Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maść do pielęgnacji brodawek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Na poranione, obolałe brodawki najlepszy jest własny pokarm w połączeniu z częstym wietrzeniem sutków. Nie jestem przekonana do żadnych maści. Nie mamy pewności czy nie zaszkodzą dziecku a pokarm jest naturalnym lekiem na wszystko


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

      Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
      Na poranione, obolałe brodawki najlepszy jest własny pokarm w połączeniu z częstym wietrzeniem sutków. Nie jestem przekonana do żadnych maści. Nie mamy pewności czy nie zaszkodzą dziecku a pokarm jest naturalnym lekiem na wszystko
      ja też tak robiłam, ale dodatkowo stosowałam maść na brodawki i nakładek, bo samo mleko by moich brodawek nie wyleczyło, niestety.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

        Najlepszy krem jaki miałam i każdemu polecałam to krem firmy Avent, trudno go dosta c w aptekszach ale udało mi się go kupić przez internet

        Skomentuj


          #34
          Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

          Bepanthen - delikatny a jednocześnie skuteczny produkt w niskiej cenie, a z domowych sposobów przykładanie liści kapusty

          Skomentuj


            #35
            Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

            Liście kapusty to chyba nie tyle na bordawki tylko na narzmiałe i oboloałe piersi, kapusta działa ściągająco, pamiętam że używałam przy nawale pokarmu

            Skomentuj


              #36
              Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

              Polecam maść do pielęgnacji brodawek - maltan i maść ze skarbu matki. Dobry jest też zwykły linomag, położne w szpitalu zachwalały.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

                Ja używałam bepanthen i maltan. Do tego pokarm i wietrzenie kiedy była okazja, ale.... Szczerze? Niewiele to wszystko dawalo. Nawet kapturki nic nie pomagały dlatego ja po trzech tygodniach męczarni i cierpienia zainwestowałam w elektryczny laktator. Wyleczyłam dzięki temu piersi a dodatkowo miałam kontrolę nad tym ile mam pokarmu i ile je córka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

                  Ja używałam linomag i maść ze skarbu matki, smarowałam też własnym mlekiem. Po domu nie chodziłam w biustonoszu. Udawało mi się uporać z rankami w kilka dni.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X