Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sukienki i spódniczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Sukienki i spódniczki

    moja córka spódniczki sukienki lubi ja chodzę bardziej latem albo w niedziele i święta okazyjnie W lato fajnie bo wygodniej

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Sukienki i spódniczki

      Czy ja wiem spódniczki są całkiem fajne o ile są dobrze dobrane czy to do dziecka czy do mamy. Tutaj trzeba bardziej pokombinować ale jeśli ktoś szuka jakiś inspiracji to wejdźcie na aladi w sukienki i spódniczki wybierać jest w czym i mają sporo promocji. Ostatnio coraz więcej Pań znowu zaczyna biegać w spódnicach, czyżby czasy spodni się skończyły.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Sukienki i spódniczki

        Ja kocham sukienki i spódniczki. Tym bardziej, że wybór jest ogromny - dzięki temu można wybrać taki fason, który idealnie pasuje do sylwetki. Ale przede wszystkim można wybierać wśród sukienek i spódniczek na każdą okazję - na oficjalne spotkania, randkę, imprezę, na plażę, do pracy czy na co dzień. Dzięki temu zawsze można sie czuć kobieco

        Skomentuj


          #19
          Odp: Sukienki i spódniczki

          Wróblewska - dokładnie można się czuć bardzo kobieco Ja sama się dziwię sobie że chodzę w coraz krótszych Dostałam trochę spódnic miniówek takich i sobie myślę kiedy ja będę w nich chodzić jak nie teraz za młodu

          Skomentuj


            #20
            Odp: Sukienki i spódniczki

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Wróblewska - dokładnie można się czuć bardzo kobieco Ja sama się dziwię sobie że chodzę w coraz krótszych Dostałam trochę spódnic miniówek takich i sobie myślę kiedy ja będę w nich chodzić jak nie teraz za młodu
            chodz chodz moja Droga Ty jestes zgrana kobietka i chodzi jak najbardziej, ja chodze ale od czasu do czasu przewaznie w sezonie letnim wlasnie - wygodnie, Zosia natomiast ma pod gorke z sukienkami - ubierze jedna ktora polubila bardzo, spodnice w ilosci 3 sztuki innych nie ubierze

            Skomentuj


              #21
              Odp: Sukienki i spódniczki

              Za to moja mała panna ostatnio w niedzielę w kościele (tzn staliśmy przed kościołem ) tak podnosiła sukienkę do góry że majtusie jej było widać i to tak wielokrotnie :/ Chyba jej za gorąco było

              Skomentuj


                #22
                Odp: Sukienki i spódniczki

                Laradzieciaczki tak maja, a dzis zimniej to naszykowałam Zosi leginsy a ta zobaczyłam na suszarce spodnice i co kazała oczywscie sobie ubrac, tylko ze ona ma swoje ulubione i innych nie ubierze bo jest awantura i tu jest problem ogromny

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Sukienki i spódniczki

                  A ubieracie się czasami podobnie ze swoimi córeczkami? Ja znalazłam tutaj http://domodi.pl/sukienki-w-kwiaty śliczne sukienki z Mosquito i jak weszłam na stronę tego sklepu to zauważyłam, że są tam bardzo podobne ubrania dla mamy i dla córki. Korci mnie, żeby je zamówić, ale nie wiem czy nie będzie to śmiesznie wyglądało. Jak myślicie?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Sukienki i spódniczki

                    Napisane przez zmijka84
                    A nosicie w ogóle takie spódnice trapezowe? Chodzi mi przykładowo o taki krój jak tutaj. Jestem dosyć niska i nie jestem pewna czy dobrze bym wyglądała w takiej spódniczce.
                    Również jestem niska i dlatego zawsze wybieram spódnice proste bodź ołówkowe ale nie dłuższe niz do kolan, takie za kolana dodatkowo mnie sktracają

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Sukienki i spódniczki

                      ja zdecydowanie wolę spodnie bo stawiam na wygodę ale spódnice lubię ołówkowe i raczej przed kolano. Nie cierpię długości do łydki bo mam wrażenie że wyglądam jak stara baba ;p

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Sukienki i spódniczki

                        Ja lubię przeglądać sukienki w Internecie. Nie zawsze jednak kupuję, ponieważ jeśli to jest sieciówka to wolę przejść się do sklepu i przymierzyć. Sama prowadzę sklep internetowy, jednak w innej branży z systemem płatności dotpay i jest coraz lepiej

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Sukienki i spódniczki

                          Ja tam mimo wszystko wolę takie rzeczy kupować na żywo Jednak co prawdziwe zakupy to zakupy

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Sukienki i spódniczki

                            Sukienki zwykle noszę wiosną, latem i jesienią. Zima raczej odpada. Nie lubię marznąć, więc nie zakładam sukienek wtedy, gdy jest zimno na dworze.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Sukienki i spódniczki

                              Spódnice są świetne, zwłaszcza długie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Sukienki i spódniczki

                                Napisane przez Patris38 Pokaż wiadomość
                                Spódnice są świetne, zwłaszcza długie.
                                A ja wolę krótsze nie lubię długich
                                https://ilazienki24.com.pl/polcolori...-kuchenne.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X