Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Oilatum Soft a dermografizm i inne pokrzywki

    U nas pokrzywka i świąd to chleb powszedni.Jestem po pierwszej kapieli córci 1,5 roczku ,narazie emulsja się sprawdziła,oby tak dalej.Zobaczymy jak u starszego synka 6 lat,u niego tragedia bo drapie się po kryjomu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: atopowe zapalenie skóry a Oilatum

      Witam
      Mam 2 dzieci ,synek 6 lat i córeczka 1,5 roczku i obydwoje cierpią na AZS i skazę białkową.Syn mimo wieku dziecięcego nadal ma straszne problemy ze skórą ,szczególnie na dłoniach ,skóra jest tragiczna,tworzą się aż rany,córka w szczególności na przegłubach rąk i nóg ,

      Skomentuj


        AZS u dziecka w wieku przedszkolnym i szkolnym

        Witam wszystkie mamy.Mój synek ma 6 lat,od urodzenia cierpi na Atopowe Zapalenie Skóry,na każdym etapie rozwoju objawiało się to innaczej,najpierw typowa pokrzywka ,potem liszajami,w miare upływu czasu przekształcało się to w inną postać.Ale problem teraz jest chyba największy ,poniewaz z chwilą gdy syn zaczął uczęszczać do przedszkola ,jego skóra na dłonach i rekach stała się po prostu tragiczna.Nie sposób uniknąc używania mydła w przedszkolu skoro wszystkie dzieci go używają.Dla niego to jest zabójstowo.Skóra na dłoniach jest baarddzo czerwona,ściągnięta,cała w liszajach oraz ranach.Chciałam polecić wszystkim mamom Emulsje Oilatum Soft oraz krem Oilatum Soft własnie do mycia i smarowania rąk,to Jedyny ratunek dla nas. Bez niej dłonoe mojego synka wyglądają strasznie dochodziło do tego że dzieci nie chciały mu podawać rączki w zabawie itp. Proszę piszcie czy macie podobne problemy z większymi dziećmi

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          ja też wczoraj dostałam i od razu zabrałam się za testy.

          Tak jak mówiłyście dziewczyny, płynu nie trzeba spłukiwać, co jest naprawdę super! Skóra Szkraba jest mięciutka, poczekamy co będzie z potówkami.

          Ale, że ja nieco egoistyczna jestem, podebrałam przeznaczony dla dziecka kremik.
          WOW. To mogę śmiało powiedzieć.
          Mam spękaną i bardzo wrażliwą skórę na łokciach, kolanach i dłoniach. Na łydkach skóra mi się ciągle łuszczy. Wysmarowałam się i jestem w szoku: krem nie jest tłusty, ładnie się wchłania (ach te tłuściaki z witaminą A - fuj) i co najważniejsze dla mnie - rano nadal był efekt. Jeden minus - krem jakoś dziwnie pachnie, ale po posmarowaniu zapachu nie ma.

          Sądzę, że obie ze Szkrabem zostaniemy fanami <lajk!>

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Witam wszystkie testując mamy i ich dzieci,my równiez mamy juz przesyłkę w domu i kapiel za nami,bardzo cieszę się ze sie zakwalifikowałyśmy się do testowania

            Skomentuj


              Odp: skaza białkowa przyczyną suchej skóry i pęknięć za uchem :/

              U nas jest podobnie, synek jest alergikiem i ma skazę białkową. Niestety u nas też problem jest przesuszona skóra, brzydka żółta skóra za uszami i wracająca uporczywie ciemieniucha. Mam nadzieję, ze krem poradzi sobie zwłaszcza ze skórą za uszkami, bo synek przy swoich jasnych włoskach nie raz wyglądał dosłownie jakby był brudny za uszami

              Skomentuj


                Uszek testuje mama opisuje...

                Witam wszystkie testerki i ich dzieciaczki oraz inne osoby czytające. Mam na imię Monika a mój synek Mateuszek. Jest wesołym 3,5 latkiem z różnymi niespodziewanie i w najmniej oczekiwanym momencie wyskakującymi problemami zdrowotnymi Wczoraj gdy byłam w pracy zapukał kurier do naszych drzwi, na szczęście dzięki uprzejmości mojego brata mieszkającego tuż obok paczka do nas dotarła i wczoraj wieczorem zawartość paczki była po raz pierwszy testowana.
                Moje pierwsze odczucia są jak najbardziej pozytywne jestem mile zaskoczona miękkością wody a potem skóry synka. Przy takich upałach, kiedy większość ciała jest odsłonięta i smarowana kosmetykami anty slonecznymi Na koniec dna taka miła i delikatna kąpiel jest ukojeniem.
                Krem zaaplikowałam na podrażnioną przez skazę skórę za uszkami i dziś miejsce to wygląda zdecydowanie lepiej.
                Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie jeszcze lepiej i moje odczucia będą jeszcze bardziej pozytywne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

                  kiedys mielismy takze allerco (probki), ale chyba jest problem z dostepnoscia...jednak oilatum góra

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    Barus wstał o 8 o dziwo godzine dłużej dał pospać...plamka nie znikneła ale nie drapał sie w nocy więc buźka w pożadku.....pzdr

                    Skomentuj


                      Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą skórę!

                      Mamy tak samo jak i dzieciaczki mogą stosować Oilatum Soft Możemy tutaj podzielić się naszymy wrażeniami po zastosowaniu kosmetyku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

                        W czasie wakacji mam bardziej podatną na przesuszanie skórę. Wczoraj w swoje urodziny pierwszy raz zafundowałam sobie kąpiel w Oilatum Soft i jestem bardzo miło zaskoczona. Skóra jest delikatniejsza, bardziej wygładzona i milsza w dotyku. Teraz mam zamiar częściej brać takie kąpiele by po dłuższym stosowaniu zobaczyć jaki będzie efekt!

                        Skomentuj


                          Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

                          Ja stosowałam kilka rodzajów kosmetyków i jak do tej pory nie byłam do końca zadowolona. Teraz stosujemy Oilatum i niedługo bedziemy mogły porównać

                          Skomentuj


                            Odp: Oilatum Soft a dermografizm i inne pokrzywki

                            Napisane przez iwcia241 Pokaż wiadomość
                            U nas pokrzywka i świąd to chleb powszedni.Jestem po pierwszej kapieli córci 1,5 roczku ,narazie emulsja się sprawdziła,oby tak dalej.Zobaczymy jak u starszego synka 6 lat,u niego tragedia bo drapie się po kryjomu
                            Doskonale wiem o czym mówisz, dlatego ja swojego Kacperka smaruje delikatnym kremem dla dzieci, wtedy skóra jest natłuszczona i tak nie swędzi, a przy okazji synuś jakoś niechętnie się nawet bierze za drapanie jak jest nałożony krem, gdyż wchodzi mu pod paznokietki - to tak z mojego doświadczenia.
                            Wczoraj było smarowanie kremem Oilatum Soft i muszę przyznać, że krem spisuje się doskonale, jest delikatny, dobrze nawilża i skóra synka nie swędzi. Dla mnie też ważne jest to, że oba testowane kosmetyki mają dobry skład i nie zawierają substancji zapachowych, co zmniejsza ryzyko podrażnień.

                            Skomentuj


                              Odp: Zdjęcia naszych szczęśliwych dzieciaczków po kąpieli w Oilatum Soft

                              Bartoszek
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                                Ja dostałam wczoraj paczkę z produktami Oilatum Soft (emulsja + krem). Od razu wypróbowałam oba produkty. Helenka ma sucha skore i probowalam juz wiele rzeczy oliwki, Oilanu jakiś kremów i nic. Zobaczymy jak będzie po Oilatum soft. Krem jest fajny bo szybko się wchłnia i jak się posmaruje sucha skórę dziecka to od razu robi się miękka, ale zobaczymy jak będzie dalej. Płyn nie jest tłusty. obaczymy jak będzie dalej....
                                Folasade

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X