Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy, wiadomości
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy, wiadomości Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 31-01-2009, 23:29
anetakam0 anetakam0 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anetakam0.polki.pl

Domyślnie

a to mój DracoOrganizer może się uda wkleić
Załączone Grafiki
File Type: jpg 2009-01-31_114353.jpg (21.6 KB, 6 wyświetleń)
File Type: jpg 2009-01-31_114423.jpg (25.0 KB, 4 wyświetleń)
File Type: jpg 2009-01-31_114748.jpg (25.8 KB, 6 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2009, 14:45
miniar10's Avatar
miniar10 miniar10 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

fajne to cos
olcia jak po baletach?

mika gdzie ty?

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2009, 23:26
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

nio i jak bylo?

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-2009, 11:42
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

judyta ja bym sie z toba tez na poludnie wyniosla
k znowu odbilo, w sobote i wczoraj do mamuni jezdzil.. h.. wie po co
jest nabuzowany na maxa,wscieklosc i nienawisc sie z niego wylewa i chamstwo
odpierdzielilo mu na calej linii
w koncu albo jego zabije albo siebie
moje sily na wyczerpaniu

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-2009, 13:46
edytka113 edytka113 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
edytka113.polki.pl

Domyślnie

witajcie, dolaczam. nie mam nawet ochoty na mojego patrzec. po tym co znalazlam na kompie (zdjecia) to chyba zaczyanm myslec ze sobie kochanki zaczyna szukacc.

nie mam juz sily, mala caly czas katar i 37(dobrze ze tylko tyle)
ja DZIS dostalam wezwanie do sadu na JUTRO!!!! dzwonie w jakiej ono sprawie bo nie napisane nic tylko sygn akt to laskawie opo 10 minutach znalazla, ja sie domysla;am ze to to z pracy ale udalam ze nie wiem. i mowie ze ja i dziecko jestesmy chore i na urlopie macierzyskim jestem aona ze ewentualnie usprawiedliwienie faksem moge przyslac, ale chyab w koncu pojde jujtro powiem na od************* co pamietam i niech daja mi spokoj.

momenbta,mi zyc mi sie nie chce. minia ja pobilam grzeska juz mi pada na czache chyba jak to on stwierdzil...
ide leka dac bo przespala mala ale juz wstala

papa.....
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-2009, 18:31
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

edyta mowie ci , my za blisko granicy mieszkamy, czarnobyl debilom poszkodzil i sie zmutowali
taka mam czasem ochote wziasc wszytko hurtem z jego szafy i puscic w swiat balkonem.. i jego przy okazji..
ten tydz ma 2zmiane.. wieczorki bede oki, ale zanim dupek wyjdzie do pracy ile ja sie glupot naslucham.. bo diabelek bedzie latal za mna i zaczepial tylko.. jak juz mnie mega wkurzy i jemu wiache chce wyslac to dyktafon wlacza... zeby on byl taki kumaty jak o rodzine zadbac...
zdrowka dla amelci, musisz przeczekac, ale bedzie coraz lepiej z jej zdrowkiem, wiem ze pediatra nie zalecala, ale jak je katarek nie ustepuje to mzoe stopki troszke posmaruj pulmexem, ja swojej tylko stopki smarowalam potem i moze pomoglo
a u mojej drugi dzien zielona wodna kupa, wczoraj 2 szt a dzis 1 poki co.. pewnie zabki nowe beda

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-2009, 20:57
edytka113 edytka113 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
edytka113.polki.pl

Domyślnie

dyktafon?? cwaniak. podłe te nasze chłopy...

mój się kłoci że to nie jego nicki znalazlam, ze on nie wie bo moze to ja czatuje i ze powinnismy miec swoje konta oddzielnie, no wtedy to by juz se hazlo zalozyl i szalal ile sie da.

malutka juz jakby lepiej, rano chyba jej przy cieplo bylo i miala 37, zimno troche bylo to spala w body z dl rekawem i pajacu ale wszystko dosc cienkie, a potem spiochy ftotte wlozylam a pajaca zdjelam. wybralam sie do bratowej, to ulice dalej, sweterek wlozylam jej i kombinezon i kocem nakrylam bo wialo i zimno strasznie sie wydawalo a tylko 0 bylo czy -1 no i ladnie nosek sie oczyscil po kilku minutkach na dworku, a wieczorem u rodzicow bylismy a potem poszedl na zakupy a ja z mala w samochodzie to sobie pospala i swiezo odetchnela i nos dzis tylko 3 razy czyscilam, a mala taka gadatliwa i radosna, widoac ze zdrowsza, atesciowa wczoraj przyszla i gada ze jakby bardziej chora jak ona chwilowo marudzila, normalnie sie wczoraj na nia tak zezloscilam.... prawie sie obrazila ale dzis juz jej przeszlo. za to jak wrocilismy wieczore to zaczela dyrygowac i gadac jak mam z chlopem postepowac. kurna sama nie umiala wychowac atreraz sie wrtaca. i mnie obwinia za jego glupoty. bo ja powinnam go ********a pilnowac. a co on łba nie ma swojego, co ja mezabralam czy dziecko do wychowywanioa, a wiecie tak mi zawsze gula rusza tym, swoejego chlopa tez tak wychowuje ze na kazdym kroku ja oklamuje. nie bede powtarzac jje bledow. jak ma byc zle to sie rozstaniemy i koniec. a jak dobrze to sama sobie poradze. no sie popisalam.
zdrowka dla wszystkich. Minia chyba mam gdzies tam pulmex, za miesiac pol roczku bedzie miala wiec chyba wielkij krzywdy malej nie zrobie. ale dzis juz slodko spi to nie bede przeszkadzac.

buziaki dla was :*********
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-2009, 22:44
olci's Avatar
olci olci jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olci.polki.pl

Domyślnie

hej dziewuszki
ja na sekudke. jutro do pracki a mala jeszcze sie przewala na lozku. Spala dzis prawie 5 godz w dzien

Wypadzik nam sie udal. Tylko na drugi dzien to juz bylo gorzej. Nie ma to jak wodke piwem popijac Mielismy byc we czworke ale okazalo sie ze bylo z 15 osob. W kregle sobie pogralam ale ciezko bylo bo w pracy przywalilam akrylem i strasznie bolalo No i komplementow nazbieralam od mezczyzn.

Dorotka u tesciow pierwszy raz nocke spedzila. Troche im marudzila. A najlepsze w nocy. Mamusia chrzesna czyli szanowna szwagierka wrocila z imprezy o 3 a o 4 mala wstala i nie spala do 6 hehe. Z jednej strony smutno mi bo pewnie brakowalo jej mnie ale z drugiej przynajmniej raz chrzesna miala probke.

Wczoraj popoludniu ja odebralismy. Znowu wysypka, zawsze jak od nich wraca. ALe to pewnie od kurzu i brudu.

Dzis mnie dziecko nie zna. Plakala tylko jak jej czegos zabronilam albo chcialam przytulic. Wielce obrazona.
Jeszcze koszmar przezylam bo spadla mi na glowe z lozka. SIedzialam przy lozku nie wiem kiedy ona to zrobila. Zaczelam ryczec i wolam Artura. Przeciez mogla sobie kark skrecic. No mowie Wam koszmar. Poplakala sekunde nawet guza nie ma...

Miedzy nami ok ale ja mam jakas depresje czy co.

Edytko my tez mamy kupe fimow zdjec itd. Ale mnie to ryba. Lepiej niech sobie pooglada i pogada ze szuka kochanki, niz by mial sie ukrywac i naprawde mnie zdradzic.
U nas to predzej ja bym poszla niz on.

Ale musisz miec reke na pulsie.

Minia trzymaj sie i nie dawaj. Nie daj mu sie nagrac bo potem wykorzysta. Jego wina a bedzie na CIebie.

Jezu jak czytam Izke to mi sie wszytsko gotuje w srodku. I jeszcze to drugie dziecko...

dobra ide spac
dobranoc

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2009, 00:24
anetakam0 anetakam0 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anetakam0.polki.pl

Domyślnie

no poczytaąłm
fakt - za blisko Czrnobyla mieszkacie - ja na południu i daleko więc u mnie spokój i cisza - oby nie cisza przed burzą

Izka ma przechlapane ale sama też w gorącej wodzie kąpana - powinna zwolnić - oj jak łątwo komuś radzić

małą już zdrowa - na szczęście i ja też ku zdrowiu zmierzam - najbardziej winko pomogło sprzed paru dni (nocy właściwie)

Szukałąm dla Pawła książek m inn z dziennikarstwa na ten jego konkursik no i przypomniało mi się że znajomy ksiądz studiował dziennikarstwo - niestety książek już nie ma ale ... no znów chyba wrócę na caritas - mam zaproszenie na turnusik czy dwa na lato - tylko jak tu z małą jechać

na razie kończę -

jak włączyłąm gg to mnie wyrzucało z internetu - muszę poszukać co tam się psuje - oj teraz paweł mi nie instaluje gier = muszę format i windows na nowo wgrać i będzie super - tak myslę

Pa pa dobranoc laski - jeszcze tylkko wkleję link do strony z humorkiem http://www.ciapek.pl/teksty.php

Dekalog Szczęśliwca

1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać.
2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego.
3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy.
4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu.
5. Praca jest męcząca więc należy jej unikać.
6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego.
7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym.
8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci.
9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie.
10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2009, 16:55
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

judyta fajny pomysl mi podsunelas

chyba normalnie zainwestuje w sprzet

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem