była suchość pochwy :/ Mój ginekolog zalecił mi picie siemienia lnianego na codzień, zmianę bielizny oraz globulki dopochwowe hydrovag , które pomogły odbudować śluzówkę pochwy. Dwa tygodnie i po problemie- od razu lepiej :P

              Skomentuj


                Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                Każda kobieta przechodzi ciąże inaczej, jedna ma większe, inna mniejsze dolegliwości, często pojawiają się też inne problemy, o których dobrze mieć świadomość: http://www.maminek.pl/czeste-problem...przyszle-mamy/. Każda przyszła mama powinna wiedzieć, z jakimi problemami może mieć do czynienia.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X