Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla rodziców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Prezent dla rodziców

    O tak, wspólna atrakcja dla rodziców to byłoby to. Wspólny weekend gdzieś zafundować, to prezent świetny dla pary.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Prezent dla rodziców

      Proponuje obraz na płótnie taki jak te xxx najlepiej z własnym zdjęciem - każdy rodzic będzie zadowolony.
      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:34. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Prezent dla rodziców

        ja teraz myślę też nad prezentem dla rodziców który wręczymy na weselu jako podziękowanie ale nie wiem czy nie postawimy na klasykę bukiet kwiatów i kosz ze slodkościami

        Skomentuj


          #64
          Odp: Prezent dla rodziców

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          ja teraz myślę też nad prezentem dla rodziców który wręczymy na weselu jako podziękowanie ale nie wiem czy nie postawimy na klasykę bukiet kwiatów i kosz ze slodkościami
          To zawsze jest sprawdzony i udany prezent. My daliśmy rodzicom album na zdjęcia wykonany z drewna wraz z podziękowaniami i kwiaty. A kiedy mikaa macie ślub??

          Skomentuj


            #65
            Odp: Prezent dla rodziców

            najfajniej szuka się teraz prezentów na stronkach z prezentami, tam możesz sobie zawęzić różne kategorie i oni na pewno zasugerują ci super pomysł na który sama byś nie wpadła . ja z tego korzystam

            Skomentuj


              #66
              Odp: Prezent dla rodziców

              Moi rodzice niedługo obchodzą okrągłą rocznicę ślubu. I też miałam taki problem- co za prezent im kupić. I w końcu wymyśliłam. Kupie pralkę. Nowoczesną,energooszczędna. Nawet wiem, gdzie jej szukać bo tu xxx znalazłam świetny ranking najlepszych pralek A ich stara 15 letnia pralka zniknie z łazienki
              Last edited by disne; 17-08-2020, 18:34. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Prezent dla rodziców

                Moim rodzicom na rocznicę ślubu zrobiłem, ich ślubne zdjęcie na płótnie, oczyszczone i poprawione.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Prezent dla rodziców

                  My przez ostatnie lata trochę wymienialiśmy rodzicom wyposażenie kuchenne i tak na przykład na ostatnią okrągłą rocznicę kupiliśmy dużą zastawę stołową z różnymi elementami w stylu sosjerek, półmisków czy waz. Ale dobrze wiedzieliśmy, że to im się przyda i rzeczywiście byli zadowoleni

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Prezent dla rodziców

                    to wroblewskaa lubisz praktyczne prezenty, zreszta ja tez lubie wlasnie takie , my na rocznice slubu rodzicom kupowalismy nowy komplet kliku recznikow bo mama kiedys wlasnie mowila o ich zakupie

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Prezent dla rodziców

                      Praktyczne prezenty sa najlepsze moim zdaniem moi rodzice mają za dwa miesiące 25-tą rocznicę ślubu i razem z bratem myślimy o zrobieniu zrzutki na pralkę z xxx Co prawda rodzice mają pralkę ale działa bo działa a nie chcę by musieli sami kupować nową. Tyle nam w życiu pomogli że powinniśmy się im jakos odwdzięczyć
                      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:35. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Prezent dla rodziców

                        Hmm... A może zaprojektujesz im jakieś koszulki??
                        Na stronie ideashirt można stworzyć własne xxx]. Jeśli chodzi o rodziców to może jakieś wspólne zdjęcie? Jakiś ciekawy motyw z ich dzieciństwa? Jest mnóstwo opcji. Można stworzyć coś samemu lub zaprojektować coś nowego
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:33. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Prezent dla rodziców

                          To zależy kto co chce dostać. Ja idę niedługo na urodziny do mojego taty i myślałam o tym by kupić mu niszczarkę z xxx Z tego co się orientuję nie ma on u siebie takiego sprzętu a na pewno mu się przyda. Jestem za kupowaniem praktycznych prezentów.
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:33. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Prezent dla rodziców

                            Jakieś spa, jaka awionetka... Takie rzeczy na Prezent Marzeń kosztują śmieszne grosze, a jednak to już coś, co powinno zrobić ogromne wrażenie. Czego chcieć więcej?

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Prezent dla rodziców

                              Wycieczka połączona z jakimś spa albo czymś takim to najlepsze rozwiązanie. Moi rodzice nie spodziewali się takiego prezentu, początkowo mieli pewne obawy, ale jak tylko dotarli na miejsce to zmienili zdanie i byli zachwyceni. Dzięki temu mają nowe wspomnienia i opowieści dla znajomych, wątpie, że tak samo wspominaliby nową zmywarkę czy jakiś inny sprzęt. Wykupiłam im tygodniowy pobyt w xxx . Mieli tam i jakieś zabiegi, masaże, ale też tańce i różne inne ciekawe zajęcia, a przy tym piękne widoki bo w końcu to spa nad morzem
                              Last edited by disne; 17-08-2020, 18:34. Powód: reklama

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Prezent dla rodziców

                                Jeśli mam sugerować konkretne rozwiązanie to jakaś kolacja dla dwojga, ewentualnie wypad do spa - takie pakiety masz na Prezent Marzeń. Po prostu starajcie się robić takie prezenty, aby robiły pozytywne wrażenie. Kupowanie byle czego mija się z celem ;-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X