Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

z życia wzięte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    z życia wzięte

    co bracia Kaczyńscy robią na boisku do tenisa? Grają w siatkówkę
  •    
       

    #2
    hi hi na czasie
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Słyszałam, ale dobre

      Skomentuj


        #4
        Dobrejeszcze nie słyszałam

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez lyjg1113
            在现在社会,?k?C 已经步遍全国各地,为什么这个特殊的行业能如此发展那么快而且迅速的步遍全国各地,可见市场上的需求量有多 大,现在机关机构企业都需要学历证明,没有毕业证,就相当迷路的人一样找不到路,可以说?k?C 这个行业已经成为一个品牌,不管你在哪里都可以看见?k?C 的,尤其是在大城市。1990年我一人来到北京。自己独自闯北京,那时候真的很痛苦,找不到工作,也没人可 怜你,一天我一个人在大街上一个人无聊的走在新街口,走到新街口看见一个外地的40多岁的中年人摆地摊在新 街口。看见他在用刀子雕刻一个红色的东西,我好奇的就上去看下了,和他聊了一会知道他在刻章,那会还不懂什 么叫刻章,我更好奇了,于是我买了包红塔山给他让他给我讲下,那时候一包红塔山消费了我一个星期的饭钱,不 过后来想想也直,大家接着往下看:那个人还比较好,告诉我他一天能赚好几百元呢?我当时听了惊讶啊!一天几 百元啊!那时候可是不小的数目,心里想要是自己学会了就好了。从那以后天天找他请他吃饭买好烟给他抽,是他 没有想教我的意思,就在我钱快要没有的时间,那个人看出来,说小伙子你的钱快花光了吧,我听了不好意思的笑 了下,我知道你的意思,我可以教你但你不许在教别人,我听了非常高兴,经过一段时间我把全部的刻章技巧都学 会了,于是师傅叫我去西直门那边摆个地摊,说那边人多也比较繁华,听了师傅的话当时心里真不是滋味,和他一 起相处了那么长时间,感觉象自的亲人一样不舍得分开。
          chyba złą czcinke ktoś ustawił, albo jakis nowy język




          Skomentuj


            #6
            dobre

            Skomentuj


              #7
              Za duza babcia !

              Ukochana babcia niespelna 2 letniej Milenki pakuje sie na pielgrzymke do Rzymu na beatyfikacje Jana Pawla 2.Mama Milenki widzac ze coreczka ma smutna minke z powodu wyjazdu babci, pociesza ja "nie martw sie pewnie zobaczysz babcie w telewizji".Milenka natychmiast patrzy pierwsze na telewizor potem na babcie i krzyczy "nieprawda- babcia nie zmiesci sie do telewizora!!!" Nadeslala Malgorzata Drabik 34-734 Kasinka Mala 768

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Pobożny Kubuś

                2,5-letni Kubuś nocował w weekend u dziadków w Krakowie. Gdy przyjechalismy z mężem zabrać go do domu, dziadek powiedział do niego: "No Kubusiu chyba pora się żegnać". Kubuś popatrzył na niego zdziwiony i z powagą na twarzy zaczął mówić: "W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen". Wykonał znak krzyża, poszedł po swój plecaczek, a my wybuchnęliśmy śmiechem


                Skomentuj


                  #9
                  źrebaczek

                  Jadąc z moją córką do babci przez wioski w pewnym momencie zauważyliśmy małode koniki. Moja córka woła:
                  " Mamo patrz jakie koniki, ale to nie są duże konie to są takie małe żebraczki"

                  Skomentuj


                    #10
                    kolarze

                    Ubierając córkę do przedszkola wkładam jej leginsy i mówię:
                    Kiedyś jak mama była w twoim wieku na takie spodnie mówiło się kolarki.
                    Na to moja córka mówi: mamo a dlaczego kolarki?
                    Odpowiadam: bo nosili je głównie kolarze.
                    na to moja córka z kwaśną miną: mamo a dlaczego kolarze, bo dużo coli pili?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      wybory

                      oglądałyślm z moją 5 letnią córką telewizję gdzie często mówili o wyborach, o tym jak ważne jest aby pójść i zagłosować. W pwenym momencie moja córka mówi do mnie:
                      - mamo a czy teraz będą wybory
                      ja na to :
                      - tak
                      na to Laura :
                      - mamo a pójdziemy wyborować?

                      Skomentuj


                        #12
                        poczęstunek

                        Moja dwuletnia córcia częstuje ciocię żelkami
                        - ciociu weź jednego
                        ciocia na to odpowiada Zuzi:
                        - z wielką przyjemnością i wyciąga rękę po żelka
                        Zuźka ze smutkiem stwierdza
                        - z wielką przyjemnością to nie mam

                        Skomentuj


                          #13
                          Upoziomiona

                          Mówię do syna, czy Ty musisz być na poziomie Marka i Jarka? A na to 4-letnia córka - Dobrze, że ja nie jestem upoziomiona z Anią, ani z nikim.

                          Skomentuj


                            #14
                            Co to za ptaki?

                            3-letnia Emilka siedzi u cioci na parapecie, ciocia się pyta- a jak się nazywają te ptaszki w karmniku? Na to Emilka- tukany i orłyOd tego czasu ciocia na wróble i gile mówi tukany i orły i zawsze się wtedy uśmiecha.

                            Skomentuj


                              #15
                              Kosiarka

                              3-letnia Emilka obserwując sikorkę w karmniku- patrzcie, patrzcie przyleciała kosiarka.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X