Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szminka dla mamy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Szminka dla mamy?

    Na pewno jeśli nie chcesz wyglądać zbyt wyzywająco, to sprawdzą się wszystkie odcienie jasne, np. beże, łososiowy czy naturalny róż (zbliżony do koloru ust). Ja polecam np. szminki z Golden Rose takie matowe (to moje ostatnie odkrycie - tanie i bardzo fajne), ale tylko do większych ust, bo matowe raczej je pomniejszają. Poza tym szminki Rimmel są super jakości, chociaż ciężko tam o jasne kolory, ale może coś znajdziesz Poza tym, czemu mama nie może być sexy? Czasem warto zaszaleć i (w zalezności od nastroju/okazji) wybrać jakiś mniej oczywisty kolor

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Szminka dla mamy?

      ja lubię mieć kolor na ustach, ale tylko jak gdzieś wychodzę, jak jest czas, ze nic nie jem i nic nie piję. dowiedziałam się ostatnio , że niektóre pomadki zawierają ołów. trzeba uważać, by ich nie zjadać i jakie się kupuje.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Szminka dla mamy?

        Ja używam pomadki firmy bell, nie maluje sie na codzien, ale wieczorami lubie cos porobic. Najczesciej kupuje przez internet, bo najtaniej xxx
        Last edited by disne; 13-07-2020, 22:44. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Szminka dla mamy?

          Witam,
          ja używam szminki LipSense. Dawno nie miałam tak dobrej szminki i to w niskiej cenie. Tu xxxx znajdziecie zestawienie najpopularniejszych szminek. Na pewno znajdziecie jakąś dla siebie.
          Last edited by disne; 13-07-2020, 22:44. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Szminka dla mamy?

            wydaje mi się, że odcienie nude będą odpowiednie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Szminka dla mamy?

              Ja lubię mocne odcienie.Czerwienie. Róże nie za bardzo bo moja uroda o wiele ładniej gra z ciemniejszymi kolorami. Oczywiście kolor czerwieni nie jest bardzo mocny ale raczej stonowany ale ciągle jest to czerwień a nie róż.
              Od jakiegoś czasu robię sobie taką szminkę samodzielnie.Nie jest to takie trudne na jakie się wydaje.Możecie sobie zajrzeć tutaj:
              xxx

              Na stronie znajduje się artykuł o tym jak zrobić taką szminkę. Poczytajcie sobie

              Używa się do tego wosku oraz olejku rycynowego oraz karite. Dodatkowo trzeba sprawić sobie barwnik. Taka szminka jest o wiele bardziej wytrzymała.
              Last edited by disne; 13-07-2020, 22:43. Powód: link
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj


                #22
                Odp: Szminka dla mamy?

                Ale żeby nie wyglądać zbyt kusząco dla kogo? Dla dziecka , które będzie chciało dotykać ust mamy, bo kolorowe i błyszczą, czy dla jakiegoś Pana? Jeśli dla jakiegoś Pana, to odważna szminka może być, mama nie musi być kocmołuchem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Szminka dla mamy?

                  Ja bym powiedziała Red 2000 z avonu z linii colour rich, ale jesli mamy wyglądać subtelnie nie wyzywająco to może polecam odcień cappucino lub nude?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Szminka dla mamy?

                    Pomadki bardoz mi się podobają ale u kogoś, ja zdecydowanie wolę błyszczyki, pomadki nie umiem utrzymać na ustach

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Szminka dla mamy?

                      Moze jakas beżową? Taką wpadająca w odcien nude Ostatnio nosze taki caly czas, wyglada bardzo ladnie i deliaktnie kuszaca szminka kojarzy mi sie oczywiscie z czerwienia na ustach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Szminka dla mamy?

                        Beżowe mi się nie podobają. Moim zdaniem pomadka powinna być czerwona, by usta wyglądały pięknie i soczyście. Upolowałam ostatnio bardzo ładny kolor SENSATIONAL - [xxx . Świetnie podkreśla kontur ust
                        Last edited by disne; 13-07-2020, 22:43. Powód: link
                        Niepoprawna romantyczka

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Szminka dla mamy?

                          Moje największe odkrycie to taka matowa szminka z Golden Rose, jest naprawdę piękna i tania bo kosztuje niecałe 12 zł. Jest też w kredce takiej grubej i naprawdę to super produkt. Polecam każdej!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Szminka dla mamy?

                            No przeciez szminki nude sa teraz bardzo w modzie , sama tez mam

                            A jesli chodzi o szminki, to generalnie dzieci lubia jak mama/ciocia/babcia ma pomalowane usta! Mają na co zwrocic uwage, zaczepic wzrok

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Szminka dla mamy?

                              bardzo mi się podobają i do mnie najlepiej pasują delikatne kolory, takie cieliste. Dobre szminki są w oriflame, ładnie kryją, mają wyraźny kolor i są trwałe.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Szminka dla mamy?

                                ja używam BB Maybeline kolor nude. Jest bardzo fajna i naturalna, wydajna i długo utrzymuje się na ustach. Długo szukalam takiej pomadki i w końcu znalazłam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X