Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

klimatyzacja w samochodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: klimatyzacja w samochodzie

    Klimatyzacja jest bardzo zdradliwa. Ja np. nie mogę włączać jej w samochodzie bo po dłuższym czasie coś mnie łapie. Tak samo jest w samolocie. Podejrzewam, że moje dzieci maja podobnie bo też zaczynają narzekać na klimkę w aucie - kaszlą, katarek i ból gardła. Wydaje mi się, że mają niepokojace-objawy"]objawy zapalenia gardła ] i są bardzo marudne. Klimatyzacja jest ciężką sprawą.
    Last edited by disne; 03-07-2020, 15:09. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: klimatyzacja w samochodzie

      Kupiliśmy firmowe auto z klimatyzacją. Niestety po trzech miesiącach od zakupu klimatyzacja zaczęła się psuć. Zaprowadziliśmy samochód do: xxx i tam szybko ją naprawili. Akurat wtedy było na dworze strasznie gorąco, więc bez klimatyzacji nie dało się jeździć.
      Last edited by disne; 03-07-2020, 15:09. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: klimatyzacja w samochodzie

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        my uzywamy przy Zosi klimatyzacji i nigdy z jej powodu nic jej nie było, wazne aby tez klimatyzacje profesjonalnie czyscic, wymieniac regularnie filtry
        Masz oczywiście rację. Konieczne jest serwisowanie klimatyzacji i jej czyszczenie co najmniej 2 razy w roku jak się ma małe dziecko. Ja mam dodatkowe nowe chłodziwo w samochodzie, więc trochę się go boję, bo różne opinie są... Ale w serwisie powiedzieli, że jak się odpowiednio o klimę dba, to nie powinno być problemu.

        Skomentuj


          #19
          Odp: klimatyzacja w samochodzie

          A przed zimą robicie przeglądy klimy?

          Skomentuj


            #20
            Odp: klimatyzacja w samochodzie

            Napisane przez moniaaa33 Pokaż wiadomość
            Masz oczywiście rację. Konieczne jest serwisowanie klimatyzacji i jej czyszczenie co najmniej 2 razy w roku jak się ma małe dziecko. Ja mam dodatkowe nowe chłodziwo w samochodzie, więc trochę się go boję, bo różne opinie są... Ale w serwisie powiedzieli, że jak się odpowiednio o klimę dba, to nie powinno być problemu.
            Do jakiego serwisu jeździsz? U mnie w Warszawie auta z nowym chłodziwem HR+FO1234yf obsługuje na pewno xxx
            Last edited by disne; 03-07-2020, 15:09. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: klimatyzacja w samochodzie

              Oj klimatyzacja to jest zabójstwo nie tylko dla dzieci ale i przecież dla nas rodziców. Mnie zawsze gardło boli po przebywaniu czy to w samochodzie czy w pomieszczeniu klimatyzowanym. ciężka sprawa w lecie, jak upał zaduch w samochodzie. nie wiem my wozimy dziecko na tylnym siedzeniu i lekko włączamy klimatyzację. Jak już Twoje dziecko zachorowało to nic na to nie poradzisz. Trzeba do lekarza wyleczyć. Jedyne co to następnym razem pamiętaj żeby może tylko na min mieć klime włączoną.

              Skomentuj


                #22
                Odp: klimatyzacja w samochodzie

                jestem zdziwiona problemami z klimatyzacją. Ja mam wprawdzie stare auto ale regularnie robię xxx klimatyzacji i odgrzybianie i nie mam żadnych problemów. Może warto nieco bardziej dbać o swoje auto
                Last edited by disne; 03-07-2020, 15:08. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: klimatyzacja w samochodzie

                  My używaliśmy klimatyzacji odkąd mała skończyła 3 miesiące i zaczęliśmy jeździć na długie wycieczki. Nigdy jej nic nie było. Nie schładzaliśmy bardzo samochodu, a przed wysiadaniem ok 5-10 minut klimatyzacja była wyłączana. No i pilnowaliśmy żeby nie dmuchało bezpośrednio na nią.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: klimatyzacja w samochodzie

                    Zabójstwo? Chyba nie jest tak źle z tą klimatyzacją... Jeśli dbasz i robisz przeglądy 2 razy roku, to nic złego się stać nie powinno. Ja właśnie wczoraj byłam na odgrzybianiu w PerfectClima i dobiciu czynnika. Auto jest gotowe na wiosnę i lato.
                    Last edited by disne; 03-07-2020, 15:08. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: klimatyzacja w samochodzie

                      Klimatyzacja w aucie to bardzo przydatne urządzenie. Jednak jeśli źle ją użytkujemy i nie stosujemy się do pewnych zasad, musimy potem często odwiedzać warsztaty samochodowe. dlatego polecam do przeczytania praktyczny artykuł na o tym jak używać klimatyzację samochodową na tekstowy.net[ , dzięki czemu unikniecie częstych wizyt u mechanika.
                      Last edited by disne; 03-07-2020, 15:08. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: klimatyzacja w samochodzie

                        My w zimie dogrzewamy ile trzeba i wyłączamy, a w lecie u nas dopiero będziemy mieli okazję ewentualnie używać, ale wydaje mi się, że nawiewu jako tako na tył nie ma więc jeżeli temperatura będzie taka jak dla nas dorosłych komfortowa (czyli bardzo niska w lecie) to za zimno dla dziecka ale jeżeli ustawi się opttmalnie to nic nie będzie chyba źle. Ale musi być oczyszczona klimatyzacja żeby nie tłoczyły się grzyby i inne ustrojstwa do samochodu

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: klimatyzacja w samochodzie

                          klimatyzacja była dla dziecka zdrowia niebezpieczna, zdarza się że dzieci bardzo chorują podróżując autem z włączoną klimatyzacją. My staramy się mało jej używać bynajmniej nie przesadzać

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: klimatyzacja w samochodzie

                            Jak trzeba to delikatnie włączamy klimatyzację w samochodzie nawet jak jedziemy z dziećmi. Ważne, żeby o nią dbać i by regularnie była czyszczona, bo gromadzące się w niej zarazki i grzyby mogą bć bardzo szkodliwe.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: klimatyzacja w samochodzie

                              wiadomo klikatyzacja też wymaga konserwacji i odgrzybiania tam czesto gromadzą się wszelkiego rodzaju nieczystości oraz bakterie

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: klimatyzacja w samochodzie

                                Sama nie wiem co gorsze, włączona klima, nie włączona klima i duchota czy jeszcze na dodatek nieodgrzybiona klimatyzacja. Ostatnio wysłałam męża na odgrzybianie klimatyzacji, bo śmierdziało w aucie strasznie, przy okazji diagnostyka komputerowa i kontrol całego auta. Teraz możemy bezpiecznie jechać na wakacje. Gdybyście też potrzebowały zadbać o auta to polecam Wam ten serwisxxx , mąż bardzo sobie chwalił
                                Last edited by disne; 03-07-2020, 15:08. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X