Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Leki antyhistaminowe

    I generacja
    Atarax, Clemastin, Diphergan (Prometazyna), Fenistil, Hydroksyzyna, Ketotifen, Peritol, Pozitam, Tavegyl, Zaditen

    II generacja
    Aleric, Alermed, Allertec, Amertil, Cetyryzyna, Clarinase, Claritine, Flonidan, Letizen, Loratadyna, Loratin, Loratine, Mizolastyna, Rotadin, Virlix, Zyrtec

    III generacja
    Aerius, Telfast, Xyzal
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      witajcie!!!
      Minia ja zielona w tych generacjach!!!!! jak masz fajna stronke o tym to dawaj doksztalce sie.
      dzięki za inf, kochana jestes, mala faktycznie spokojna!!!!!!!!! ale moze jej nie zamuli, a taka kochana, sama zasnela lezala kolo mnie ja gadalam przez tl, nagle oczka myk i spi.
      wapno zawsze daje ta lekarka, mi tez pamietam, od czego ono konkretnie to nie wiem na wzmocnienie czy jak moze od alergi, bo clemastinum to od kataru tez, ja mialam w tabletkach, jako dla doroslych, one cos tam z obrzekiem w nosku maja reperowac katar dalej jest ale jakby mniej, a te czosnkowe to granulki, ide sprawdzic jak sie nazywaja haha Allium cepa, w takim jakby sztyfcie, pokreca sie i wypadaja kuleczki 3 po 3 daje. a clemastin 2 razy po 1,5 ml. wapno i syrop 3x po 2,5. a dzis chyba ulala tri=oche tego co wypila... wyszlam wyniesc wode i kilekiszeczki i strzykawke przychodze a ta pokasluje i mokro kolo szyi.... moze cos tam zadziala

      a z tym alergologiem to normalnie szok, domyslam sie ze wsciekla bylas, i na co wychodfzi?? ze rodzice samai musza leczyc dzieci!!!!!!! bo lekarze w dupie maja

      Judytko.... chlopi sa niepowazni, ja sie chyba bede rozwodzic.... wyszedl w poludnie, jak wrocilismy od lekarza, zrobil zakupy zostawil na dole zadzwonil ze wychodzi zaraz bedzie i nie ma go... nie mam sily, juz mi sie zaczyna robic dobrze bez niego..................

      Mika pisz i dawaj fotki!!!!!!!!!!!!!

      ja chyba tez musze wlasny komp miec zeby pisac czesciej bo jak chlop w domu to zawsze on!!!!!!!!

      no to pa milych snow

      waga sie chyba nie ma co przejmowac, amela niby ciezka ale dluga dosc i chyba nie tak strasznie grubo wyglada ale tamta 11 w wieku prawie 7 mies bo urodzila sie 9 lipca...

      udanego wypadu Olcia, ja sie nie moge nigdzie ruszyc nawet............... ale ciesze sie ze mala spokojna, haha dzieki clemastinum niestety ale moze jej nie uszkodzi nic??

      no juz uciekam naprawde..

      Skomentuj


        o widze ze Minia jest, witaj laska no i papa

        Skomentuj


          no tak czekalam na twoj post

          ten syrop nie zaszkodzi, nie bedziesz go przeciez dawac pol roku non stop

          a moj chlop nie bede chwalic.. ale chyba znudzilo mu sie warczenie i w koncu jest tak zwyczajnie normalnie
          dzis nawet dywany potrzepal.. nawet go nie prosilam
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            a na generacjach tez sie nie znam, z tego co widze ta 3 nie nadaje sie dla dzieci bo leki glownie w postaci kapsulek

            a te inf z forum alergicznego wzielam
            obejrzalas ta stronke kiedy co wprowadzac? super jest, na gg ci wyslalam
            masz tam po kolei kazdy miesiac i wszystko, wlacznie z przyprawami

            http://www.osesek.pl/index.php?optio...cka&Itemid=158
            Last edited by konwalia; 31-01-2009, 00:14.
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              Judyta tylko lac K i sluchac czy jeszcze dycha. No zupelnie bez sensu.

              Minia jak byla moda na sex to ciezko pracowalam ziemniaki na obiad obieralam
              A z A to tak w sumie o nic. Troche sie wkurzylam bo jak przyszedl z pracy wlaczyl gre nawet sie dobrze nie przywital.

              Dobra mykusiam bo zabisia usnela a ja jutro do pracki
              dobrej nocki
              Dorotka
              Blog Dorotki

              Skomentuj


                Witajcie!

                a kurczę z tymi lekami - ja tam sie nie znam nic z tych generacji niew miała moja ani paweł - no i dzięki Bogu - niech tak zostanie

                my już chyba kończymy choróbska

                no tak jak Monika pisałą - mam teraz własne biuro - komp tylko dla mnie
                znalazłam na Niezbędniku program DRACO ORGANIZER - kalendarz, adresy poczta itp - wsio razem - można nawet hasłą przechowywać ale jakoś nie mam odwagi


                no i szykujemy się wreszcie do wykończenia piętra bo tak nam się wklecze że szok - no ale w lipcu spora imprezka z nocowaniem gości więc dobrzeby było wykończyć - to będę miała dopiero hektary do sprzątania aż mi cierpnie wszystko

                na razie znikam gdzie indziej poczytać - no i syrop z cebuli zrobię sobie i może małej - Monika znalazła że od pół roczku można

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej, tak Minia, znalazlam, poczytalam, zapisalam w zakladkach. dzieki Ci.

                  dzis niby lepiej ale lakerstw nie chce!!!! zawsze na widok kieliszeczka az piszczala a dzis... zaczelam strzykaweczka to jak zobaczyla to krzyk bo myslala ze to do nosa.. jakie madre dziecko.... szybko zasnela,a jadla wieczorem co godzine, a ostatnie karmienie jakies male i cos sie chyba na okres albo z nerwow malo mlika robi, mala sie denerwuje bo zanim zassie i przyplynie to troche mija, ech a wszystko wiadomo przez kogo....
                  juz sie obudzila wlasnie i musialam znowu nos czyscic dobrze ze taka lekko niemrawa hehe to nie berdzo ma sile krzyzcec, ale pisze... wybaczcie ale padam jakos

                  a jaka imprezka w lipcu sie szykuje? imieninki i nas zapraszasz??

                  Skomentuj


                    Witam

                    w lipcu 50 rocznica ślubu teściów - zapraszam, bo oni wszystko robią ja tylko chatę "pożyczam" no a jedzonko Teściowa pyszne robi zawsze = dziś też mam galaretki mięsne - no pychota

                    nos małej gruszką czyszczę
                    i dopiero przy drugim dziecku odkryłam że łatwiej to zrobić jak dziecko siedzina kolanach a tak normalnie kładłąm i męczyłąm

                    Skomentuj


                      eh umieram chyba
                      brzuch mi chyba eksploduje, te powalone jajniki
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a to mój DracoOrganizer może się uda wkleić
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          fajne to cos
                          olcia jak po baletach?

                          mika gdzie ty?
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            nio i jak bylo?
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              judyta ja bym sie z toba tez na poludnie wyniosla
                              k znowu odbilo, w sobote i wczoraj do mamuni jezdzil.. h.. wie po co
                              jest nabuzowany na maxa,wscieklosc i nienawisc sie z niego wylewa i chamstwo
                              odpierdzielilo mu na calej linii
                              w koncu albo jego zabije albo siebie
                              moje sily na wyczerpaniu
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                witajcie, dolaczam. nie mam nawet ochoty na mojego patrzec. po tym co znalazlam na kompie (zdjecia) to chyba zaczyanm myslec ze sobie kochanki zaczyna szukacc.


                                nie mam juz sily, mala caly czas katar i 37(dobrze ze tylko tyle)
                                ja DZIS dostalam wezwanie do sadu na JUTRO!!!! dzwonie w jakiej ono sprawie bo nie napisane nic tylko sygn akt to laskawie opo 10 minutach znalazla, ja sie domysla;am ze to to z pracy ale udalam ze nie wiem. i mowie ze ja i dziecko jestesmy chore i na urlopie macierzyskim jestem aona ze ewentualnie usprawiedliwienie faksem moge przyslac, ale chyab w koncu pojde jujtro powiem na od************* co pamietam i niech daja mi spokoj.

                                momenbta,mi zyc mi sie nie chce. minia ja pobilam grzeska juz mi pada na czache chyba jak to on stwierdzil...
                                ide leka dac bo przespala mala ale juz wstala

                                papa.....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X