Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    ale jestem wsciekla.. mialy byc dzisiaj pieniadze na koncie, a tu nic :/
    szalg mnie trafi zaraz.. :/
    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      hehe ja tak mam prawie co miesiac

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        no my zawsze mamy na czas, ale dzisiaj jakies maja opoznienia :/
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          czesc0
          CZacza-jest to jakas opcja z tym mieszkaniem a naramowicka nie tak daleko-jakby tesc ingerowal za bardzo zawsze mozecie do rodzicow sie przeniesc-ale to oczywiscie Wasz wybor)i nie martw sie tam tez cie odwiedze haha)
          Morelka-super tanio ten spiwor kupilas,dawno temu?bo ja szukam ale100zl kosztuja nowe
          u nas bez zmian ledwo rozmawiamy ale malym zajmuje sie rewelacyjnie-nie musze sie prosic ani nic,zauwaza jak kapcie zdejmie czy cos takiego na to nie narzekam a co do delegacji to musze szczerze przyznac ze jak w poprzedniej firmie pracowal to czesto wyjezdzal-ale bylo lepiej miedzy namipewnie rozlaka wzmaga uczucia hehe
          Do Sloneczka-bole z Mati trwaly niecala godzinke-sam porod18minut z Dominikiem bole5godzin porod13minut-ale z porodem Ania mnie pobila)







          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            ja nawet nie wiem ile ta faza u mnie trwala o matko nudzi mi sie strasznie

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Olka - my jechaliśmy do nysy prawie 8 godz!!! A do samych teściów wyszło 9 i pół!! Normalnie to rekord długości... zazwyczaj w 6 się zamykało z 2 postojami. I to podróż w dzień... z Justynką... ale jakoś daliśmy radę. A na koniec jeszcze auto obiliśmy na nieodśnieżonej drodze ze 3 km od teściów. Mijaliśmy się z autobusem i albo nas zarzuciło albo jego... ale wszystko przy zabójczej prędkości ok 3 km/h więc tylko leciutkie wgniecienie...ale szkoda auta... A swoją drogą to płaci się podatki na drogi, a drogi w masakrycznym stanie... powinno się zarząd dróg podać o odszkodowanie... bo tam sie nie dało praktycznie przejechać. A dziś znów tam była ta sama historia, teściu jechał tamtędy i mówił że widział. A u nas super biało i śnieżno. Cudowny ośnieżony las pod oknem i odpoczywamy od warszawy szarej i brudnej

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                ja mam w ksiazeczce Adasia wypisane te fazy porodu ale nie chce mi sie tego szukac

                ale M. mnie wkurzyl teraz.. najblizszy oddzial banku jest u mnie czynny do 17, a kasa na konto wplynela przed 18 i M. mowil, ze wyplaci w bankomacie i mi przywiezie a ten od ponad godziny nie odzywa sie :/ wszystko kurde pod gorke.. :/ mam dosyc...
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Morelka-czasem tak jest napewno dotrze niedlugo)pomysl jaka frajda bedzie jak juz na zakupy pojdziesz)







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Morelka a jaki masz rozmiar tego śpiworka? I kiedy go kupiłaś? Wyślę jutro męża bo blisko pracuje
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      wiesz co ten rozmiar nie jest za duzy, bo mam go od kilku miesiecy a za jakis czas bede musiala wiekszy kupic, bo teraz na Adasia jest w sam raz.
                      kupiłam go w październiku. ale ostatnio byłam w auchan i były.
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        sunny ja tez sie nudze.. do tego ta kur*wica mnie dopadla..
                        wiec podlaczylam laptopa pod tv i robie sobie maraton
                        szpilek na giewoncie
                        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          ranyyczytam i nie mogę za wami nadążyc

                          ja na swojego M nie moge nażekać kiedy jest w domu to bawi sie z dziewczynami i dużo mi pomaga fakt sprzątac nie lubi i gotowac tez teraz jakoś nie gotuje ale kiedy zaczynaliśmy ze saba mieszkać to on mnie uczył gotowac a rodziców i teściów mam super zawsze na nich mogę polegac

                          co do porodu to ja z Alicją miałam poród naturalny zakończony vacum trwał 12 godzin cały czas pod oksy a z JulkA po 12 godz męczarni zakończyło sie to cesarka i ze swojego doświadczenia wiem ze porod naturalny jest lepszy a cesarka to masakra

                          no i wczoraj byłam w kozich i skoczyłam do pepco i kupiłam dziewczynom bluzeczki żeby pod choinką ładnie wyglądały

                          aaa i najważniejsze mąż mi naprawil pralkę jednak poxipol działa cuda ...odpukać

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            a ja nie wiem co robic zawsze jak m jest na popoludniu to na nic nie mam ochoty nic mi sie nie chce

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Micia a w Kozich te pepco jest duze?

                              Sunny to wyobraz sobie ze ja od 4 tygodni nie wiem co mam ze soba zrobic..
                              dzien w dzien i wieczory sama...
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                mi to ze jestem sama nie przeszkadza ale jak idzie na popoludniu to mam mega lenia nie wiem czemu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X