Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki jeździk dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jaki jeździk dla dziecka

    hej, macie może w domach jeździki dla dzieci? mój synek ma 1,5 roku i myślę o pierwszym. będę wdzięczna za wszelkie cenne rady w tym temacie
  •    
       

    #2
    Odp: jaki jeździk dla dziecka

    dobry jeździk musi być przede wszystkim lekki, ale jednocześnie stabilny. żeby zabawa była bezpieczna rozmiar powinien być dostosowany do wzrostu i wagi malucha. fajnie, jeśli posiada jakieś dodatkowe funkcje i gadżety (dzwonek, koszyczek na zabawki) to przynosi maluchowi więcej frajdy
    Ekspert sklepu ABCfitness
    www.abcfitness.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: jaki jeździk dla dziecka

      Napisane przez abcfitness Pokaż wiadomość
      dobry jeździk musi być przede wszystkim lekki, ale jednocześnie stabilny. żeby zabawa była bezpieczna rozmiar powinien być dostosowany do wzrostu i wagi malucha. fajnie, jeśli posiada jakieś dodatkowe funkcje i gadżety (dzwonek, koszyczek na zabawki) to przynosi maluchowi więcej frajdy
      ja kupiłam swojemu maluchowi taki jeździk w baby max

      Skomentuj


        #4
        Odp: jaki jeździk dla dziecka

        A w jakim budżecie chcesz sie zmieścić z jego zakupem? Bo 1,5 roku to już odpowiedni wiek,wiec sprecyzuj te szczegóły i postaramy się pomóc,doradzić.

        Skomentuj


          #5
          Odp: jaki jeździk dla dziecka

          Ja często opiekuję się synkiem mojej siostry i uwielbiam układać z nim układanki - najlepiej jak są to samochody! Jak jest ciepło to chodzimy na spacerki ale w tym roku chce kupić Krzysiowi na urodzinki rowerek i nauczyć go jeździć Zaczęłam się już za nimi rozglądać i wybrałam piękny rower Merida,http://www.rowerymerida.pl/. Czy któraś z Was go ma?

          Skomentuj


            #6
            Odp: jaki jeździk dla dziecka

            Polecam poszukać głównie w tych dobrych sklepach internetowych z artykułami dla dzieci,akurat u nas znajdzie się kilka ciekawych promocji na artykuły dla dzieci,warto zerknąć

            Skomentuj


              #7
              Odp: jaki jeździk dla dziecka

              dobry jeźdizk to taki samochodzik zmieniany na pchacza playschool, bardzo go polecam bo nie zagraca mieszkania i jest ładny i wygodny

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jaki jeździk dla dziecka

                jak dla malucha proponuję ten :

                Chodzik-jeździk Tygrysek z kolekcji Fisher Price pomoże dziecku ćwiczyć i rozwijać sprawność fizyczną, zapewniając przy tym fantastyczną zabawę.

                W trybie chodzika łatwa do chwycenia rączka pomaga dziecku stać i utrzymywać równowagę, a podstawa z szerokimi kołami stabilizuje pierwsze kroki. Kiedy dziecko jest gotowe do zabawy w jeżdżenie, chodzik można przekształcić w jeździk. Chodzenie, jeżdżenie i trącanie wałeczka na głowie tygryska jest nagradzane wesołymi odgłosami i muzyką!
                Attached Files

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jaki jeździk dla dziecka

                  My mamy chodziko jeździk z Fisher Price- lew- bardzo prosty bo tylko można wcisnąć mu nosek który świeci i gra muzyczkę. Polecam bo jest super

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jaki jeździk dla dziecka

                    dla starszego dziecka , dla chłopca :

                    Jeździk-chodzik traktor Claas Axos uatrakcyjni zabawę każdego malucha. Jeździk posiada skrętną przednią oś, dopinaną przyczepę, siedzenie z wyższym oparciem oraz klakson.
                    Attached Files

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jaki jeździk dla dziecka

                      Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
                      dla starszego dziecka , dla chłopca :

                      Jeździk-chodzik traktor Claas Axos uatrakcyjni zabawę każdego malucha. Jeździk posiada skrętną przednią oś, dopinaną przyczepę, siedzenie z wyższym oparciem oraz klakson.
                      Fajny ten traktorek ale to już chyba nie jeździk- chodzik a raczej sam jeździk Trzeba też mieć sporo miejsca żeby dziecko nim jeździło

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jaki jeździk dla dziecka

                        jezdzik ale dla starszego dziecka nie maluszka
                        synek taki miał tylko szkoda że bez przyczepki, jakoś wtedy nie myślałam o tym. U nas są przestronne pomieszczenia, ale syn po placu raczej jezdzi niżeli w domku

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jaki jeździk dla dziecka

                          No tak na podwórko to na pewno super zabawka, bardzo fajny, u nas niestety nie bardzo jest miejsce nawet żeby go gdziś trzymać ;/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jaki jeździk dla dziecka

                            my mamy duży plac w sumie jeszcze nie zagospodarowany także synek ma miejsca pod dostatkiem , teraz staram się znaleźć mu miejsce na piaskownicę

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jaki jeździk dla dziecka

                              Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
                              my mamy duży plac w sumie jeszcze nie zagospodarowany także synek ma miejsca pod dostatkiem , teraz staram się znaleźć mu miejsce na piaskownicę
                              o piaskownica też super, my mamy mały ogórdeczek więc pisakownicy też nie będzie bo obawiam się że piasku będzie więcej na trawie niż w samej piaskownicy ;p

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X