Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kurs szycia na maszynie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Kurs szycia na maszynie

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    a znasz Lukrowane Migdały - fajne rzeczy tam się szyje a i oczywiscie po szyciu czekamy na foto ehh fajnie ze umiesz szyc
    Ja dopiero zacznę nie wiem czy umiem ale spróbuję już taką chęć miałam odkąd ten wątek zaczełam czytać A ta strona sprawdziłam właśnie ale cudeńka Można czapeczek a czapeczek i chust narobić tak aby było do wyboru do koloru Super

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Kurs szycia na maszynie

      Lara jak chęci są to się uda na pewno, na stronie fb Lenii być może znajdziesz jeszcze inspirację tez cudeńka się tam tworzą

      Skomentuj


        #48
        Odp: Kurs szycia na maszynie

        pewnie dzięki Jeszcze znalazła C O S I A K I taką stronę ale tego tyle jest że zwariować można
        Teraz jak się cieplej zrobi to dnia mi braknie aby wszystko ogarnąć

        Skomentuj


          #49
          Odp: Kurs szycia na maszynie

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          a możesz podać adres tej stronki ?
          Mąż mi obiecał że naładuje w niedzielę mamy maszynę do szycia Jeśli będzie sprawna zabieram się do szycia Tylko pomysłów jeszcze brak na necie tego pełno ale jak macie takie fajne strony to wrzucajcie
          wedle życzenie ponizej link do stronki, musisz sobie poprzeglądac jej zdjęcia, najbardziej podobają mi się te tiulowe spódniczki przepiękne

          https://www.facebook.com/pages/R%C4%...968933?fref=ts

          Skomentuj


            #50
            Odp: Kurs szycia na maszynie

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            W pierwszej chwili pomyślałam super pomysł na biznes ale z drugiej strony widzę np na FB, że jest coraz więcej osób/firm które szyją ubrania, akcesoria dla dzieci itp.
            To jest prawda, handmade jest modny, dlatego warto robić to dobrze, profesjonalnie

            Skomentuj


              #51
              Odp: Kurs szycia na maszynie

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              pewnie dzięki Jeszcze znalazła C O S I A K I taką stronę ale tego tyle jest że zwariować można
              Teraz jak się cieplej zrobi to dnia mi braknie aby wszystko ogarnąć
              tak Cie wciągnie ze spanie ograniczysz do minimum i moze jakis interesik z tego Ci wyjdzie

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              wedle życzenie ponizej link do stronki, musisz sobie poprzeglądac jej zdjęcia, najbardziej podobają mi się te tiulowe spódniczki przepiękne

              https://www.facebook.com/pages/R%C4%...968933?fref=ts
              cudnosci na tej stronce - ale ludzie maja telenty szkoda ze ja mam dwie lewe rece do takich rzeczy - ubolewam starasznie

              Skomentuj


                #52
                Odp: Kurs szycia na maszynie

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                cudnosci na tej stronce - ale ludzie maja telenty szkoda ze ja mam dwie lewe rece do takich rzeczy - ubolewam starasznie
                Moja mama takie potrafi szyć, ale ja juz jej nie męczę o szycie, bo z oczami nieciekawie u niej, ale jak ja byłam dzieckiem to mama bardzo dużo mi szyła tych ciuszków, nawet kurtkę zimową

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Kurs szycia na maszynie

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  cudnosci na tej stronce - ale ludzie maja telenty szkoda ze ja mam dwie lewe rece do takich rzeczy - ubolewam starasznie
                  A może to nie twoje lewe ręce tylko brak odpowiedniego wzorca. Zapisz się na taki kurs, może się okaże że masz do tego talent.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Kurs szycia na maszynie

                    można iść na kurs ale najlepiej samemu uczyć sie metoda prób i błędów. NAtomiast szycie na maszynie nie jest trudne wymaga jedynie znajomości samego urządzenia

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Kurs szycia na maszynie

                      A może mogłaby podpowiedzieć któraś z szyjących mam w jaką maszynę najlepiej się zaopatrzeć na początek?
                      Jest tak duży wybór, że osoba, która chce zacząć szyć może zgłupieć...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Kurs szycia na maszynie

                        Mnie nauczyła szyć babcia więc nie musiałam robić żadnych kursów ale polecam je w 100% Uważam, ze każda kobieta powinna umieć szyć. Dzieki temu można zaoszczędzić sporo np na ubrankach dla dzieci Ja moim często szyję spodnie, bluzy i kocyki. Na http://www.fabrykamalychcudow.pl/pl/c/Polar-Minky/128
                        można kupić materiały naprawdę świetnej jakości i w dobrych cenach.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Kurs szycia na maszynie

                          Mnie szycia nauczyła moja mama. Na początku nie bardzo mi szło, ale z czasem złapałam smykałkę i potrafię dużo rzeczy uszyć zupełnie sama.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Kurs szycia na maszynie

                            Ubrania dla dzieci są tak masakrycznie drogie... że aż nie wiem co powiedzieć za każdym razem, jak je oglądam. Postanowiłąm sama je szyć... i wybrałam Przepisnaszycie.pl - masa podpowiedzi, inspiracji... polecam

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Kurs szycia na maszynie

                              Również chciałabym się nauczyć szycia - to takie małe marzenie

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Kurs szycia na maszynie

                                Z chęcią wybrałąbym sie na taki kurs szycia na maszynie, takie umiejętności to wielki skarb zwłaszcza jak ma sie dzieci i trzeba im coś przerobić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X