Wróć   Forum Mamotoja.pl > Witamy się
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Witamy się Dopiero dołączyłaś do forum MamoToJa.pl (dawniej Babyonline)? Przedstaw się, napisz kilka słów o sobie, poznaj mamy ze swojej okolicy. Zapraszamy do włączenia się do istniejących dyskusji, ale możesz również sama tworzyć nowe wątki!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-04-2012, 09:40
czacza's Avatar
czacza czacza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
czacza.polki.pl

Miasto: Poznań
Domyślnie Odp: Wielkopolskie Mamuski

o cholerka Atusia ale się porobiło, a co to za facet? - to najważniejsze pytanie, czy jesteś z nim szczęśliwa, czy się kochacie i czy to ten z którym będziesz mogła wychowywać dwójkę dzieci, nie poradzę Ci bo to musi być tylko Twoja decyzja ale jesteś dorosła, pracujesz i Twoi rodzice muszą to zaakceptować, gorzej że mieszkasz z nimi i dlatego mogą Ci wyrzucać nieodpowiedzialność ale, z drugiej strony są też pozytywy, nie wiadomo czy kiedykolwiek zdecydowałabyś się na rodzeństwo dla Misi (rozmawiałyśmy o tym) więc pomyśl, że tak musiało być jestem z Tobą kochana i cokolwiek postanowisz będę z Tobą!!!
godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51

Alicja ur. 18.08.2012
godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2012, 10:57
itka29 itka29 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
itka29.polki.pl

jejku Atusia-ale sie porobilo,ja myslalam ze to zdjecie usg to zart byl..
skoro chcecie razem zamieszkac to opinia rodziców napewno bedzie pozytywna,wspieraja Cie przeciez dajcie sobie szanse,Ty partner Misia bedzie miala rodzenstwo no i malec który w Tobie rośnie tez musi miec szanse..
cokolwiek postanowisz jestem z Tobą trzymaj sie kochana,jak co dzwoń i wpadaj na kawe buziaki

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-04-2012, 09:58
xXxAtusiAxXx's Avatar
xXxAtusiAxXx xXxAtusiAxXx jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
xXxAtusiAxXx.polki.pl

Bo to zdjęcie USG to żart, który mi się coś nie udał.

Ja podjęłam decyzje, że nie chce tego dziecka. Uważam, że wpadliśmy za wcześnie. Rodzice cały czas powtarzają, że mamy czekać, nie spieszyć się, że za pare lat możemy pomyśleć o rodzeństwie dla Małej... Nie mam odwagi im tego powiedzieć... Najbardziej boję się ich reakcji, ich opinii... Dlatego wole usunąć niż stawiać im czoło. Może jestem tchórzem... Ale nie poradzę z tym sobie...
Sprawa niby przesądzona, ale Piotr nie chce o tym słyszeć. Tłumaczy mi, że to z nim będę żyła, nie z rodzicami, że on chce tego dziecka, że kocha mnie, Michasie i to Maleństwo. Jestem z nim szczęśliwa, jest inny niż mój mąż... Ale życie nie jest cudowne i wspaniałe... I nie wiem dlaczego, ale mimo tego, że jest nam dobrze itp, to boję się, że zostanę sama z dwójką dzieci... Nie wiem dlaczego o tym w ten sposób myślę... Może być tak że będziemy razem zawsze. Ludzie rozstają się po 11 latach bycia razem... Ale mam skrzywione patrzenie na świat i Piotr o tym wie.
Biedny wychodzi codziennie do pracy zdenerwowany, boi się że wezmę jakieś tabletki na poronienie... Nikt za mnie nie podejmie decyzji... A ja pierwszy raz w życiu nie wiem co zrobić, bo cokolwiek zrobię będzie źle....

W środe mam wizytę u lekarza... Jak nie ucieszę się na widok bijącego serduszka, jak nie obudzi się we mnie żadne uczucie to raczej usunę... Nie chce się męczyć i nienawidzić dzieciątka przez całe życie

Moje Największe Szczęście

Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-04-2012, 10:18
mroovcka's Avatar
mroovcka mroovcka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mroovcka.polki.pl

karolina, wysłałam Ci wiadomość na priv

Julianka 06.01.2010r

Moje dwa łobuzy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-04-2012, 18:52
Sunny87's Avatar
Sunny87 Sunny87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Sunny87.polki.pl

gorzej jak za jakis czas znienawidzisz siebie za to co zrobilas... szkoda ale to twoja decyzja
nikt nie powiedzial ze jak sie pozniej zdecydujecie na dziecko to bedziecie ze soba do konca zycia
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-04-2012, 20:08
xXxAtusiAxXx's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
xXxAtusiAxXx.polki.pl

Chce usunąć. Nienawidzę siebie i tego dziecka
Powiedziałam mamie... Czysto teoretycznie powiedziałam, że gdybym była w ciąży to bym usunęła. Stwierdziła, że jestem głupia... Po czym jak powiedziałam, że jestem w ciąży to zapytała jak chce usunąć...

Piotr mówi, że jestem tchórzem i nie chce nawet ze mną na ten temat porozmawiać. On chce tego dziecka...

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2012, 07:38
Sunny87's Avatar
Sunny87 Sunny87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Sunny87.polki.pl

a co jesli to zniszczy was zwiazek?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2012, 20:52
mroovcka's Avatar
mroovcka mroovcka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mroovcka.polki.pl

Atusia, są inne możliwości. Po urodzeniu możesz zrzec się praw do dziecka na rzecz ojca, albo w ogóle je oddać. Usunięcie to najgorszy pomysł...

Julianka 06.01.2010r

Moje dwa łobuzy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-04-2012, 07:41
xXxAtusiAxXx's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
xXxAtusiAxXx.polki.pl

Jeżeli urodzę to nie oddam dziecka.

Na sprawie rozwodowej będę miała widoczny brzuch... I mój mąż będzie mógł powiedzieć, że związek rozpadł się przeze mnie, bo go zdradzam, a na dowód jest moja ciąża z innym.

Za chwile ide do lekarza... Zobaczymy co to będzie

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-04-2012, 08:42
kala8's Avatar
kala8 kala8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kala8.polki.pl

Cytat:
Napisał xXxAtusiAxXx Zobacz post
Chce usunąć. Nienawidzę siebie i tego dziecka
Powiedziałam mamie... Czysto teoretycznie powiedziałam, że gdybym była w ciąży to bym usunęła. Stwierdziła, że jestem głupia... Po czym jak powiedziałam, że jestem w ciąży to zapytała jak chce usunąć...

Piotr mówi, że jestem tchórzem i nie chce nawet ze mną na ten temat porozmawiać. On chce tego dziecka...
coś okropnego jak takie rzeczy czytam, nóż mi sie w kieszeni otwiera

ja czekałam na swoje dziecko 13 lat , i w głowie mi sie to nie mieści
nawet na tym forum sa dziewczyny co czekają latami na ciąże i nic

jak mozna napisać ze sie dziecka nienawidzi i ciąży i że sie nie chce usłyszeć bicia serca, zwłaszcza że masz małe dziecko, pomyś czy jej tez mogłas nienawidzieć i usunac

i jeszcze do tego jest ojciec dziecka, który jest z tobą , który sie cieszy na to dziecko i który go chce zrozumiałabym gdyby sie na ciebie wypiął , gdybys rzeczywiście została sama, bez środków do życia i perspektyw,
poprostu szczyt egoizmu i jeszcze piszesz o tym na publicznym forum , normalnie rzygać sie chce !!!!!!!!!!!!!

trzeba było myśleć jak sie bzykałaś bez zabezpieczenia !!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowane przez kala8 : 18-04-2012 o 08:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania