Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy, wiadomości
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy, wiadomości Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-01-2009, 15:48
miniar10's Avatar
miniar10 miniar10 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

Leki antyhistaminowe

I generacja
Atarax, Clemastin, Diphergan (Prometazyna), Fenistil, Hydroksyzyna, Ketotifen, Peritol, Pozitam, Tavegyl, Zaditen

II generacja
Aleric, Alermed, Allertec, Amertil, Cetyryzyna, Clarinase, Claritine, Flonidan, Letizen, Loratadyna, Loratin, Loratine, Mizolastyna, Rotadin, Virlix, Zyrtec

III generacja
Aerius, Telfast, Xyzal

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2009, 21:13
edytka113 edytka113 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
edytka113.polki.pl

Domyślnie

witajcie!!!
Minia ja zielona w tych generacjach!!!!! jak masz fajna stronke o tym to dawaj doksztalce sie.
dzięki za inf, kochana jestes, mala faktycznie spokojna!!!!!!!!! ale moze jej nie zamuli, a taka kochana, sama zasnela lezala kolo mnie ja gadalam przez tl, nagle oczka myk i spi.
wapno zawsze daje ta lekarka, mi tez pamietam, od czego ono konkretnie to nie wiem na wzmocnienie czy jak moze od alergi, bo clemastinum to od kataru tez, ja mialam w tabletkach, jako dla doroslych, one cos tam z obrzekiem w nosku maja reperowac katar dalej jest ale jakby mniej, a te czosnkowe to granulki, ide sprawdzic jak sie nazywaja haha Allium cepa, w takim jakby sztyfcie, pokreca sie i wypadaja kuleczki 3 po 3 daje. a clemastin 2 razy po 1,5 ml. wapno i syrop 3x po 2,5. a dzis chyba ulala tri=oche tego co wypila... wyszlam wyniesc wode i kilekiszeczki i strzykawke przychodze a ta pokasluje i mokro kolo szyi.... moze cos tam zadziala

a z tym alergologiem to normalnie szok, domyslam sie ze wsciekla bylas, i na co wychodfzi?? ze rodzice samai musza leczyc dzieci!!!!!!! bo lekarze w dupie maja

Judytko.... chlopi sa niepowazni, ja sie chyba bede rozwodzic.... wyszedl w poludnie, jak wrocilismy od lekarza, zrobil zakupy zostawil na dole zadzwonil ze wychodzi zaraz bedzie i nie ma go... nie mam sily, juz mi sie zaczyna robic dobrze bez niego..................

Mika pisz i dawaj fotki!!!!!!!!!!!!!

ja chyba tez musze wlasny komp miec zeby pisac czesciej bo jak chlop w domu to zawsze on!!!!!!!!

no to pa milych snow

waga sie chyba nie ma co przejmowac, amela niby ciezka ale dluga dosc i chyba nie tak strasznie grubo wyglada ale tamta 11 w wieku prawie 7 mies bo urodzila sie 9 lipca...

udanego wypadu Olcia, ja sie nie moge nigdzie ruszyc nawet............... ale ciesze sie ze mala spokojna, haha dzieki clemastinum niestety ale moze jej nie uszkodzi nic??

no juz uciekam naprawde..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2009, 21:14
Member

Zobacz mój nowy profil
edytka113.polki.pl

Domyślnie

o widze ze Minia jest, witaj laska no i papa
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2009, 21:28
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

no tak czekalam na twoj post

ten syrop nie zaszkodzi, nie bedziesz go przeciez dawac pol roku non stop

a moj chlop nie bede chwalic.. ale chyba znudzilo mu sie warczenie i w koncu jest tak zwyczajnie normalnie
dzis nawet dywany potrzepal.. nawet go nie prosilam

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2009, 21:33
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

a na generacjach tez sie nie znam, z tego co widze ta 3 nie nadaje sie dla dzieci bo leki glownie w postaci kapsulek

a te inf z forum alergicznego wzielam
obejrzalas ta stronke kiedy co wprowadzac? super jest, na gg ci wyslalam
masz tam po kolei kazdy miesiac i wszystko, wlacznie z przyprawami

http://www.osesek.pl/index.php?optio...cka&Itemid=158

GG ? 11887428

Ostatnio edytowane przez konwalia : 30-01-2009 o 22:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2009, 22:16
olci's Avatar
olci olci jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olci.polki.pl

Domyślnie

Judyta tylko lac K i sluchac czy jeszcze dycha. No zupelnie bez sensu.

Minia jak byla moda na sex to ciezko pracowalam ziemniaki na obiad obieralam
A z A to tak w sumie o nic. Troche sie wkurzylam bo jak przyszedl z pracy wlaczyl gre nawet sie dobrze nie przywital.

Dobra mykusiam bo zabisia usnela a ja jutro do pracki
dobrej nocki

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2009, 22:48
anetakam0 anetakam0 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anetakam0.polki.pl

Domyślnie

Witajcie!

a kurczę z tymi lekami - ja tam sie nie znam nic z tych generacji niew miała moja ani paweł - no i dzięki Bogu - niech tak zostanie

my już chyba kończymy choróbska

no tak jak Monika pisałą - mam teraz własne biuro - komp tylko dla mnie
znalazłam na Niezbędniku program DRACO ORGANIZER - kalendarz, adresy poczta itp - wsio razem - można nawet hasłą przechowywać ale jakoś nie mam odwagi

no i szykujemy się wreszcie do wykończenia piętra bo tak nam się wklecze że szok - no ale w lipcu spora imprezka z nocowaniem gości więc dobrzeby było wykończyć - to będę miała dopiero hektary do sprzątania aż mi cierpnie wszystko

na razie znikam gdzie indziej poczytać - no i syrop z cebuli zrobię sobie i może małej - Monika znalazła że od pół roczku można
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-01-2009, 20:54
Member

Zobacz mój nowy profil
edytka113.polki.pl

Domyślnie

hej, tak Minia, znalazlam, poczytalam, zapisalam w zakladkach. dzieki Ci.

dzis niby lepiej ale lakerstw nie chce!!!! zawsze na widok kieliszeczka az piszczala a dzis... zaczelam strzykaweczka to jak zobaczyla to krzyk bo myslala ze to do nosa.. jakie madre dziecko.... szybko zasnela,a jadla wieczorem co godzine, a ostatnie karmienie jakies male i cos sie chyba na okres albo z nerwow malo mlika robi, mala sie denerwuje bo zanim zassie i przyplynie to troche mija, ech a wszystko wiadomo przez kogo....
juz sie obudzila wlasnie i musialam znowu nos czyscic dobrze ze taka lekko niemrawa hehe to nie berdzo ma sile krzyzcec, ale pisze... wybaczcie ale padam jakos

a jaka imprezka w lipcu sie szykuje? imieninki i nas zapraszasz??
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-01-2009, 22:06
anetakam0 anetakam0 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anetakam0.polki.pl

Domyślnie

Witam

w lipcu 50 rocznica ślubu teściów - zapraszam, bo oni wszystko robią ja tylko chatę "pożyczam" no a jedzonko Teściowa pyszne robi zawsze = dziś też mam galaretki mięsne - no pychota

nos małej gruszką czyszczę
i dopiero przy drugim dziecku odkryłam że łatwiej to zrobić jak dziecko siedzina kolanach a tak normalnie kładłąm i męczyłąm
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-01-2009, 22:56
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

eh umieram chyba
brzuch mi chyba eksploduje, te powalone jajniki

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem