Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy, wiadomości
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy, wiadomości Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-02-2009, 12:11
olci's Avatar
olci olci jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olci.polki.pl

Domyślnie

hej dziewuszki,
usiadlam sobie wczoraj po pracy a tu bach neta nie ma. Nie wiem co bylo na modemie sie swiecilo. A dzis z rana ok.

Judytko wychoruj sie szybciutko. Ja to sie dziwie dlaczego mnie jeszcze nie wzielo, bo w sobote latalam po dworzu na krotki rekaw

Mala zdrowa poki co. Wlasnie usnela jak tanczylysmy, podskakiwala a patrze spi

Kurcze dyktafony, podsluchy... Najgorsze ze tego czlowieka wzielo sie z wlasnej nieprzymuszonej woli. U nas narazie jest naprawde w porzadku ale to wszystko do czasu. W takich chwilach zastanawiam sie czy warto tracic czas. I moze lepiej dla malej jak rozejdziemy sie teraz.
Najwazniejsze ja chca 2 osoby. Odpuscilam troche Arturowi, staram sie go doceniac. Widze ze wtedy sam chetniej mi pomaga. Mama mnie troche podburza, ze jak ja sobie pozwalam na takie zachowanie. A ja zlewam bo dzieki temu wszyscy mamy spokoj. Nie szlaja sie, nie pije, nie wyzywa mnie, pracuje, to co bede sie czepiac na sile. Nie jest wymarzonym facetem ale mamy dziecko i tylko to sie dla mnie liczy. Warto dla niej sie starac.

Ide po kawke, ktos sie dolacza?

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2009, 11:58
miniar10's Avatar
miniar10 miniar10 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

specjalnie nie pisze na lalkach bo mam dosc cenzury

wnerwia mnie baba na maxa

GG ? 11887428

Ostatnio edytowane przez konwalia : 09-02-2009 o 08:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2009, 11:59
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

kiedy tam nie zajrze ciagle jej gozkie zale, zygac sie chce

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2009, 12:03
judita85's Avatar
judita85 judita85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
judita85.polki.pl

Domyślnie

minia nie pisz tak bo wiesz ze 'agent' działa
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2009, 12:16
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

sorki ale g.. mnie to, bede pisac o czym mam ochote

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2009, 20:02
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

nio i doczekalam sie,wypieprzyla mnie z lalek( uzywam slownictwa pod nia.. bo to czyta.. a ona glownie takim operuje w realu..)
hahaha

och jak mi zal...hahaha... dzieki ci boze ze juz nie bede zmuszona czytac tych banalukow przewrazliwionej na swoim punkcie NIEOMYLNEJ I WSZYSTKOWIEDZACEJ baby

ps. z nk tez, ojojoj

GG ? 11887428

Ostatnio edytowane przez konwalia : 09-02-2009 o 08:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2009, 21:41
anetakam0 anetakam0 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anetakam0.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał konwalia Zobacz post
nio i doczekalam sie,anka wypieprzyla mnie z lalek.......... ojojoj
ja też nie mogę się zalogować - no cóż mała strata próżny żal - i tak ostatnio nie bardzo miałam o czym pisać
tu tez mało piszę

bo choć mam swój sprzęcik to nie mam kiedy - jak mała nie śpi no to wiadomo - wolę się z nią pobawić a jak śpi - a zdaża jej się w dzień drzemnąć pól godzinki - to obiad podłoga coś zjeść itp - wiadomo baba w domu robotę zawsze znajdzie -
Moniś ostatnio wstaje koło 8 rano i idzie spać koło 22 wieczorem no z tą drzemką na szczęście

na razie spadam - muszę poszukać jeszcze materiałów pawłowi - jutro jedzie i pojutrze ale materiały na za tydzień
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2009, 21:51
olci's Avatar
olci olci jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olci.polki.pl

Domyślnie

hej dziewuszki
a mi sie wczoraj komp zablokowal. Artur nie zrejetrowal wina a mial miesiac na to. No i nie moglam w ogole wlaczyc. Dopiero dzis pojechal do taty po jakies kody i poszlo.
Ja to jak zwykle jak cos fajnego sie dzieje to przegapie.
Ja tez zablokowana. Dziwnie sie czuje jakby mnie ktos z domu wywalil i nie pozwolil zabrac rzeczy.

Wczoraj bez tego kompa taka zla bylam, ale trafil mi sie fajny film z moim ukochanym Nicolasem Cage'em A dzis caly dzien ile czasu mialam. Musze isc na jakas terapie i wywalic kompa w ogole hehe.

Wczoraj nam Dorcia dala popalic. Dupcia jej sie odparzyla. Juz wiem ze to reakcja na jedzonko. Przeciez dbam zawsze. Jak jest ladnie to nawet nie smaruje a jak zrobi nie taka kupke to od razu jakby jej wrzatek wylal. Darla sie niemilosiernie. Nawet nie moglam jej wziac na rece bo kojarzylam sie jej z przewijaniem i jeszcze glosniej plakala. W koncu usnela jak jej Artur posmarowal dziaselka. Cos sie na dole wyzyna wiec jedno z drugim.
Dzis pieknie, wykapalam ja, zjadala mleczko i usnela bez placzu.
Przestawila sie kladzie sie wczesniej ale wstaje wczesniej. Nie wiem co lepsze. Najwazniejsze ze noce przesypia.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2009, 22:32
judita85's Avatar
judita85 judita85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
judita85.polki.pl

Domyślnie

ha! teraz i ja sie wypowiem bo siedziałam cicho majac nadzieje ze sprawa sie sama wyjasni.
wiedz kochana andziu jesli to czytasz wiedz ze troche to zaklamane..nadal siedzisz tu na kwiatowym i czytasz a 'swoje' forum dla nas zablokowałas wiec z łaski swojej kasuj nasze posty bo sama wiesz ze na to są paragrafy a pewnie wiesz skoro jestes niby obeznana w prawie. taka jestes niby sprawiedliwa a ide o zakład ze tyłki nam teraz na lalkach niezle smarujesz..kij z tym mnie to smieszy takie zachowanie wyciaganie spraw z przed paru miesiecy zeby sobie troszke koło tyłka zrobić! kończe twoj temat bo to nic ciekawego szczerze mowiac
masz czas do jutra by wykasowac posty uzytkownikow ktorych wyeliminowalas i nie dalas im szansy samym to zrobic a skoro nie dopuszczasz autora do jego własnych tekstow to o ile wiem jest to karalne ilosc postow jest widoczna na stronie głownej i nikt nie jest głupi zeby nie zauwazyc ze nie skasowałas...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2009, 22:37
anetakam0 anetakam0 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anetakam0.polki.pl

Domyślnie

no więc wiem na 100% że jestem "persona non grata" na lalkach - przykro mi ale przeżyję
ostatecznie mam swoje forum (link w podpisie) i oprócz internetowych znajomości też życie "poza siecią" - na szczęście świat dla mnie nie kończy się na forum takim czy innym - piszę na różnych i dalej tak będę robiła

natomiast nigdy nie robię tak, żebym wchodziła na forum gdzie nie mam konta i nie chcę pisać = podglądactwo to nie dla mnie
no i głupio się czuję wiedząc, że oprócz tych zalogowanych legalnie ktoś jeszcze ma hasło a nie ma odwagi się samemu zalogować - nie sądzę, żebym dłużej tu pisała - ta co dałą swoje namiary (hasło i login ) to może i innym porozdawała
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania