Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    ola ja wyladowalam na rembertowie,w sumie cisza i spokoj,od czasu do czasu slychsc tylko efekty dzwiekowe z pobliskiego poligonu,ogolnie to mi sie tu podoba,duzo zieleni .... no zobaczymy jak to bedzie,narazie jestem tu od niedzieli wiec krotko,ale miejmy nadzieje ze sie odnajde!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z lubuskiego

      Witam, ja także z Miedzyrzecza..

      Skomentuj


        Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

        Ja tak nie tęsknię za rodziną jak mój synek do babć i do ukochanej cioci(siostry mego męża) no i do zabawek i wogóle do wszystkiego co jest w Polsce.Ze względów zdrowotnych mego synka mamy zamiar wrócić do Polski

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Coyotek- to ciężko masz w domu co , jak dzieci chorują.
          Ja tez się tego obawiam jak jedno zachoruje to potem drugie zaraz pewnie zlapie chorubsko. A idziesz jutro na te warsztaty? Pewnie nie jak twój synek chory. Tak czy siak życze zdrówka
          Moja Karolcia na razie mało choruje, ostatnio chyba jakoś w listopadzie rok temu ale jak pójdzie do przedszkole to się pewnie zacznie.

          Ola - mój mąz trzymał mnie za ręke i mi akurat podczas porodu strasznie mi się chciało pić i cały czas podawał mi wode. Siedział przy mnie więc nie za bardzo widział co się na dole dzieje..i nie wpłyneło to na nasze stosunki intymne więc się nie martw.. potem mieliśmy 2 godziny tylko dla siebie-nasza trójka i to były najpiękniejsze chwile

          Fajnie że jest nas sporo na forum


          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Olcia, witamy w Warszawie.
            Początki bywają trudne. Nowe miejsce, nowi ludzie, wszystko obce. Ale najważniejsze, że jesteście teraz razem, macie wiecej czasu dla siebie. Pewnie nie raz zatęsknisz, ale tu mozna żyć. Ja jestem w Warszawie od 12 lat i dopiero po kilku latach poczułam sie prawie jak u siebie.

            Coyotek - zdrowia dla Bartka, a dla Ciebie dużo cierpliwosci. Pieknie napisałaś o wspólnym porodzie. Ja myslę, że to jest dla nas bardzo ważne doświadczenie i zdeydowanie warto było. Tylko nic na siłę.

            Ola, ja nie znam mamy, która żałowałaby, że jej mąż/partner był z nią w czasie porodu. Co prawda jak ja rodziłam, to w sali obok tatuś zemdlał i resztę przesiedział na kszesełku za drzwiami.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              To ja Wam wszystkim na dobranoc życzę zdrówka i słoneczka jutro. Dzięki za wszystkie opowieści z Waszych porodów. Tak raźniej się robi jak się czyta takie pozytywne opisy. Wierzę że będzie dobrze... a na razie... czekamy do wtorku... do usg. Będzie się działo Dobrej nocki

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                hej

                jestem tu nowa, ale mam nadzieję, że w tym Waszym już zapewne zaprzyjaźnionym gronie zostanę dobrze przyjęta i pomożecie mi się tu odnaleźć czytałam kilka ostatnich postów i widzę, że mowa o basenie dla najmłodszych. skoro o tym mowa, to słyszałam, że na basenie na os. Batorego prowadzą ciekawe zajęcia tego typu czy może ktoś tam był? pozdr

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Hejka, korzystam z faktu, że moi chłopcy jeszcze śpią. Jednemu dałam cycusia na dzień dobry, a drugiemu lekarstwa.Bartek czuje się nawet nie tak źle, ale cały czas podaje mi aspirynkę i witaminki, więc temperatura pojawia się sporadycznie (ta wysoka oczywiście , a Julek wczoraj caly dzień jakoś nie mógł porządnie przysnąć i dziś w nocy to sobie odbił. Jak usnął koło 20, to obudził się dopiero o 5.45. I ja również Dlatego tera robię przegląd netowy, bo się wyspałam.

                  Byłam na kontroli u endokrynologa. I narazie nie muszę łykać leków , ale mam bezwzględny zakaz zachodzenia w ciąże. O tym akurat nie myślę , ale będę na wszelki wypadek się zabezpieczać.
                  Na warsztaty niestety nie idę, a bardzo tego żałuje, ale nie chce zostawiać Bartka na tak długo samego, poza tym teraz ta grypa szaleje, a na te warsztaty musiałabym zabrać ze sobą Julka. Wystarczy, że w domu zmagam się z choróbstwem.

                  Miłego dnia dziewczynki.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    hej dziewczyny. Jakos dawno nie pisałam. Tak jestem zalatana, praca dom niania i tak w kółko. Ale nie jest źle. Widzę, że dzieciaczki chorują, no cóż, to taka pora roku. Mój skarbeczek miał podręcznikowa 3-dniówkę. Mam nadzieje, że na tym poprzestanie.
                    Co do Warszawy, to też jestem tu od niedawna. Jak do tej pory nie zapałałam do niej miłością. Ale wszystko jeszcze przede mną.
                    Miłego dzionka życzę wszystkim

                    Skomentuj


                      Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                      To nasz klimat,bardziej pasuje dla waszego dziecka?Myślałam że tam jest lepszy.Jak my byliśmy u męża to mała nie tęskniła za rodzinką.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        mamy ząbka
                        tyci tyci ale już stuka pod łyżeczką
                        Last edited by czacza; 20-11-2009, 10:22.
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          witaj wawrzolini
                          zapoznaj się z forum i zapraszamy do rozmów
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                            Tu nie chodzi o klimat.Mój synek jak się urodził miał problem z nerką,dlatego rodziłam w Polsce,tu podjęliśmy leczenie.Co 3 miesiące jezdzimy do kraju na badania kontrolne i na konsultacje jest pod opieką poradnii nefrologicznej.Dlatego rozmyślamy powrót do kraju ze względu na niego,mamy świetnych lekarzy,Danielek ich zna, a jakby zostać muszę szukać tu specjalistów dla niego,nie mam tu ubezpieczenia,no i takie błędne koło

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              hej laski

                              Moje dziecko to mniejsze ma takie spanie w tej stolicy ze szok,codziennie spi do 09.30 a spac chodzi o 21 hehehehehe

                              Dzis juz jadę na kawke do forumowej kolezanki Dominiki hehehehe,wiec bedzie pierwszy chrzest bojowy OLKA ZA KIERWONICA W WIELKIM MIESCIE buhahahaha
                              Do jutra rana sama jestem bo moj mąż na służbie wiec nie bede kwitnąc w domu,trzeba sie rozerwac hehehehe

                              Dobra spadam cos zrobic w domu bo do merry christmas sie nie wyrobimy hahaha

                              Skomentuj


                                Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                                To twój mąż nie pracuje tam legalnie?Tak raczej byście chyba wszyscy mieli ubezpieczenie.Na pewno ciężko znależć dobrych lekarzy,dobrze że tutaj już ich macie.Znajoma leczy dziecko w Anglii bo tam ma lepszych lekarzy niż u nas,nasi nie bardzo interesowali się jej chorym dzieckiem,też ma problemy z nerkami,miał tam przeszczep.
                                Zdrówka zyczę dla waszego synka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X