Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Marta nie mogli się zdecydować którą z nas zwolnić, więc wymyślili że obydwie na pół etatu będziemy, miałam mieć zmieniona umowę od czerwca ale w tej sytuacji jeszcze nic do podpisu nie dostałam, dlatego chodzę na pełen etat.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Czesc dziewczynkiprzyznam sie ze nie mam czasu siedziec na forum.
      Chcialam sie pochwalic bo bylam wczoraj na usg.widzialam moje dzieciatko.spalo sobie.Babka pomierzyla je i wszytsko jest ok.zapytali czy chce miec dodatkowe badania na syndrom downa.
      Dzidzius ma 6.5 cm.potem kazala odkaszlnac zeby je obudzic.i zbudzilo sie zaczelo ruszac raczkami i nogami.i raczka sie zakrylo chyba zeby mu nie przeszkadzac.jako ze moj nie mogl isc ze mna bo w ost.chwili mu cos wypadlo czym byl tak wkurzony strasznie poszla ze mna moja przyjaciolka ktora jest u nas na wakacjach.bylysmy naprawde wzruszone.piekna rzecz!mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze.gdy bede miala chwile to doczytam co u Was.narazie naprawde nie mam czasu.calymi dniami.nas nie ma wracamy wueczorami i tylko jemy i spac
      Che pokazac jej i jje facetowi jak.najwiecej bo nie wiadomo kiedy bedzie nastapna okazja a mi sie ruchu tez duzo przyda.tak wiec wybaczcie.milego wieczoru kochane ja musze zmykac robic obiad-tak obiad

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Bagnes jeśli wiesz że masz na pół etatu to czemu chodzisz na cały? Ja bym się nie dała tak, tym bardziej że masz dzieci w domu.

        Iwcia się wakacjuje i bardzo dobrze. Wróci do nas wypoczęta i z świeżym umysłem

        Marta dobrze, że wkońcu czujesz że ktoś kompetentny się Tobą zajął.

        Ja mam dziś wolne, dziś pogoda pochmurna ale dosyć ciepło. Od soboty mieliśmy upały, już nie dało się wytrzymać. Choć ja lubię ciepełko ale wszystko z umiarem.



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Uka cieszę się że wszystko dobrze
          Ulcia miałam mieć wypowiedzenie umowy na cały etat i nową na pół etatu, ale jak pisałam nic do podpisu mi nie dał w tej sytuacji więc na razie jestem dalej na cały etat, taką mam umowę.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Część dziewczyny.wchodzę na forum i stwierdzam ze jaki baaardzo tu pusto!ale to bardzo!no ale nie ma co sie dziwić to czas przed wakacjami wiec jest pięknie ciepło i żądło kto siedzi w domu przy kompie.jestem bardzo ciekawa co tam u was słychać?mi zostało juz zaledwie kilka dni do wakacji i cały miesiąc w Polsce z rodzina....doczekac sie nie mogę juz!
            Ja juz chyba 3 dzień czuje sie fajnie.moze przechodzi?znowu przed wczoraj zjadalam za dużo i myślałam ze wyląduje w szpitalu bo poprostu sie przejaflam!malo jadam ostatnio a zjadalam 2 porcje,brzuch mi napecznial i wszystko działo sie w jelitach-za przeproszeniem.na szczęście przeszło.nie jem już tyle.na szczęście nic innego sie nie dzieje.byłam w poniedziałek u położnej.zrobiła godzinny wywiad o chorobach w rodzinie itp.teraz jak juz będę w Polsce idę do lekarza moze dowiemy sie co to będzie.niestety nie mogłam sie powstrzymać ostatnio i kupiłam pierwsze ubrankapajacyk kompletny ,drugi bez nóżek i czapeczkataki komplecik.sliczne w kolorze beżowo brązowym.gdy pisze. Z moja koleżanka która jest juz na mecie ciazy to dziękuję Bogu ze nie mi wypadła końcówka na lato.ona mówi ze leczy jak wieloryb pod wiatrakami ręce nogi spuchniete i ledwo żyje i modli sie by sie juz zaczęło a raczej skończyło.
            Zauważyłam u siebie odruch ostatnio ze kładę rękę na mój właściwie płaski brzuchczęsto jak lerze sobie uśmiechem sie do siebie i myśle jak będzie jak juz będzie z namiale to jeszcze długo do tego.narazie dziękuję Bogu za kolejny dzień i ze nic sie nie dzieje.
            Życzę Wam dziewczyny miłego dnia.pozdrawiam Was serdecznie

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Uka ile to już tygodni? Zazwyczaj do 12-13 tygodnia możesz się źle czuć a potem jest lepiej Ja niedawno wróciłam z uczelni, jeden egzamin i kolokwium dziś miałam, jutro znów egzamin.
              Popołudniu chodzę z córką na sypanie kwiatków bo to oktawa a potem to już brak czasu na cokolwiek.



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hej
                cisza tu faktycznie
                Uka no właśnie który to tydzień już ?może suwaczek wstawisz?
                Ulcia u mnie to zazwyczaj z córcią nie zadziałało niestety no ale najważniejsze żeby z dzidzią wszystko dobrze było, dolegliwości zapomina się szybko.
                U mnie dalszy ciąg masakry w pracy szukam czegoś innego ale różowo nie jest. Młoda strasznie tęskni, chłopcy też. Jakoś dajemy radę ale ciężko jest....
                Marta, Iwcia co u was?


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć dziewczynkija wiem domyślam sie ze każda ma swoje życie obowiązki i czasem mniej czasu niż zwykle?u mnie w wtorek będzie 14 tydzien i termin mam na sama wigiliewiem ze raczej w wigilie sie nie urodzi ale termin jak dla mnie jest najpiękniejszym prezentem na świecie.a szwaczek ten to jak sie wstawia?ja nawet nie wiem ani sie nie orientuje.ja dzis zły dzień miałam dalej było mi niedobrze i wymiotowalam.juz sie przyzwyczaiłam ale miałam nadzieje ze będzie przechodzić powoli.cały czas mnie każdy pociesza ze przejdzie ale ja sie boje ze z moim szczęściem tak zostanie do produ bo i takie przypadki są.ogolnie ja odliczam czas do wakacji miesiąc bycia w domu z rodzina w moich rodzinnych stronach dla mnie nie ma nic lepszego.i tak mija mi ten czas.miłego weekendu dziewczyny.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć dziewczynki. Ja nie pisałam bo nie było z Waszej strony ostatnio żadnego odzewu.

                    To ja Cię Ukuś pocieszę popatrz na to z tej strony że co najwyżej jeszcze tylko 24 tyg będzie Cię trzymać. (żart taki). Oby nie. Ale na pewno nie dłużej. Trzymaj się. Może wśród rodziny będzie Ci łatwiej.

                    A co tam Iwcia tak milczy? Dostałaś już kolejny @ czy może jednak nie i okres urlopowy był bardzo owocny? Mam taką nadzieję

                    Ja dziewczynki nie działam nic. Jakaś zrezygnowana jestem. Nic mi się nie udaje ostatnio. Cóż takie życie. Może po wakacjach będzie lepiej. Nawet nie udaje mi się wagi zrzucić, może to mnie tak dobija.

                    Życzę udanego popołudnia.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam można do Was dołączyć??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam. Nie mogę wypowiadać się w imieniu wszystkich ale ja zapraszam. Jeśli masz ochotę podziel się z nami swoją historią. ( Ale to patetycznie zabrzmiało).

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No historię to mam 4 letnią ale w skrócie obecnie 4 ginek ( tamci to tylko kasę zbierali i nic nie robili) Leczę tarczycę 2 miesiąc bo nikt mi z nią nic nie robił Ale jutro odbieram wynik po 2 miesiącach leczenia i zobaczymy co mi wyjdzie. W ciągu tych 4 lat już przeszłam chyba wszystkie etapy od euforii po depresję ale jestem próbuję staram się dalej. Może kiedyś się uda. Poza tarczycą biorę clo ale chyba nie działa tak jak powinno bo mam go 2 cykl i 2 cykl owu nie ma a lekarz nie widzi nic złego czekam do 22 dc bo zawsze ( bez clo) tak miałam więc może akurat a czekam dodatkowo na owu bo mam brać dupka. Także w skrócie tak to wygląda

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Nie wiem czy czytałaś coś z tego co my tu pisałyśmy. Ja staram się jakieś 20 miesięcy. Raz poroniłam rok temu. Od tej pory tylko raz ostatnio miałam owulację akurat wtedy gdy na badania do szpitala poszłam i wyniki wyszły dobre. Może nie staram się tak długo jak Ty ale leków też już sporo brałam i clo wcale nie wywołało u mnie owulacji. Teraz czekam jeszcze do zakończenia wakacji i zaczynam szukać jakiegoś lekarza który stricte zajmuje się bezpłodnością , bo do tej pory marnowałam czas u endokrynologa. A masz jakieś konkretne rozpoznanie, dlaczego się nie udaje? A mogę zapytać w jakim wieku jesteś?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              U mnie to głównie niedoczynność tarczycy zrobiła swoje a żaden lekarz mnie na badanie TSH nie skierował dopiero 2 miesiące temu poszłam sama z siebie na badanie i wyszła niedoczynność. Poszłam do aktualnego gina którego mi każdy odradzał i leczy mnie i czekam a endokrynolog była tak świetna że Tsh na poziomie 7,10 powiedziała że nie trzeba leczyć tyle mnie widziała. Jutro odbieram wynik po 2 miesiącach. Po miesiącu leczenia miałam już 3,93. A mam 26 lat prawie

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Pytam o wiek bo im później tym gorzej. Ty masz jeszcze czas. Mi też endokrynolog powiedział że hiperprolaktynemi czynnościowej nie trzeba leczyć. A moja gin i jego podwładny powiedział że trzeba więc kogo tu słuchać. Leki dopiero od poniedziałku biorę więc zobaczy się. Źle się czuje po nich. A po clo dobrze się czujesz? Bo ja źle te leki znosiłam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X