Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent na święta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: prezent na święta

    Ja też myślę, że okulary są kiepskim pomysłem. Nie chciałabym ich ani dostać ani nie kupiłabym ich komuś innemu.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: prezent na święta

      Ja też preferuję własnoręcznie wykonane, więcej zabawy i radochy. Bardziej klimat świąteczny czuć.

      Skomentuj


        #18
        Odp: prezent na święta

        Kwestia tego ile chcecie wydać pieniędzy, ale niesamowite prezenty świąteczne nie muszą od razu kosztować majątku.
        Last edited by gagatka; 15-07-2020, 13:16. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: prezent na święta

          List, czy wideo od Mikołaja to faktycznie fajny pomysł. Sama wygenerowałam swojej córce takie. Najpierw wspólnie napisałyśmy list do Mikołaja a za kilka dni wygenerowałam wideo z lstymikolaja.pl i bardzo jej się podobało. W sumie to cały czas się podoba, bo ogląda codziennie. Swoją drogą to nie wiedziałam, że trzylatka może być tak z siebie dumna patrząc na swoją fotografię w księdze grzecznych dzieci.
          Last edited by gagatka; 15-07-2020, 13:17. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: prezent na święta

            Ciekawy pomysł ja pamiętam jak jeszcze chrześniak był malutki, to na gwiazdkę prócz prezentu dostał list od Mikołaja ręcznie pisany przewiązany czerwoną wstążką i po przypalany zapalniczką
            Wiele czasu nie zajmuje, a dzieciom uśmiech na buzi maluje

            Kochane wiec to nic kosztownego a radość niesie, sama nie wiem czy małej takiego nie zrobić w tym roku

            Skomentuj


              #21
              Odp: prezent na święta

              Ale fajne te listy od Mikołaja, pierwsze widzę u nas juz się zaczął szał prezentowy, babcie, chrzestni pytają co małej kupić pod choinkę, nie mogę się doczekać jak będzie te prezenty spod choinki wybierać

              Skomentuj


                #22
                Odp: prezent na święta

                A ja tak myśle i myśle i nie wiem co mam kupić malutkiej na prezent na Mikołaja chciałabym by było to fajne i przydatne dla takiego małego maluszka xD

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: prezent na święta

                  Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                  A ja tak myśle i myśle i nie wiem co mam kupić malutkiej na prezent na Mikołaja chciałabym by było to fajne i przydatne dla takiego małego maluszka xD
                  patka-m89 a córcia już siedzi czy jeszcze nie? u nas furore robił z firmy Chicco interaktywny miś - maskotka edukacyjna 'Licz ze mną' fajne tego typu zabawki sa tez z fisher price Poprzez zabawę dziecko odkrywa cyfry, słowa, nazwy zwierząt w języku polskim i angielskim. Miś "Licz ze mną" to słodki przyjaciel do przytulania.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: prezent na święta

                    Stawiam na zabawki edukacyjne lub książki Lub zabawki np drewniane żaden plastik który szybko wyląduje w koszu .

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: prezent na święta

                      Sama jeszcze nie siedzi leniuch z niej niesamowity jest xD właśnie wczoraj oglądałam takiego szczeniaczka uczniaczka ale moze miś licz ze mną ta coś fajniejszego.Popatrze za nim

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: prezent na święta

                        patka_m89 ostatni na stronie empika były własnie fajne promocje na te interaktywne zabawki - u nas Lena zapałała do tego Misia miłością ogromną - bo gadał do niej, może do tego jakaś ksiązeczka - u nas zawsze ksiazki sie sprawdzały i dziecko bedzie szczesliwe a w kwestii siedzenia na wszystko przyjdzie pora - jak obczai jak to robic to lezenie przestanie byc fajne - a przebranie pieluchy w pozycji lezacej to bedzie wyzywanie dla Ciebie mówie Ci z dowiadczenia to wiem

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: prezent na święta

                          Zoooja wspomniałaś o przebieraniu pieluchy Czasem nie dawałam rady musiałam tak zabawiać żeby dała się przebrać Ale to już na inny temat
                          A co do prezentów to jeszcze synek kiedyś dostał takie kukiełki do teatrzyku Też super sprawa bo jak więcej dzieci się zbierze to potrafią się tak długo bawić i wymyślać różne przygody

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: prezent na święta

                            Takie kukiełki są rewelacyjne, moja córeczka ma i uwielbia robić teatrzyk i zmieniać głosy, a przy tym wymyśla różne bajki.
                            Ja jeszcze nie mam pomysłu na prezent dla małej ale zastanawiam się nad kasą fiskalną bo mała uwielbia bawić się sklep

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: prezent na święta

                              Prezent na święta byłby wspaniały, gdyby wiązały się z nim jakieś wspomnienia. Ja na czytamwszedzie.pl znalazłam świetną akcję, gdzie można dostać za darmo dostęp do darmowej bazy książek do czytania. Dla mola książkowego to super sprawa!

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: prezent na święta

                                Prawda jest taka, że samemu można coś takiego zrobić :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X