Wróć   Forum Mamotoja.pl > Witamy się
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Witamy się Dopiero dołączyłaś do forum MamoToJa.pl (dawniej Babyonline)? Przedstaw się, napisz kilka słów o sobie, poznaj mamy ze swojej okolicy. Zapraszamy do włączenia się do istniejących dyskusji, ale możesz również sama tworzyć nowe wątki!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-08-2010, 11:31
grabusia4's Avatar
grabusia4 grabusia4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
grabusia4.polki.pl

Domyślnie Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

Hej Agatko , widzę Cie..

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2010, 15:06
agatakul's Avatar
agatakul agatakul jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agatakul.polki.pl

hehe a ja weszłam tylko na chwilkę bo uciekałam na spacerek z Karolą.... ale szybko wróciłyśmy bo deszczyk się rozpadał

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2010, 15:43
itka29 itka29 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
itka29.polki.pl

Domyślnie Odp: Wielkopolskie Mamuski

czesc wszystkim Atusia my do zoo jutro sie wybieramy starszy syn mnie namowil chyba ze padac bedzie moze akurat tez tam bedziecie)ja nie mialam smoczka u zadnego z chlopcow oboje odmowili a butelka tylko do soczku mleko z kubka inaczej nie wypije co do nocnika to roznie z tymi maluchami starszy mial rok i juz zalapal nocnik 1,5roku i bylismy bez pieluch a maly nie chce na nocniku siedziec tylko na sedesie ale bez nakladki denerwuje sie ze go trzymam-zeby nie wpadl do srodka-no i nic nie moze zrobic ma dopiero13miesiecy wiec poczekamy troche nic na sile
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2010, 22:25
MonikaPB21 MonikaPB21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
MonikaPB21.polki.pl

Z tą pomyłką w liczeniu ząbków to żartowałam, oczywiście. Ostatecznie do pięciu policzyć umiem.
I znalazłam w necie informację o szóstkach - wyrastają około 6. roku zycia. Wiec to jednak nie ząby, zwłaszcza, że dzis obejrzałam dziąsła raz jeszcze i nie ma nic niepokojącego.

A co do leków to najwazniejsze to ulżyć dziecku, jeśli tak źle przechodzi ząbkowanie. Nawet jeśli oznacza to leki. Wiadomo, ze kazda z nas unika lekarstw, jeśli może, ale jesli to jedyny sposób, żeby złagodzić ból i ulżyć dziecku... Trudno.

A my jutro idziemy do przedszkola na zajęcia adaptacyjne.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-2010, 07:27
agatakul's Avatar
agatakul agatakul jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agatakul.polki.pl

Monia to napisz jak tam po zajęcia adaptacyjnych
My jutro jedziemy na pierwsze zebranie do przedszkola, u nas niestety nie było żadnych zajęć adaptacyjnych dlatego że przedszkole jest zupełnie nowe i startuje dopiero 1 września.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-2010, 07:52
ola1981's Avatar
ola1981 ola1981 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ola1981.polki.pl

Miasto: Warszawa

Agatka, to bedziecie mialy fajnie. Wszyscy beda sie 100% starac
ewelinaikacper666 - współczuje wady serduszka. Mam nadzieje ze ta operacja na ktora musicie isc pomoze. Duzo zdrowka dla synka.
No i Monia ja tez jestem ciekawa jak tam na zajeciach adaptacyjnych. Sama tez takie prowadzilam 2 razy
Nieprzeczytane 25-08-2010, 09:35
ewelinaikacper666 ewelinaikacper666 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelinaikacper666.polki.pl

Już przyzwyczaiłam się do myśli że czeka Mnie ciężki październik i staram się jakoś nie denerwować mam nadzieję że wszystko będzie dobrze na całe szczęście jesteśmy pod opieką dobrego lekarza który jest nim z powołania w 100% chociaż tyle dobrego
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-2010, 10:03
grabusia4's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
grabusia4.polki.pl

Dzień dobry laseczki, wiatr mało łba nie urwie przynajmniej tak sądzę bo jeszcze na dworku nie byłam ale drzewo przy naszym balkonie mało sie nie złamie,mały nadal urządza pobudki nocne a mleko wali hektolitrami, najgorsze ze nie chce kaszy na zwykłym mleku tylko bebiko wiec czeka mnie chyba bankructwo.
Ewelinko , dobry lekarz to podstawa , masz racje takich jest mało, dobrze ze Wy trafiliscie na porządnego.
Monia wiem że zartowałas,

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-2010, 11:07
ewelinaikacper666 ewelinaikacper666 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelinaikacper666.polki.pl

Ja też jeszcze nie wychodziłam bo Kacper odsypia noc ponieważ przebudzila go burza i mieliśmy w nocy wesoło dzięki bogu że skończyły się już te upały bo było nie do wytrzymania
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-2010, 12:01
grabusia4's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
grabusia4.polki.pl

Filip nie lubi upałów bo nie może wtedy zasnąc i popołudniowe drzemki odchodziły w niebyt a mały strasznie marudził ze zmeczenia i gorąca.

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania