Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    bagnes ..wiem , że zajęta jesteś rodzinką ale dziękuje Ci za te parę minut poświęcone również nam ..fajnie jest mieć tak miłe koleżanki i dzielić się swoimi opiniami oraz doświadczeniami
    Cieszysz się z powrotu do pracy ?
    Pozdrawiam ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      A nasza Ulcia chyba zapadła w sen "zimowy" hehe , pobudka kochana
      A tak poważnie to co u Ciebie słychać ? Mam nadzieję , że wszystko gra ..

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        witam Was.i ja zerknelam do Was.ale tylko na chwile bo mam dramat tak zle sie czuje.Iwciu jak mowilam kiedys wakacje zrobia Wam wiecej dobrego zobaczysz.warto oderwac sue u zapomniec na chwile.doktor no jak mowisz przy kasie ladnie sie mowi a za darmo nie bardzo.po wakacjach bierzcie sie pelna para i pomyslcie moze nad innym lekarzem?skoro ten jakis dziwny i nie daje jego leczenie zadnych rezultatoe tylko inseminacje zaleca-jakby chocby robil dotychczas bylr jakir laczenie bo inseminacja jest rozwaizaniem.i jakby ja reklmowal?z gory przepraszam za moje samopoczucie e wszystko mnie tak wkurza a lekarze juz konkretnie bo bez kasy sie nie wyleczysz!
        u mnie to 9 tydz i 3 dzien.moja kojanka ma 2.4 cm.polozna nie wiem kiedy zobacze bo jej jeszcze nie widzialam tylko do przychodni chodzilam.a o mbie szkoda gadac bo tak tylko sie mdlosciami meczylam teraz wymiotuje nawet powietrzem!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Iwciu powiem CI tak dzieci się cieszą że nie będę pracować codziennie, ja też się z tego cieszę, bo młoda bardzo związana ze mną (ciągle na cycku) więc nie odczuje tego tak bardzo, chłopcy też, bo oni już rozumieją sytuację i przeżywali to że mamy znowu nie będzie, ale.... konto się nie cieszy . Bo to jednak będzie pół wypłaty, a to niewiele przy 3 dzieci. NO ale lepsze to niż nic. Muszę szukać czegoś innego niestety choć mi żal bo z fajnymi ludźmi pracuję i będzie mi ich brakować jeśli uda się coś innego znaleźć. Więc trochę się cieszę i trochę nie. No ale nic to życie to nie piękna bajka Staram się widzieć plusy sytuacji bo takie mam podejście do życia.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej
            Dzięki za przywolanie.
            U nas cały tydzień tak piękny że jak wychodzę rano do pracy, potem na szybko obiad w domku i wybywamy z mężem i córką a to na spacery, lody, na miasto, na rowery i dziś idziemy na basen Także przychodzimy wieczorem to kąpiel małej, sama się wypluskam, kolacja i łóżko. Chodź dziś muszę się wziąć za naukę, bo za tydzień mam dwa egzaminy.

            Iwcia myślę, że wakacje wam się należą. Idźcie na spontan, żadnego liczenia i leków. Naładujcie akumulatory, pomyśl sobie że to mogą być wasze ostatnie takie spontaniczne wakacje we dwoje więc korzystajcie z życia
            Ja tak pomyślałam taką samą porą 4 lata temu i dziś mam takie zbója - moją Liliankę



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Marta daj znać co i jak

              ukusia jak tam dzidzia u Ciebie?



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Zawitalas wkoncuu mnie dzis dzien mijal bez problemow do tej pory bo zjadlam koktail z truskawek na smietanie kremowce i niedobrze milicze ze moja kijanka ma sie dobrzejajnik cos lewy czuje jakby klucie.ale do lekarza narazie sie jie dostane bo nie majs miejsca!e zasadzie jestem pewna ze kluje dlatego ze na weekndzie bylo ladnie to siedzialam na kocu ale ziemia.jeszcze nie nagrzana byla.nie pomyslalam o tym mama mi powiedziala ze dlatego mozr kluc.mam nadzieje zr nic zlego sie nie dzieje.wyobrazcie sobie ze oolozna do dzus sue nir odezwala ale tu robia pierwsze usg miedzy 12-14 tyg wiec moze jeszcze ma czas.na odczyt moich wynikow musze czekac bo lekarz zajety i tak to wyglada.
                licze ze przestanie kluc choc jest to sporadyczne i raczej kluje a nie boli.
                modle sie by mdlosci wkoncu minely.
                Marta nic sie nie odzywa alr chyba miala byc tam kilka dni?wybaczcie ale ost.tak zle sue czulam ze nie wszystko doczytywalam.A Ty Iwciu pakowac sie i odpoczywac i koniecznie stroj kompielowy 2 czesciowy oczywiscie zabierz!zobaczysz ze wakacje bedziesz wspominac do konca zyciaja ja te nasze ostatnie w dwoje)w wrzesniu chyba lecimy do Barcelony mamy to szczescie ze mamy bliskich znajomych tam.wiec pewnie ost.raz sie rozerwe bo potem to juz troszke sie pozmienia choc licze ze pod wzgledem podrozowania dziecko duzo nie zmieni a nawet bardzo chcielibysmy podrozowac z nim.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć dziewczynki. A no wróciłam z tego szpitala ale tak szczerzę to bardzo tego pobytu żałuję. Stać mnie jeszcze żeby parę badań hormonalnych za kilkaset złoty wykonać a nie siedzieć bez sensu w szpitalu.
                  Na początek w środę rano zostałam przyjęta do szpitala i skierowali mnie na oddział. Do przyjęcia było 8 dziewczyn gdzie na oddziale jest tylko 15 łóżek. Na oddziale pod dwóch godzinach oczekiwania dowiedziałam się że jednak chyba nie zostanę przyjęta bo łóżek tyle nie będzie wolnych. Zdarza się że dziewczyny które na zabiegi przychodzą z różnych powodów zostają na oddziale dłużej, mają też nagłe przypadki, i dlatego kilku z nas nie przyjmą. Jedna z tych 8 zapisanych w ogóle nie przyszła druga zrezygnowała. I na szczęście wszystkie pozostałe przyjęli. Badania wykonywali mi tylko w środę i to podstawowy pakiet. (Podobno dlatego że nie dałam lekarzowi kasy, usłyszałam to od pielęgniarki która na innym oddziale pracuje i przyszła do dziewczyny która na operację czekała.)Pozostałym dziewczyną jeszcze mocz badali i jeszcze jakiś dodatkowy hormon, mi nie. Kłuli mnie 9 razy zamiast wenflon założyć. I tak od 17 w środę gotowałam się w sali bo nawet oddziału nie można było opuścić. Lekarza dopiero w czwartek zobaczyłam i jak go przycisłam to usg mi zrobił, które może pół minuty trwało. Wypis też kpina zawołał mnie z druga dziewczyna i powiedział że wyszły nam podobne wyniki i że znowu musimy na konsultacje do profesora iść.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No i zapomniałam o najważniejszym. Okazało się że miałam właśnie owulację. I stwierdził że tego się trzeba trzymać ( w sensie że była). Nie istotne że pierwszy raz od roku. Olali wszystkie moje objawy poza badaniem hormonów, mieli nas gdzieś.

                    No i wyniki wszystko w normie. Poza prolaktyną. Zdiagnozowali u mnie Hiperprolaktynemie czynnościową. Leki mam też na wypisie zapisane ale dopiero za trzy tyg może mi je lekarz w trakcie wizyty zapisać.( Podobno dzięki nim ma wszystko do normy wrócić) .Parodia!!!!!Po co tyle znowu czekać.

                    Muszę poszukać lekarza prywatnie, bo w taki sposób się zestarzeję i niczego się w rezultacie nie dowiem.

                    Przepraszam że marudzę ale strasznie rozgoryczona jestem tym straconym czasem.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Martus tak jak mowilam wczesniej Polscy lekarze to kpina i smiech na sali.tyle to faktycznie moglas zrobic sama prywstnie bez marnowania czasu.czyli za 3 tyg.dopiero zaczynasz leczenie?z jednej str.dobre jest tylko to ze jednak cos tam sie dowiedzialas tak.leki zaczniesz brac i zobaczymy?licze ze wszystko sie unormuje i sue pouklada.ale co prawda to prawda nie dasz w lape to nie bedzuesz traktowany dobrze.dlatego jestem tak wrogo nastwiona do lekarzy bo tacy wielcy panstwo za jakis sie maja nie moga pojac ze to oni sa dla nas a nie my dla nich!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Marta jak cię czytam to aż nóż się w kieszeni otwiera...! to jakaś kpina normalnie. wiesz, co może czas zasięgnąć rady prywatnie i czegoś się dowiedzieć. No wiem, że to nie zawsze znaczy że prywatnie to lepiej. Ale odpukać ja znalazłam naprawdę wspaniałego ginekologa i niej sie trzymam już kilka lat A teraz nawet siostrzenicę męża zaprowadziłam do niej, bo miesiączki ma strasznie nie regularne, aż strach... Od stycznia nie miała okresu i dopiero moja Pani doktor jej wywołała, choć wcześniej była u dwóch innych "specjalistów". A wiecie jak ją znalazłam? Przez portal znanylekarz.pl Polecam
                        jest dużo opinii innych ludzi i mozna choć trochę sie rozeznać.



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć
                          Jezuuuu ale się naczytałam ! Wcześniej bym się odezwała ale miałam teściów na kolacji ..składali mi dziś życzenia imieninowe ..i od teściowej się dowiedziałam , że koleżanka, u której dopiero co byłam na weselu jest w ciąży fajnie co nie ? ale ma farta ..zresztą to dobry moment bo pierwszej młodości to ona nie jest ..stuknęła jej 34 to tyle jeśli chodzi o mnie

                          bagnes , powrót do pracy na pewno będzie trudny ale jestem pewna , że sobie poradzicie ..poza tym taka odskocznia jest nawet wskazana ..każda mama kocha swoje dzieci to bezdyskusyjne jest ale czasem potrzeba troszkę swobody ..mam nadzieję , że w pracy się zrealizujesz i będziesz zadowolona
                          zatem powodzenia Ci życzę ..

                          Ukunia , co by tu zrobić , żeby Cię tak nie mdliło , i żebyś czuła się jak nowo narodzona ? Hm , niech pomyślę ...kurde blade hehe zostaje tylko jedna opcja-
                          dla Ciebie stanę na rękach , skocze z bandżi ? Słońce wszystko bym zrobiła , żeby było Ci lżej

                          Marteczko , nie chcę mówić "a nie mówiłam " .. choć to mi się ciśnie na usta ..jestem pod tym względem troszkę doświadczona i wiem jak ten głupi system działa ..nie pocieszę Cię jak Ci powiem , że u prywaciarzy jest to samo ..w ogóle to wszyscy łaskę wielką robią , że spojrzą w Twoje wyniki ..jeśli chodzi o prolaktynę to ja mam podobnie ..z pewnością dostaniesz Bromergon ..natomiast super jest to , że miałaś owulację tzn , że szanse są ..nie denerwuj się teraz tylko pomyśl nad leczeniem a zobaczysz , że wszystko się ułoży ..tego Ci z całego serca życzę

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ulcia , jak ja Ci zazdroszczę tej energii ja jak wracam o 17 do domu to taka zryta za przeproszeniem jestem , że hej ..wiadomo coś tam się na ruszta wrzuci ale różnie to bywa ..a potem bym najchętniej poleżała ..coś ostatnio jakaś taka pusta jestem ..nic mi się nie chce cóż, próżniak to moje drugie imię hehe ..dlatego też Cię podziwiam ..oby ta pozytywna energia Was nie opuszczała i spożytkowana również była na egzaminach
                            Piąstki mam już w razie czego zaciśnięte , żeby było na zapas

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Łeee , wcale nie dobry wieczór bo Was nie ma ..wiem , że ładna pogoda i że tysiąc innych spraw na głowie jest ale , żeby tak nic do koleżanki nie napisać ?
                              Weekend spędziłam miło i nie mam co narzekać ..choć bywały lepsze jak juz wspominałam w piątek miałam gości a w sobota nam uciekła sprzed nosa bo robiliśmy zakupy ..dziś zaplanowaliśmy długi spacer ale niestety plany poszły w łeb ..zle się coś czułam i zresztą mąż też dlatego po południu mieliśmy długą drzemkę jak już wstałam to czułam się jeszcze gorzej niż wcześniej ..miałam wrażenie , że przejechał po mnie czołg ..no ale wzięłam się do roboty i upiekłam stos naleśników ..do tego farsz pieczarkowo -szynkowo -serowy ..zwinęłam w kopertę oprószyłam ziołami i tylko jutro ser żółty zetrę na tarce i mogę podać koleżankom i kolegom z pracy ..aaa , wcześniej zapiec muszę , byłabym zapomniała kurcze pieczone
                              To tyle moje drogie ..
                              starania póki co zaniechane są ..i wcale tego nie żałuje ..Buziaki

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Cześć zwłaszcza Iwciu, Coś reszta się obija
                                Mam pytanie do ciebie o tą prolaktynę Ty normalnie masz ją podwyższoną czy tylko po obciążeniu MTC ? Bo ja normalnie mam w dolnych granicach normy dopiero po obciążeniu miałam straszny wynik, i po godz i po dwóch. Jeszcze chyba teraz chora jestem. Mam cały czas temperaturę, drgawki dostaję gdy wszystkim jest ciepło. Nawet siostra która na początku 9 miesiąca jest w krótkim rękawku siedziała a ja w płaszczu zimowym. Byłam wczoraj na grillu i nawet ochoty na piwo nie miałam. U mnie to dziwne bo lubię sobie piwo z soczkiem wypić. Boje się że coś mnie dopadło bo w szpitalu mnie przewiało trochę. Oby nie.

                                Ja też dziś spałam ale w przeciwieństwie do ciebie Iwciu to później też na nic siły nie miałam. Pozazdrościć chęci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X