Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Buty do biegania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Buty do biegania

    Trudno się doradza w kwestii butów , bo każda z nas ma inne preferencje, biega po innym podłożu, mamy różne stopy itd. najlepiej mierzyć w sklepie i wybrać te najwygodniejsze. Ja np. nie lubie nike - są śliczne i modne, ale (w mojej opinii) zdecydowanie mniej wygodnie w nich się biega niż w asics. Reeboków Zquick nie testowałam. Poczytaj na forum bieganie.pl tam jest dużo recenzji butów.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Buty do biegania

      W Lidlu mają czasem fajne

      Skomentuj


        #18
        Odp: Buty do biegania

        Najważniejsze jest to ,aby dobrać odpowiednie buty do profilu stopy. Wyróżniamy 3 główne typy: Stopa Pronująca, Supinująca, Neutralna. W internecie można znaleźć proste domowe testy jaki profil stopy posiadamy ;-) Ważna jest, też waga i podłoże po ,którym się poruszamy. Na asfalt będą to buty z lepszą amortyzacją, natomiast w teren buty trailowe z większym bieżnikiem. Z doświadczenia wiem ,że na butach nie ma co oszczędzać bo zdrowia się nie kupi Niekoniecznie te najdroższe marki są najlepsze/najtrwalsze . Wiele firm produkuje na prawdę wygodne i dobre obuwie. Np. Mizuno, Saucony, Brooks czy też tanie, dobre na sam początek Kalenji z Decathlonu.

        W razie jakichkolwiek problemów chętnie doradzę wam na PW.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Buty do biegania

          Buty do mają dość dobrze opisane właściwości: dynamika, stabilizacja, amortyzacja. Kup coś dowolnego (może być na początek taniego) i kupując następne będziesz miała porównanie co bardziej ci potrzebne. Sama mam do biegania obecnie 3 różne pary butów.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Buty do biegania

            W sklepach asics robią analizę stopy i dobierają buty tak żeby nie obciążać stawów

            Skomentuj


              #21
              Odp: Buty do biegania

              W mojej okolicy nie ma chyba jednak sklepów Asics. Kupowałam swoje buty po prostu przez internet.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Buty do biegania

                Nike FREE RUN polecam do biegania ale i nie tylko, wygodne super buty dla kobiet. Ja w prawdzie dlugo nei biegalam ale podczas tych moich biegow sie sprawdzily idealnie i teraz nsoze sobie jak latam po zakupy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Buty do biegania

                  Napisane przez booo Pokaż wiadomość
                  Szukam butów do biegania dla kobiet. Mam dość dużą nogę (r 44) i ciężko mi znaleźć coś fajnego i wygodnego. Będę wdzięczna za rady gdzie mogę coś znaleźć
                  Ewentualnie możesz jeszcze spróbować kupić bezpośrednio przez sklepzchin - tutaj Podane ceny są cenami razem z przesyłką. W zasadzie jedyna wada to czas dostawy który wynosi ok. 2 tygodni, natomiast na pewno nadrabiają ceną, bo w porównaniu z allegro to ceny są dużo niższe. Pisałam do nich i odpisali, że sklep się dopiero rozbudowuje, dlatego taki mały wybór docelowo mają być wszystkie modele które pojawiają się na rynku. Więc warto sobie zapisać adres.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Buty do biegania

                    MI najwygodniej nie biegało się w NIke free everyday 2, czy adidasach runnerach tylko w butach diverse, znalazłem stronkę gdzie można poza tym kupić bardzo tanio ciuszki właśnie tej marki

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Buty do biegania

                      Nie wiedziałam, że diverse ma buty do biegania. Ja wybrałam New Balance

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Buty do biegania

                        Od jakiegoś czasu duże rozmiary damskich butów są w Deichmann, jest tam nawet oznakowanie na pudełku XL Możesz poszukaj tam a jeśli nie to chyba faktycznie musisz przejrzeć w sklepie męskie półki

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Buty do biegania

                          w każdym sportowym sklepie w galerii znajdziesz takie buty, ale polecam ci kupić po prostu męskie, skoro masz taką dużą nogę, jak kupisz takie do biegania to się nic nie stanie.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Buty do biegania

                            To musi być konkretne obuwie, a nie byle co, zobaczcie - https://dotsport.pl/ Wiadomo - musi kosztować nawet kilka stówek, ale przecież buty do biegania pod amatorskie zastosowanie wystarczą na wiele kolejnych lat i cały czas powinny normalnie służyć. Tak więc lepiej dobrać coś jakościowego.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Buty do biegania

                              Na pewno bardzo fajne buty można znaleźc w sklepach typu decathlon. Ich największa zaletą jest ogromny wybór - można znaleźć buty do każdego sportu, w różnych rozmiarach, różnych firm, a w związku z tym również w różnych cenach. Kiedy tylko potrzebuje jakieś sportowe akcesoria to wybieram właśnie decathlon.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Buty do biegania

                                Przejrzyj sobie dotsport: https://dotsport.pl/bieganie/kobieta/buty.html Ja tu zawsze kupuję.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X